Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

30 Günde Günlük Mucizeler

Bilim ve Astronomi Kategorisi Parapsikoloji Forum'u Forumunda 30 Günde Günlük Mucizeler Konusununun içerigi kısaca ->> 30 Günde Günlük Mucizeler Küresel Mucize Projesi Jennifer Hoffman - Uriel Heals 1 nci Gün - Mucize Listeniz Mucizenin ne ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.362
  Rep Gücü
  67755

  30 Günde Günlük Mucizeler

  30 Günde Günlük Mucizeler Küresel Mucize Projesi Jennifer Hoffman - Uriel Heals


  1 nci Gün - Mucize Listeniz
  Mucizenin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Lotoyu kazanmak mı? Zor bir durumdan kurtarılmak mı? Çaresizce paraya gereksiniminiz olduğunda sokakta yirmi dolar bulmak mı? Bu şeylerin her biri, bir arzunun tezahürüdür ve mucizenin sadece bir parçasıdırlar. Bir mucize lotoyu kazanmadan, kurtarılmadan veya para bulmadan önce gerçekleşen şeydir. Çünkü inandığımızın tersine mucizenin sonuç ile herhangi bir ilişkisi yoktur.
  Bunun yerine, mucize tam ona gereksinimimiz olduğunda, sonucu yaratma yeteneğimiz ile ilgilidir. Kendi yaratıcı gücümüze iman, güven ve inanç eksikliğimizi teslim etme, istediğimiz şey için niyet oluşturma ve onu birlikte yaratmak için Evren ile birlikte çalışma istekliliğimiz ile ilgilidir.
  Evren'i yardıma çağırdığımız ve onun bize yardım edeceğine tamamen güvendiğimiz an, mucizelerin gerçekleştiği andır. Mucize gerçekte, kim olduğumuzun ve kendi realitemizde neleri yaratmaya muktedir olduğumuzun algısını değiştirdiğimiz anda gerçekleşir. Birçok şeye mucize gözüyle bakarız, ama onlar sadece yaratıcı gücümüzün tezahürleridir. Bir mucize istediğimize karar verdiğimizde ve onu yaratma gücümüzü kabul etmeye istekli olduğumuzda, bu mucizedir. Daha sonra gerçekleşen şey sadece ayrıntıdır.
  Çoğu zaman mucizeler yaratmayız, çünkü mucizelerin bizim başımıza gelebileceğine inanmayız. Veya isteriz ve tam bir şeyler gerçekleşecekken, Evren'in bizi işitmediğini veya işittiğini ama yanıtlamaya istekli olmadığını düşünürüz. Sabırlı olmak bazen mucize dersimizin bir parçasıdır.
  Ev ödevi: Yaşamınızda yaratmak istediğiniz en azından 1 adet mucize listesi yaratın, 5 ten fazla olmasın.. Listenizi yaratmak için takip edeceğiniz bazı bilgiler:
  YAPINIZ:
  Ne kadar görkemli olduğunu düşünmenize bakmaksızın, arzu ettiğiniz şeyi isteyin. Mucizeler kalbinizden gelir ve eğer kalbiniz bir şeyi arzu ediyorsa, o sizin için doğru olmalıdır. Sınırlamalar ve beklentiler olmadan isteyin, Evren'in istediğiniz her neyse yerine getireceğini bilin, ama istediğiniz şeye beklentiler eklerseniz veya sizin için mümkün olabilen şeyi sınırlarsanız, bunları yerine getirmez.
  Şükranla ve teşekkür ederek isteyin. Evren, isteklerimizi söyler söylemez, isteklerimiz üzerinde çalışmaya başlar, öyleyse sadece isteyin ve aldığınız şey için minnettar olun. Zamanla tezahür edecektir. Umut ettiğiniz zaman çerçevesinde olmasa bile, alacağınızı bilerek isteyin. Evrensel zamanlama her zaman yaşamlarımızda iş başındadır ve kendi kişisel zaman çizelgemiz ile her zaman senkronize değildir.
  Doğru yolda olduğunuzun onayını isteyin. Mucizenizin size geldiğinin imanınızı kaybetmeden ve onu alacağınızın onayını her zaman isteyebilirsiniz.
  BUNLARI YAPMAYINIZ:
  Para istemeyin. Evren enerji ile çalışır ve para sadece enerjinin bir tezahürüdür. Eğer yeni bir arabaya gereksiniminiz varsa, yeni bir araba isteyin, eğer yeni bir ev istiyorsanız, yeni bir ev isteyin ve bunların nasıl ödeneceğine üzülmeyin. Buna üzülmek, seçeneklerinizi sınırlamaktır. Başkaları için istemeyin. Bu sizin yaşamınız, sizin mucizeleriniz ve sizin istediğiniz şey. Başkaları kendi mucizelerini istemeyi öğrenmelidir ve nasıl görünürse görünsün onların yaşamları tam şimdi mükemmeldir. Ve kendi yaşamınızdaki çalışmaya koyduğunuz enerjinin üssel olarak arttığını ve yaşamınızın her parçasına ve etrafınızdaki insanlara yayıldığını hatırlayın. Onlar hazır oldukları zaman sizin yaptığınız değişimlerden yararlanacaktır.
  Mucizelerinize zaman çizelgeleri koyun. Onlar ilahi zamanlama ile ve tüm durumlar doğru olduğunda gerçekleşir. Bazen mucizeleri beklemek zorunda kalırız, çünkü Evren, başka bir şey istediğimiz noktaya ulaşmamızı beklemektedir.


  2 nci Gün - Başarılısınız
  Her zaman başarılısınız, bu anda yaşamınızdaki her şey yaşamınızda bir noktada istediğiniz bir şeylerin başarılı yaratımını temsil eder.
  Sizin için şu anda işe yaramıyor olabilmesine rağmen, onu yarattığınız anda, tam olarak istediğiniz şeydi,
  size neşe getireceğini ve yaşamınızı bir şekilde daha iyi yapacağını düşünmüştünüz.
  Mucize listenize bakın ve tam şimdi yaşamınızda var olan bir şeyleri değiştiren bir şeyler yaratmak isteyip istemediğinize bakın.
  Örneğin, eğer yeni bir iş istiyorsanız, şu anda sahip olduğunu işi bir başarı olarak görün.


  3 ncü Gün - Yanlış Olan Hiçbir Şey Yok
  Evren'de doğru, yanlış yoktur, iyi kötü yoktur. Her şey olduğu şekliyle mükemmeldir ve
  yaşamınız mükemmel yaratımınızı temsil eder. Şu andaki durumumuzdan rahatsız olduğumuz zaman,
  bunu nedeni enerjimizin değişmesidir, yeni olaylar için hazır olduğumuz yeni bir enerji titreşimindeyiz.
  Enerjinin sürekli hareket halinde olduğu dinamik bir Evren'de yaşıyoruz.
  Enerjinizi değiştirdiğiniz için, şimdi başka bir şeye hazırsınız ve bu daha önce sahip olduklarınızı yanlış hale getirmez.
  Her şey olduğu gibidir. Yargılamanın dışında kalın ve odağınızı mucizelerinizde tutmaya devam edin.
  Mucize listenize bakın ve yaratmayı istediğiniz mucizeleri yaratmak için yaşamınızda neleri değiştirdiğinizi not edin.
  Maddi sorununuz varsa, kendinizde yanlış bir şeyler yapmadığınızı hatırlatın. Bolluk, bolluk tutumuna sahip olduğumuz ve
  istediğimiz şeylerin daha büyük bolluğunu yaratmaya hazır olduğumuz zaman gerçekleşir.
  Yanlış hiçbir şey yapmadınız, o zamanlar hak etmiş olduğunuz şeyi yaratmıştınız. Şimdi farklı bir şeye hazırsınız.
  30 Günde Günlük Mucizeler - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Kıdemli Üye ResuLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Mesaj
  975
  Rep Gücü
  1697

  Cevap: 30 Günde Günlük Mucizeler

  hanı hayat yada mucızeler keşke yazlanlar kadar kolay olsa ama
  basarmak ıcın cabalamak ve elındekınındegerını bılıpte ona sarılmakda lazım...
  güzel tavsıyeler ve paylasım ıcınde tsk ler..

Benzer Konular

 1. Şampuana Atfedilen Mucizeler Doğru mu?
  bilge1 Tarafından Saç Bakımı Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 25-04-2012, 04:49 PM
 2. Bazı Mucizeler
  Server Bedii Tarafından Kuran-ı Kerim Foruma
  Yorum: 12
  Son mesaj: 14-10-2010, 07:23 PM
 3. Tıbbi Mucizeler
  İnci Tarafından Kitap Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-11-2009, 12:55 AM
 4. Çişteki Mucizeler
  SOSYALİST Tarafından Alternatif Tıp Foruma
  Yorum: 13
  Son mesaj: 18-03-2009, 01:04 PM
 5. Yasayan Mucizeler
  YukseLL Tarafından Dini Hikayeler Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 02-11-2006, 11:52 AM
Yukarı Çık