2. Sayfa, Toplam 2 BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 14 Toplam: 14

Domuz Gribi aşısı Tayyip Erdoğan'a suikast girişimi olabilir

Tartışma Salonları (polemik) Kategorisi Komplo Teorileri Forumunda Domuz Gribi aşısı Tayyip Erdoğan'a suikast girişimi olabilir Konusununun içerigi kısaca ->> Aero ´isimli üyeden Alıntı Siyonistlerden korkulur.Herşey beklenir.Teori , mümkün gibi gözüküyor. Türkye'ye aşıları siyonistlermi gönderdi? yoksa Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve ...

 1. #11
  - Çevrimdışı
  yeni üye Daphne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2009
  Mesaj
  67
  Rep Gücü
  6075
  Alıntı Aero´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Siyonistlerden korkulur.Herşey beklenir.Teori , mümkün gibi gözüküyor.
  Türkye'ye aşıları siyonistlermi gönderdi?
  yoksa Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve sağlıkçılarıyla birlikte böyle bir teorinin hayata geçmesine izin verecek kadar Başkanlarını sevmiyor mu?

 2. #12
  - Çevrimdışı
  Tecrübeli Üye collection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Alem-i Hakîkât
  Mesaj
  308
  Blog Mesajları
  20
  Rep Gücü
  1459

  rose


  Bziya ağabeyimin teorisini destekleyen yeni bir haber....  Domuz gribi aşıyla ilgili en çarpıcı iddia!

  Kaynak: ekotrent / Tarih/Saat: 03 Ocak 2010 Pazar, 20:48:41 / Link: www.ekotrent.com


  'ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedefliyor' diyen Finlandiya'nın eski sağlık bakanı Rauni Kilde'ın domuz gribi ile şok açıklaması:


  Finlandiya eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde domuz gribi ilgili öyle bir açıklama yaptı ki, hastalıkla ilgili bilinen ve kamuoyuna yansıyan tüm gerçekleri alt üst edecek türden. Domuz gribi aşısının bir aldatmaca olduğunu son derece iddialı sözlerle vurgulayan Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor” dedi.

  Bu düşüncenin eski ABD Dış İşleri Bakanı Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Bilderberg Toplantısı'nda bu kararın alındığını belirtti.

  Dr. Kilde, bir televizyona yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.

  Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu yönünde beyanda bulunması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” açıklamasında bulundu.

  Finlandiya hükümetinin sınıflandırmayı kabul etmediğini ve hastalığın derecesini normal hastalık olarak gösterdiğini ifade eden Kilde sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi etkilerinin olacağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?”

  Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi ileride bundan dolayı doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için şimdiden önlemini aldı ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi.

 3. #13
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.362
  Rep Gücü
  67755
  İyide bunun Tayyip Erdoğanla ne igisi var..adamlar tüm dünyaya suikast düzenliyor anlaşılan..

  kimsenin Erdoğan'a suikast falan yapmaya niyeti yok,müsterih olsun :)))

  buluttan nem kapıyorlar artık,bizde bunlarla meşgul olurken,bizim biletimiz çoktaaaan kesilmiş...

 4. #14
  - Çevrimdışı
  Tecrübeli Üye collection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2009
  Nerden
  Alem-i Hakîkât
  Mesaj
  308
  Blog Mesajları
  20
  Rep Gücü
  1459
  İnzibat elbisesiyle Başbakan'a suikast planı

  Kaynak: cafesiyaset / Tarih/Saat: 04 Ocak 2010 Pazartesi, 05:10:04 / Link : www.cafesiyaset.com

  Başbakan Erdoğan'a yönelik suikast iddialarının ciddiyetini ortaya koyan şok bir ses kaydı daha ele geçirdi.

  Şok ses kaydına göre, 2009 YAŞ'ta tuğgeneralliğe terfi eden dönemin Edirne Keşan 102. Topçu Alay Komutanı Kurmay Albay F. Ö., emrindeki Astsubay M. Ş.'ye Başbakanı öldürmesi talimatını veriyor. Ergenekoncu Veli Küçük'ten “komutanım” diye sözeden Albay Ö., Astsubay Ş.'ye, bu suikasti gerçekleştirmesi halinde Ogün Samast gibi kahraman olmakla birlikte 500 milyar da para alacağını söylüyor.

  “OGÜN SAMAST GİBİ KAHRAMAN OLACAKSIN”
  Habervaktim'in elde ettiği şok ses kaydında Astsubay M. Ş., Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a suikast düzenlemek için kendisine 500 milyar teklif edildiğini, bunu kabul etmeyince TSK'dan uzaklaştırılmak istendiğini iddia ediyor. Başbakan'ı öldürmesi için Alay Komutanı Kurmay Albay F. Ö.'nün kendisine baskı yaptığını söyleyen Astsubay Ş. ses kaydında, “Bütün borçlarımı ödeyecekti. Bana, Ogün Samast olacaksın, dedi. Kahraman olacaksın, dedi” ifadelerini kullanıyor.

  KOLLUKLU RESMİ ELBİSE İLE VURUP LAİKLİĞİ KURTARACAKMIŞ
  Astsubay Ş.'nin ses kaydında, Albay Ö'nün suikast planı bile hazırladığı anlaşılıyor: “Önce yaklaşacakmışım, resmi elbise ile kolumda inzibat kolluğum olacakmış. O şekilde. Ben öldürmek istemiyorum, dedim kendisine, ben öldüremem yani. Sonuçta Başbakan bizim Başbakanımız. Yapamam ben. Onu zor yapmak. Çok zor. Laikliği kurtaracakmışım. Laiklik gidiyor diyor. Laiklik elden gidiyor diyor. Koruyucusu görüyor, beni de kurtarıcısı olarak görüyor.”

  “F. Ö. GENERALLİK SIRASINDAYMIŞ BENİ KORUYACAKMIŞ”

  Kendisine yapılan teklifi kabul etmediği için baskı gördüğünü ve ordudan atılmak istendiğini söyleyen Astsubay Ş., kendisinin hiçbir vukuatının olmadığı halde ordudan atılmak istenmesine bölük ve tabur komutanlarının bile itiraz ettiğini söylüyor. Kendisine Başbakan'ı öldürmesi için teklif yapıldığında psikiyatriden aldığı 19 aylık raporlarının hatırlatıldığı ve bunun cezasının azaltacağının söylendiğini kaydeden Astsubay Ş., Albay Ö.'nün kendisine generallik sırasında beklediğini ve general olunca kendisini koruyacağını söylediğini belirtiyor.

  PSİKİYATRİ RAPORLARI CEZASINI AZALTACAKMIŞ
  “Ama yapamam ben. Baskı olarak yapacağı Silahlı Kuvvetler'den atmaktı. Onu yapıyor şu anda. Onu yapmaya çalışıyor, yani ben böyle bir şey yapmış olsam hapislerde çürüyecektim. Ama benim 19 ay psikiyatriden raporlarım var. O azaltacakmış. Kendisi bu yıl generallik sırasındaymış. General olacakmış. Kurtarıcı olarak ben varım, diyor. 102'de, 102'inci Alay'da Keşan'da. Yani Bölük Komutanı da benimle görüştü konuyu. Dosyada herhangi bir şey yok, dedi. Ama Komutan niye böyle yapıyor dedi. Bilmiyorum komutanım dedim. Benim dosyamda, bir tane bile şey yok böyle. Borçlarım var ama oda hapsim yok. Göz hapsim yok. Bir tane cezam yok. Hiçbir tane cezam yok. Hiçbir şeyim yok yani. Bu güne kadar almış olduğum bir tane savunmam yok.”

  BÖLÜK VE TABUR KOMUTANLARI ATILMAMA KARŞI ÇIKTI
  Astsubay M. Ş., “Alay Komutanı sormuş kendisine. Komutanım atamazsınız, demiş. Yani bir şey yok, demiş. Bugüne kadar borçlardan da atılır mı? demiş. Bir şey diyememiş, atacağım demiş. Ama benim atılmama Bölük Komutanı da karşı, Tabur Komutanı da karşı. Ama Alay Komutanı olduğu için sonuçta o karar verecek” ifadelerini kullanıyor.

  “F. Ö. VELİ KÜÇÜK'E KOMUTANIM DİYOR”

  Ortaya çıkan ses kaydında azmettiricilikle suçlanan Kurmay Albay Ö.'nün kendi başına hareket edeceğini zannetmediğini söyleyen Astsubay Ş. şöyle diyor: “Onun kendi başına olduğunu zannetmiyorum. Arkalarında mutlaka birileri vardır. Çünkü Veli Küçük'e komutanım diyorlar. Komutanım örnek alınacak kişi, diyor. Bak onları görmüyor musun? diyor. Ogün Samast'ı görmüyor musun? diyor. O bir kahraman, diyor, sen de kahraman olacaksın, diyor. Sen de bizim kahramanımız olacaksın diyor. Askeriyenin kahramanı olacaksın, diyor.”

  ORHAN PAMUK'U DA ÖLDÜRECEĞİZ, BİZ DE YARIM İŞ OLMAZ
  Albay Ö.'nün büyük ihtimalle Ergenekon'la bağlantılı olduğunu çünkü genelde Ergenekon'la ilgili kişilerden bahsettiğini de belirten Astsubay Ş., “Onları övüyor bana. Veli Küçük'ü övüyor. Ondan sonra bir tane albay var, kurmay albay. Yemin bastırıyormuş. Orhan Pamuk'u öldürtecekmiş. Onu öldürtecek, diyor. O da olacak, diyor. Biz de iş yarım kalmaz diyor. Ama ben yapmayacağım yani. Bunu yapmam imkansız bir şey. Bunu Alay Komutanı'na da söyledim. Olmayacak diye. Bir başkasını bulsunlar. Bu şekilde kahraman olmak istemiyorum, yapmayacağım. Söyleyecektim. Bütün olanları, anlatacaktım. Benden istedikleri şeyleri, hepsini iletecektim savcıya. Ben sadece rahat çalışmak istiyorum, başka bir şey istemiyorum” ifadelerini kullanıyor.

Benzer Konular

 1. Domuz gribi aşısı yaptıranlar dikkat!
  mopsy Tarafından Sağlık Bilgileri Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 29-08-2010, 07:51 PM
 2. Domuz gribi aşısı olacakmısınız?
  simqe Tarafından Sağlık Sorularınız Foruma
  Yorum: 20
  Son mesaj: 03-12-2009, 07:47 PM
 3. Domuz gribi aşısı gereklimi?
  simqe Tarafından Sağlık Bilgileri Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 21-10-2009, 04:07 PM
 4. Domuz gribi aşısı haram mı?
  İnci Tarafından Sağlık Bilgileri Foruma
  Yorum: 9
  Son mesaj: 14-10-2009, 12:43 AM
 5. Yorum: 17
  Son mesaj: 06-05-2009, 12:04 PM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık