Tarih 26 Haziran 2015. Gün Cuma. 3 saldırı.

Her zamanki 3’lü saldırılar 26 Haziran’da da tekrar etti.
Bu seferki ülkeler sırayla Fransa, Kuveyt ve Tunus oldu.

26 Haziran saldırıları sırayla:
1. Fransa:
Lyon kenti yakınlarında bir doğalgaz üretim tesisine 1 ya da 2 kişi arabayla gelerek saldırdı. Tesiri küçük patlayıcılar infilak etti. Ayrıca bir de kesik baş bulundu. Daha sonra öldürülen bu kişinin, saldırganın eski patronu olduğu tespit edildi. Cesedin üzerinde de Arapça yazılar vardı.

2. Kuveyt:
Şii’lere ait bir camiiye giren 1 intihar bombacısı kendini patlattı. Olayda 27 kişi hayatını kaybetti, 50’ye yakın kişi yaralandı. Kuveyt’te ilk kez bir Şii camiisi saldırıya uğradı. Aynı zamanda bu saldırı, Kuveyt’te 2006 yılından beri ilk terör saldırısı.

3. Tunus:
2 otelin plajına kumsaldan gelen 1 silahlı saldırgan etrafa ateş açtı. En az 38 kişi hayatını kaybetti. Ölenlerin içinde Tunuslular ve Avrupa’dan gelen vatandaşlar da bulunuyordu.

Bu 3 olayın da baş şüphelisi I Ş İ D yani Irak-Şam İslam Devleti.Bu 3 olaydaki sayı sistemi:

1) 1+3 sistemi:
İlk göze çarpan 2 ülke Fransa ve Tunus.
1. ülke Fransa + 3. ülke Tunus
1. ay Ocak + 3. ay Mart’ta da saldırıya uğradılar.
7 Ocak: Fransa’daki Charlie Hebdo dergisine Kauçi kardeşler saldırdı. Ölenler ve yaralananlar oldu.
18 Mart: Tunus’ta Bardo Müzesi’ne 3 terörist tarafından saldırı düzenlendi. Ölenler ve yaralananlar oldu. Saldırıyı I Ş İ D üstlendi.

2) 13 Rakamı:
Yine Tunus’ta tam 13 yıl önce de 11 Nisan 2002 tarihinde bir El-Griba Sinagoguna bombalı saldırı yapılmıştı. Orada da ölenler ve yaralananlar olmuştu.

3) 2+1+1 Sistemi:
2 otel plajı + 1 fabrika + 1 camii

Gözü dönmüş TANRILAR ve onların askerleri dünyayı, aynı yöntemlerle kana bulamaya devam ediyorlar. 3 TANRI’nın terörü her yerde kendini gösteriyor, planlarını kusursuzca uyguluyorlar. 3.Dünya Savaşı’na çok az bir süre kaldı. Eğer bir şekilde durdurulamazsa!!

Ölümden ve unutulmaktan en çok kim korkuyor: Tanrılar.
Geçmişteki isimleri Zeus-Poseidon-Hades. Şimdiki isimleri Yehova-Tanrı-Allah.