+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

11 Eylül 2015 – Orta Doğu Hızla Boşaltılıyor

Tartışma Salonları (polemik) Kategorisinde ve Komplo Teorileri Forumunda Bulunan 11 Eylül 2015 – Orta Doğu Hızla Boşaltılıyor Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> 11 Eylül 2001’de başlayan büyük değişim 14 yıl sonra daha da hız kazandı. İsrail ve ABD, tüm dünyanın düzenini mahvediyor.

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Nerden
  Kadıköy
  Mesaj
  154
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  3532

  11 Eylül 2015 – Orta Doğu Hızla Boşaltılıyor

  11 Eylül 2001’de başlayan büyük değişim 14 yıl sonra daha da hız kazandı. İsrail ve ABD, tüm dünyanın düzenini mahvediyor.

  Habertürk yazarı Serdar Turgut’un yazılarında hep bahsettiği ve 24 yıl önce Pentagon’da gördüğü harita yavaş yavaş uygulanıyor. İsrail ve 3 Tanrı’nın (Yehova-Tanrı-Allah), Orta Doğu’nun tamamında egemenlik kurmalarına az bir süre kaldı. Terör örgütü I Ş İ D, onların bu planını severek uyguluyor.

  En başta Suriye’de, Irak’ta, Afganistan’da ve diğer İslam ülkelerinde artan terör olayları ve can korkusu yüzünden, binlerce kişi ülkelerini hızla terk ediyor. Genelde Avrupa ülkelerine sığınıyorlar. Doğal olarak Avrupa ülkeleri göçmen işinden çok rahatsızlar. Çünkü hem ekonomileri hem de dengeleri bozulacak. Bu da İsrail’in, ABD’nin ve I Ş İ D’in işini daha da kolaylaştırıyor.

  51.Bölge, Nevada’da yaşayan bu 3 hasta ruhlu Tanrı, MOSSAD ve İsrail aracılığıyla yakında Orta Doğu’ya geri dönecekler. İsrail, bir oldu bittiye getirip, hiç kan dökmeden bütün Orta Doğu’yu rahatça ele geçirecek.

  Bu 3 kana susamış Tanrı ölümü tatmadıkça, Orta Doğu’da da kan ve vahşet asla bitmeyecek. Bu 3 Tanrı öldüklerinde ve tüm dünya bunu öğrendiğinde ilk önce çok büyük olaylar çıkacak, ama sonra beklenen huzur yavaş yavaş sadece Orta Doğu’ya değil tüm dünyaya gelecek.

  Orta Doğu neden bu kadar önemli?
  Bu 3 Tanrı, Orta Doğu topraklarında binlerce yıl önce doğdular, halen de sağlar. Dünya tarihi Sümerlerle başladı. Yani eski Orta Doğu’daki bir devletle. Sümerlerin efsaneleri, 3 Yahudi dinine de uyarlandı.

  Bu arada son dakika haberi:
  Suudi Arabistan’da Hac için bulunan vatandaşların üzerine çıkan rüzgâr yüzünden 1 ya da 2 vinç devrildi. Şimdilik ölü sayısı 65. Daha da artabilir.
  Gün 11 Eylül. Tesadüf mü, değil mi?

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Nerden
  Kadıköy
  Mesaj
  154
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  3532

  Cevap: 11 Eylül 2015 – Orta Doğu Hızla Boşaltılıyor

  Kabe'de vinç kazası:

  Kabe projesini yapan kim:
  Bin Ladin Ailesi.

  Kazanın olduğu gün 11 Eylül 2015.

  Gel de bir bit yemiği arama....

Benzer Konular

 1. 19 Ekim MEB Açık Öğretim Orta Okulu 1.Dönem Sınavı Soruları
  dogangunes Tarafından Açık Öğretim (AÖF) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 20-07-2015, 12:03 PM
Yukarı Çık