Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3

Hayri kozakçıoğlu öldürüldü

Tartışma Salonları (polemik) Kategorisi Komplo Teorileri Forumunda Hayri kozakçıoğlu öldürüldü Konusununun içerigi kısaca ->> 75 yaşında bir adamın intihar etmesi çok çok zor. Market sahibine süt siparişi bile vermiş. Ayrıca böyle tanınmış ve ayrıcalıklı ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Nerden
  Kadıköy
  Cinsiyet
  Kadin
  Mesaj
  165
  Rep Gücü
  3534

  Hayri kozakçıoğlu öldürüldü

  75 yaşında bir adamın intihar etmesi çok çok zor. Market sahibine süt siparişi bile vermiş. Ayrıca böyle tanınmış ve ayrıcalıklı bir devlet görevlisi intihar notu bırakır. Bunu bile yapmamış.

  Yüksek ihtimalle öldürüldü. Peki nasıl öldürüldü ? Kapı içeriden kilitli. Kırık bir tek cam parçası yok. Silah yanında. Görünüşte tüm deliller intihar olduğunu gösteriyor.

  Bu durumda 2 farklı yöntemden biri kullanıldı. Birincisi beyin kontrolü ile öldürüldü. Bu deneyin ne boyutlara vardığını henüz bilmiyoruz. Hayri Kozakçıoğlu’nun beynini, zihin kontrol yöntemiyle ele geçirdiler. Hayri Kozakçıoğlu silahı eline aldı ve gerçekten de kendisine ateş etti.

  İkincisi ise, çok farklı bir teknoloji: Görünmezlik Pelerini giyen bir ajan tarafından öldürüldü. Pentagon, bu giysinin henüz yapım aşamasında olduğundan bahsetti. Yalan söylüyor olamazlar mı ? Bu teknoloji, tahminimizden çok daha ileri boyutlarda olabilir.

  Bir ajan (CIA-FBI-MOSSAD-MİT), Hayri Kozakçıoğlu’nun odasında onun gelmesini beklemeye başladı. Hayri Kozakçıoğlu içeri girince ajan kapıyı kilitledi. Ajan fiziksel bakımdan çok güçlü olmalı. Hayri Kozakçıoğlu’nun koluna yapıştı. Ona zorla kalbine ateş ettirdi. Ajan, sabaha kadar sesini çıkarmadan odada bekledi. Hayri Kozakçıoğlu’nun eşi kapı açılmayınca çilingiri çağırdı. Eşini öyle görünce çığlıklar attı, koşmaya başladı. Ajan da evde herkes panik içindeyken, soğukkanlı bir şekilde evi terk etti.

  Peki Hayri Kozakçıoğlu neden ölüdürüldü ?
  İstanbul Valisi görevindeyken Hayri Kozakçıoğlu’nun Olağanüstü Hal Bölge Valiliği hesaplarından 2 milyar lirayı (o günün değeriyle yaklaşık 250.000 dolar) kendi adına açılan hesaplara geçirdiği iddia edildi. Hayri Kozakçıoğlu bu iddia karşısında söz konusu parayı dönemin İçişleri Bakanı Mustafa Kalemli’nin onayı ile 12 Ağustos 1991’de kendi hesabına aktardığını ve 18 Ocak 1993’de Bölge Valiliği’nin talebi üzerine geri gönderdiğini öne sürdü. Ancak Kalemli bu olaydan haberi olmadığını öne sürdü. O dönemde Kozakçıoğlu'nun Vakıfbank'taki kişisel hesabında 7 milyar lira olduğu ortaya çıktı, İçişleri Bakanı Gazioğlu bu paranın dondurulduğunu açıkladı.

  Dönemin Başbakanı Tansu Çiller, Kozakçıoğlu’nu istifaya davet ederken, Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel “Paralar örtülü ödenekten teröre karşı mücadele için verilmiştir. Ancak ne için harcandığı açıklanırsa devlet sıkıntıya düşer” dedi.

  Tuhaf Ergenekon Soruşturması için belki Hayri Kozakçıoğlu’nu da mahkemeye çağıracaklardı. Hayri Kozakçıoğlu da istemeden konuşacaktı. Ve gizli güçler onun konuşmaması için intihar görünümlü bu cinayeti planladılar ve uygulamaya koydular.

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye kirmizigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Nerden
  Istanbul, Turkey, Turkey
  Mesaj
  3.148
  Blog Mesajları
  22
  Rep Gücü
  18820
  hersey olabilir devlete güven kalmadi islerine geldigi gibi konusuluyor kendi tabancasiyla vurulmusa
  tesbiti mümkün kursun siktigi el tesbit edilebir .

 3. #3
  - Çevrimdışı
  Kıdemli Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2011
  Mesaj
  763
  Rep Gücü
  6151
  ...Devlet ve Devlete güvenme ile bunun ne alakasi var....

Benzer Konular

 1. Atatürk ölmedi, öldürüldü!
  YukseLL Tarafından Komplo Teorileri Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 28-11-2012, 11:05 AM
 2. Kaddafi öldürüldü
  mopsy Tarafından Güncel Haber ve Manşetler Foruma
  Yorum: 13
  Son mesaj: 25-10-2011, 08:43 PM
 3. Hayri Kodal kazandi
  mopsy Tarafından Fotoğrafçılık Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 07-04-2010, 07:41 AM
 4. Hababam Sınıfı'ndan Tulum Hayri'yi Kaybettik!
  Bay X Tarafından Sinemalar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 11-09-2007, 10:16 PM
 5. Atatürk suikast sonucumu öldürüldü?
  YukseLL Tarafından Mustafa Kemal Atatürk Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 01-11-2006, 12:06 PM
Yukarı Çık