+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Pkk’lıların dehşet verici haykırışları

GÜNCEL GÜNDEM Kategorisinde ve Özgün Makaleler Forumunda Bulunan Pkk’lıların dehşet verici haykırışları Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> PKK’LILARIN DEHŞET VERİCİ HAYKIRIŞLARI PKK içinde adeta bir tabuya dönüşen “cinsellik” konusu ile ilgili şimdiye kadar çeşitli ağızlardan pek çok

 1. #1
  - Çevrimdışı
  yeni üye
  Üyelik tarihi
  Feb 2008
  Üye Numarası
  108602
  Mesaj
  98
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  214

  stat Pkk’lıların dehşet verici haykırışları

  PKK’LILARIN DEHŞET VERİCİ HAYKIRIŞLARI
  PKK içinde adeta bir tabuya dönüşen “cinsellik” konusu ile ilgili şimdiye kadar çeşitli ağızlardan pek çok şey söylendi. Örgütten kaçıp teslim olan PKK’lıların itiraflarında konu tüm çıplaklığıyla gözler önüne serildi. Her itirafta ortak olan bir ifade vardı o da, kadın-erkek ilişkilerini kullarına yasaklayan örgüt üst yönetiminin bundan muaf olduğu ve kaldıkları yerleri hareme çevirdikleri idi.
  Örgütten ayrılan eski mensupların ifadeleri ise dehşet verici ifadelerle dolu. İşte bunlardan bir örnek: “Örgütte kullar arasında birbirini sevenler, aşık olanlar, birbirleriyle cinsel ilişkide bulunanlar, meşru veya gayri meşru olsun yargılanıyorlar, sopa cezasına çarptırılıyorlar, kurşuna diziliyorlar, intihara zorlanıyorlar. Bu cezalar o kadar çok uygulanıyor ki, öldürülenlerin, kaçanların, intihar edenlerin sayısını tespit etmek mümkün değildir.
  Üst yönetimin onayı ile yüzlerce insanın şimdiye kadar öldürülenlerin yüzde kırkının, cinsellik suçlamasından dolayı öldürüldüğünü öğrendiğimde ürperdim.”
  Karı-koca arasındaki meşru ilişkilerin dahi yasaklandığı belirtilen itirafın devamında; “Örgüt üst yönetiminin ayetlerine göre meşru ilişki yoktur. Ben evli olduğum halde eşimle birkaç kez gizli olarak buluştuğum için Bekaa’da yargılandım. Soruşturmada bana, “Kadın-erkek ilişkileri hakkındaki yasakları bildiğin halde neden karınla aynı evde kaldın?” sorusu soruldu. Bazı dalkavuklar, “eşiyle karı-kocaymış gibi yaşamış” diye üzerime ifade verdiler. Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir tarihte, hiçbir örgütte, tarikatta, dinde, mezhepte böyle bir olayın yaşandığına inanmıyorum. Evliyim, on bir yıl cezaevinde kalmışım, eşimle buluşmayacağım, papaz gibi yaşayıp hiçbir kadınla ilişkide olmayacağım, bu normal bir şey mi?” denilerek bu yasağa yalnız ve sadece örgüt üst yönetiminin riayet etmediği, kendi evlerinde harem kurdukları vurgulanıyor.
  “Aşk yaşamışlar” gerekçesiyle pek çok genç kız ve erkeğin idam cezaları onaylanırken, bu kızlardan biri olan Varşin, hareme nasıl düştüğünü, başına nelerin geldiğini şu dehşet verici sözlerle anlatıyor: “Bütün inancımla savaşa katılmaya gelmiş, davamıza inanmıştım. Ama bana nasip olmadı. Savaşa gideceğime zalimin haremine düştüm. Gerisini anlatamam. Artık yeni yağmış kar kadar temiz ve lekesiz değilim, üstelik kaçık bir kadıncığım artık.”
  Başka bir örgüt mensubunun açıklamaları ise, çok daha düşündürücü: “Kızlar başlarına gelenleri gittikleri yerlerde anlatamazlar. Anlattıklarında, “özel savaşın elemanlarıdır” gerekçesiyle kurşuna dizilirler. Örgüt üst yönetiminin ayetlerinde “devlet yaşamımızı yozlaştırmak için çok sayıda kadın gönderiyor” dediğini hatırlıyorum. Acaba bu çok sayıda kadın nasıl imha edildi? Kimse bilmiyor. Yapılanlar ne Osmanlı saraylarında ne de Bizans saraylarında görülmemiş entrikalardır. Örgüt, tam bir sxexs ve cinayet makinesi gibi girmiş gençlerimizin arasına, habire tecavüze uğrayanlar, ölüler, kaçıp düşmana sığınanlar ve intihar edenler üretiyor. Gerçek bu… Cinsel ilişkiyi bütün köleleri için yasaklıyor, efendi olanlar yasak kaps***** girmiyor. Kölelerin gözleri önünde çekilen yasak perdesinin arkasında her türlü halt karıştırılıyor ve yasak yasasıyla köleler öldürülüyor, kaçırtılıyor, suçlu duruma düşürülüyor, yargılanıyor, affedilerek örgüte bağlanılıyor. Cinsel ilişkinin suç sayıldığı bir yerde, suçsuz kimsenin kalmayacağı biliniyor, suçlular çoğaldıkça boyun eğenlerin sayısı artıyor.”
  Yukarıdaki itiraflar PKK içindeki ilişkilerin boyutunu dehşet verici bir şekilde haykırıyor. PKK’dan kaçıp kurtulmak isteyenlerin bunu bir an önce gerçekleştirmeleri, TC’nin sıcak güvenli kollarına sığınmaları en doğru yol olarak görülüyor.
  Helin Demir
  helindem@mynet.com

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Tecrübeli Üye lordhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2009
  Üye Numarası
  131642
  Mesaj
  289
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  964
  bir PKK dusmani olarak;yazilan bu yaziyi tamamen maksatli ve iftira olarak goruyorum.

  PKK nin yaptigi eylem ve hareketler hakinda BBC ve CCN dogrulamadigi hic bir haberin gecerliligi yok.

  kargalar bile bu yaziya guler.

Benzer Konular

 1. Çin ile Brezilya'lıların kavgası (video)
  YukseLL Tarafından Basketbol Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-10-2010, 11:40 AM
 2. Yorum: 0
  Son mesaj: 31-03-2010, 12:58 PM
 3. Yorum: 0
  Son mesaj: 26-04-2009, 11:19 AM
 4. Türkiye’de kürtler için yeni açılımlar memnuniyet verici
  helindem Tarafından Özgün Makaleler Foruma
  Yorum: 7
  Son mesaj: 13-02-2009, 01:00 AM
 5. Dehşet Sokağı (korku)
  YukseLL Tarafından Sinemalar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-08-2007, 11:29 PM
Yukarı Çık