+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

The end

GÜNCEL GÜNDEM Kategorisinde ve Özgün Makaleler Forumunda Bulunan The end Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> Gerçek THE END’e çok az kaldı. Batılıların, ABD’nin ve İsrail’in yıllarca dikta rejimleriyle sindirdikleri, korkuttukları o korkak Arap Halkları nihayet

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Üye Numarası
  136168
  Cinsiyet
  Kadın
  Nerden
  Kadıköy
  Mesaj
  154
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  3532

  The end

  Gerçek THE END’e çok az kaldı. Batılıların, ABD’nin ve İsrail’in yıllarca dikta rejimleriyle sindirdikleri, korkuttukları o korkak Arap Halkları nihayet adam oldular ve teker teker bu aşağılık düzene ayaklanıyorlar. Umarım kısa sürede bütün Ortadoğu’ya yayılacak. En çok da Suudi Arabistan’da başlamasını dört gözle bekliyorum.

  Binlerce yıldır din yalanlarıyla Ortadoğu hiç huzur bulamadı. Batılı müsfetteler, hep İsrail’in ve Yahudilerin çıkarına çalıştılar. 1948’den beri Ortadoğu halkları sefalet ve yalanlarla yaşatılıyor. Kâbusun bitmesine çok az kaldı. THE END yaklaşıyor. En başta ABD, bu habersiz gelen ayaklanmalar yüzünden şokta ve ne yapacağını şaşırmış durumda. Çünkü gerçekten de, bu olaylar onun istediği türden şeyler değil.

  Mısır’ın ayrıca dünya tarihinde önemli bir yeri var. Şimdi bu ayaklanmaların orada şiddetlenmesi bu yüzden çok önemli. Hep eski Mısır, hem de şimdiki Mısır dünyanın merkezinde olan bir ülke. Mısırlıları gerçekten tebrik ediyorum. 11 gündür Kahire’nin o meydanından ayrılmıyorlar. Hüsnü Mübarek’in daha fazla dayanamayıp defolup gitmek zorunda kalacağını umuyorum. Tabi önce İsrail ve Batılı arkadaşlarından izin alacak.

  3.000 yıl kadar önce, Musa ve Yahudiler Mısır’dan çıktılar. 40 yılı çöllerde geçirdiler. Ve bu olay, dinler yalanının dünyaya yayılmasına sebep oldu. Şimdi yine o Mısır, kaypak Yahudilere ve yalanlarla dolu dinlere mezar olacak. Orada boğularak yok olacaklar.

  Şimdi sıra Batı uygarlığının en aşağılık ve aydınlanma zırvalıklarıyla yazılmış tezgâhının ortaya çıkarılmasında: 2012 kepazeliği. Umarım Wikileaks ve Assange çok geç kalmadan bununla ilgili yazışmaları hatta belgeleri yayımlar.

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Üye Numarası
  137296
  Nerden
  Antalya
  Mesaj
  2.192
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  3
  Rep Gücü
  54808
  Saddam da dikdatördü ve halkını eziyordu ama o gittikten sonra şimdi halk o dönemi mumla arıyor. Bu arap ülkeleri de inşallah birtakım hesapların galeyanına gelmemişlerdir...
  Konu tntcool tarafından (05-02-2011 Saat 01:27 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazım

Yukarı Çık