Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Erkeklerin en çok söylediği yalanlar

İnsan İlişkileri Kategorisi Kadın Erkek İlişkileri Forumunda Erkeklerin en çok söylediği yalanlar Konusununun içerigi kısaca ->> Hiç kuşku yok, erkeklerin çok rahat yalan söylediklerine dair... İşte söylenen klasik yalanlar... Mesela hangi erkek “Beş dakika sonra evdeyim” ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2007
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Kadin
  Mesaj
  17.801
  Rep Gücü
  137443

  stat Erkeklerin en çok söylediği yalanlar

  Hiç kuşku yok, erkeklerin çok rahat yalan söylediklerine dair...

  İşte söylenen klasik yalanlar...

  Mesela hangi erkek “Beş dakika sonra evdeyim” demiyor, daha barda içkisini yudumlamaya yeni başladığı saatlerde... Pudra'nın haberine göre, ya da eşini götürmediği yemek daveti sonrasında, “Eşlerin de geleceğini bilmiyordum” demiyor...

  Dürüst olmak gerekirse, özellikle inanmak istediğimizde, bazı kurmaca hikayeler ikna edici olabiliyor. Ama bunun kendimizi kandırmaktan başka bir işe yaradığı söylenemez. Hanımlar, öyleyse sıkı durun! Pudra.com, erkeklerin en sık başvurdukları yalanları deşifre ediyor!

  “Seni arayacağım”

  Aslında söylemek istediği: “Seni arayabilirim”

  Erkeklerin en sık başvurdukları yalanlardan biridir. Eğer sizi aramayacaksa bunu açıkça söyleyerek sizi kırmak istemediğindendir aslında bu cümleyi sarf etmesinin nedeni. Hanımlar, öyleyse telefon başında daha fazla nöbet tutmayı bırakın ve hayatınızı yaşayın!

  “Arayacağım” dedikten sonraki birkaç gün içinde telefonunuz çalmadıysa, beklediğiniz arama hiçbir zaman gerçekleşmeyecek demektir.

  “Sevişmek istediğimden değil, şurada birlikte biraz uzanalım istiyorum”

  Aslında söylemek istediği: “Seninle sevişmek istemesem zaten burada olmazdım. Niyetim, birlikte uzanarak seksi başlatmak için bir şans yaratmak”

  Birlikte aynı yatağa uzandığı kadınla seks yapmak hangi erkeğin aklından geçmez ki! Çok isteksiz göründüğünüz zamanlarda sizi sekse zorlamak yerine, daha istekli olmanız için işi kolaylaştıracak bir yöntemdir çoğu erkek için. Bir erkek size böyle söylüyorsa, izleyin ve görün: Kırmızı ışıklarınız yeşile döndüğünde fırsatı kaçırmayacak ve ‘maç’ı derhal başlatacaktır.

  “Bu şimdiye kadar yaptığım en güzel seksti”

  Aslında söylemek istediği: “İyi bir sevişmeydi”

  Bu ilk sevişmesi değilse ya da olağandışı bir hafıza gücü yoksa, bir erkek hiçbir zaman şimdiye kadar yaşadığı sevişmelerin detaylarını hatırlayamaz. Ama bu yalanı bir kompliman olarak algılayabilirsiniz.

  Bir sonraki sevişmeye sizi teşvik etmek için seçilmiş yoldur çoğu zaman.

  “Seni seviyorum”

  Aslında söylemek istediği: “Senden hoşlanıyorum”

  Her erkek aşkını ilan eden kadına karşı otomatik olarak “seni seviyorum” karşılığını verir. Ama her zaman gerçekten aşık olduğundan değildir bunu söylemesi. Evet, seks anlamında ya da duygusal olarak aranızda gittikçe güçlenen bir bağ oluşuyor olabilir, ama aslında sarf ettiği söz, sizi kaybetmek istememesinden dolayı verilmiş hızlı bir tepkidir. Eğer siz söylemeden önce söylüyorsa, gerçeklik payı olabi

  “Evli değilim”

  Aslında söylemek istediği: “Evliyim ama kendimi karıma adamış durumda değilim”

  Pek çok erkek kağıt üzerinde evliyken bekarmış gibi davranmaktan ve bekar hayatı yaşamaktan zevk alır. Evet bazen gerçekten de evliliği sevgi dolu değildir, belki de bitme noktasındadır. Ama evde onu bekleyen ve ona bağlı olan karısı olan erkekler de ne yazık ki maceraya atılmaktan çekinmeyebiliyorlar. Bu durumda inanmanız gereken, içgüdüleriniz. Eğer içgüdüleriniz size onun evli olabileceğini söylüyorsa, onları takip edin.

  “Sorun sen değilsin, benim”

  Aslında söylemek istediği: “Sorun tamamen sensin ama bunu söyleyemiyorum”

  Bir erkeğin en büyük kabusu bir kadından ayrılmak ve kadını bundan dolayı (belki ayrılık mesajı sonrası) ağlarken görmektir. Bu yüzden erkekler kadınları gözyaşı sağanağı altında bırakacak sözleri söylemekten çekinirler.

  Bu sözün başka bir versiyonu, “Benim için çok fazla iyisin” ya da “Ben sana layık değilim”dir.

  “Bunu daha önce hiçkimseye anlatmadım”

  Aslında söylemek istediği: “Bunu sana daha önce hiç anlatmadım”

  Bir erkek için itirafta bulunmak çok olağan bir şey değildir. Bu, herkesçe bilinen bir gerçek olduğuna göre bir kadına, yalnızca ‘ona’ açıklıyormuş izlenimi vermek, kadının kalbini kazanmanın en hızlı yoludur. Bu açıklama kadına “seçilmiş” tek kişi, en “özel” kadın olduğu hissini verir. Hanımlar, buna dikkat! Bu yalana kanmanız halinde bir erkeğin avucunun içine düşmeniz işten bile değil.

  “Aileni seviyorum”

  Aslında söylemek istediği: “Onların üstesinden gelebilirim”

  Akıllı bir erkek, anne ve babasıyla iyi ilişkisi olan bir kadınla birlikteyken ailesi hakkında neler söylemesi gerektiği konusunda iki kere düşünür. Zira ailesine bağlı olan bir kadının kalbini fethetmek için iyi bir yoldur ailesi hakkında güzel sözler söylemek.

  “Babasının kızı” ya da “annesinin bir taneciği” için yapılabilecek en iyi kompliman, ne kadar harika bir aileye sahip olduğunu söylemektir erkek için. Gerçekte öyle düşünmese de... Bu, birbirine bağlı bir aileyle baş etmenin ve aileye kabul edilmenin en akıllıca yoludur.

  “Hayır, o kadınla hiçbir zaman ilişkim olmadı”

  Aslında söylemek istediği: “Evet, onunla ilişki kurdum ama bunu sana söylersem çılgına dönersin”

  Erkeklerin önceki ilişkileriyle ilgili bilgi vermek istemediklerinde sıkça başvurdukları bir yalandır bu. Çünkü arkasından gelecek kaçınılmaz sorularla yüzleşmekten korkarlar. Nelerdir o sorular derseniz, örnek verelim: Yatakta benden daha mı iyiydi? Benden daha mı güzeldi? Zaman zaman onu aklına getiriyor musun? Ona karşı hala bir şeyler hissediyor musun? Ayrıldıktan sonra hiç görüştünüz mü? Ayrılmayı sen mi istedin, o mu? Neden ayrıldınız?...

  Habertürk

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye Masterlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Nerden
  İzmir
  Yaş
  29
  Mesaj
  2.284
  Rep Gücü
  45818
  :))) her erkekmi bu yalanları söylüyormuş

  özellikle sevişme üzerine söylenenlere çok güldüm.. komik bi durum

  istek seks ise bunu partnerine söylersin oda istekliyse zaten evet diyecektir
  eğer karşındaki karın ise istek söylemeye gerek yok, icraatı hemen başlatmak çok kolay

  tüm bu saçmalıklara gerek yok kanımca dürüst açık ve net olmak her zmn iyidir

Benzer Konular

 1. En erkekçe yalanlar
  simqe Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 5
  Son mesaj: 22-12-2009, 12:43 PM
 2. Uzman Gibi UzmanLarın SöyLediği(BEŞ)
  TUTKU12 Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 5
  Son mesaj: 01-12-2009, 08:21 PM
 3. 7 Seven,Zeki Avukatın SöyLediği
  TUTKU12 Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 28-11-2009, 09:21 PM
 4. Her Erkeğin Söylediği 7 Yalan
  Gül@y Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 14-04-2009, 02:44 AM
 5. Can Yücel'in Orhan Pamuk'a ilişkin söylediği...
  Mevt Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 30-04-2008, 12:36 AM
Yukarı Çık