Enerjilerle iç içe yaşayan, Dünyayı ve insanlığı koşulsuz seven kardeşlerimiz,

Hepinizi, dünyamızın bu geçiş döneminde ve zor anlarında enerji göndermeye çağırıyoruz. Dünyamız dönem dönem enerjisel sıçramalar yapmakta ve bu sıçramalar sırasında insanlar da ortak duygusal, ruhsal sorunlar yaşanmaktadır. Bunların en az sıkıntıyla atlatılması için hepinizi dünyaya ve insanlığa enerji göndermeye davet ediyoruz. Reiki ile gma ile ra-sheeba ile hangi enerjimiz varsa onla dünyayı sarıp sarmayalım, sevgimizi ve şifa enerjimizi yollayalım. Zorlukların çözüme kavuşması ve neşenin hakim sürmesi için birlik olalım ve saf niyetimizi dünyaya akıtalım.

Eğer enerjiniz yoksa gönülden Yüce Yaratıcı'ya dünyayı şifalandırması için dua edelim veya şu çalışmayı yapabilirsiniz:


önce rahatça gevşeyin. Derin derin nefes alın. Sonra gözünüzün önüne dünyayı getirin.Ve parlak şifa veren ve koruyan, dünyayı aydınlatan beyaz bir ışıkla tüm dünyayı aydınlatın ışık dünyaynın her yerine dolsun türkiye ye amerika ya afrikaya avrupaya tüm dünya ışıkla dolsun ve sonra bu beyaz parlak ışıkla dünyayı çevreleyin ve bu ışığın dünyayı negatiflikten koruduğunu düşünün. Bunu uzun bir süreçte iyice konsantre olarak yapın. Sonra isterseniz dünyaya yaptığınız şeyi kendinize de yapabilrisiniz. Bu çalışma bile katılmanız için yeterli.
sirius,secret shadow

bu geçiş dönemi gerek yakın çevremden gerekse internetten tanıştığım yani ülkenin bi çok yerinden tanıdğım insanları da olumsuz etkiliyor. Kavgalar, ayrılıklar, kırgınlıklar, anlaşmazlıklar, uzlaşmazlıklar, öfke yani negatif olan bi çok duygu ve düşünce oldukça fazla görülmekte. Üstüste kavga haberleri geliyor bana üstüste ayrılık haberleri malum bende bilakis kendim bi ayrılık yaşadım. ve ilginç olan peşpeşe bu oalyların yaşanması ve de çok ani anlamsız anlaşmazlıklarda bu sonuçların yaşanması. Biz bu dönemi hiç değilse en az yara alıcak şekilde atlatmak taraftarıyız. Yüreğimizi, sevgimizi, dualarımızı, enerjimizi ortaya koyalım. Ortak bilinç hepimizi etkiliyor. bugün bu bahsettiklerinizi yaşamayanlardanım diyor olabilirsiniz ancak bizde yaşamayandık ve yaşadık yaşamayacağını düşündüğümüz kişiler de yaşadı. lütfen bukonuda herkesi duyarlılığa davet ediyoruz
daphne

Çalışmayı 17 TEMMUZ 2008 SAAT 22.00 DA HEPİMİZ BU İYİ NİYETLİ VE YARARLI UYGULAMAYA BAŞLAYALIM.
VE ŞÜKREDELİM.

Arkadaşlar bu duyuru yahoo gruplarında ve birçok parapsikoloji sitesinde yayınlandı. Perş. gecesi yani 17 temmuz gecesi Dolunay var ve meditasyon için çok uygun bir zaman. Lütfen katılın tabi sizde farklı anlamsız sorunlu bir dönem yaşadığınıza inanıyorsanız.