İlişkinizin ilk günlerdeki gibi romantik olmasını istiyorsanız biraz çaba harcamalısınız.

Zaman her şeyin ilacı olsa da maalesef aşkın olmuyor ve zamana yenik düşen en önemli şey romantizm oluyor. Eğer zamana yenik düşmemek ve aşkınızın için savaşmak istiyorsanız ilişkinize bazı romantik davranışları da eklemeniz gerekiyor.

Sportmen olun

Erkekler macera dolu sporlara bayılırlar; bu nedenle romantik dakikalar için maceracı bir yol seçebilirsiniz. Örneğin birlikte dalış yada dağcılık yapabilirsiniz. Cesaretinizden etkileneceğinizden emin olabilirsiniz.

Hediye ile şımartın

Herkes sevgilisine bir parfüm yada gömlek alır; fakat bir erkeği şaşırtmak ve ona hediye almak istiyorsanız, tuttuğu takımın maç biletini, sevdiği bir şarkıcının konser biletini almanız onu her şeyden çok mutlu edecektir.

Hayallerinizi paylaşın

Erkeklerin kalbine giden yolun midesinden geçtiği düşüncesi artık çok geride kaldı; artık kalbe giden yol gelecekten geçiyor. Eşinizle romantizmi ayakta tutmak istiyorsanız onunla hayaller kurun. Geleceğe dair düşüncelerinizden bahsedin; onunla anılardan konuşun. Sizi dinlemek ona eski günleri hatırlatırken gelecek planları yapmak ikinizin de hoşuna gidecektir.

Piknik planlayın

Sıcak havalarda en romantik anlardan biri de pikniklerdir. Piknik sepetinizi hazırlayın ve eşinizle baş başa pikniğe gidin. Açık hava da romantik dakikalar paylaşmak gibisi yoktur.

Alışverişe çıkın

Eşinizi etkilemek istiyorsanız güzel bir elbiseyle onu karşılayabilirsiniz. Elbisenin rengi modeli baştan çıkarıcı olmalıdır. Sizi gördüğünde eşinizin eski romantik günlerine döneceğinden emin olabilirsiniz.

Kahkaha atın

Birlikte eğlenmek her zaman yakınlaşmanızı sağlar. Onunla komik bir film izleyebilir ya da çocuklar gibi eğlenebilirsiniz lunaparka gidebilirsiniz. Böylece bir süreliğine de olsa sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Seda Magazin