Kadınlar artık istediklerini yapmanın haklan olduğu bilincini taşıyor. Kendine ait bir odası olan kadınların sayısı giderek artıyor. Erkeklerle kadınların ilişkisi, eski model bir bilgisayar ile yeni nesil teknolojik ürünlerin ilişkisine benziyor. Erkekler, kadınlar karşısında sürekli "error" veriyor.
İşte erkeklerin 'Hata' verdikleri konular

Evlilik fikrine karşı son dönemlerde acayip alerjileri var. Bunu kadınların kendilerine olan aşırı güvenleri mi yoksa rahatlıklarına olan düşkünlüklerine mi bağlamalıyız bilemiyoruz

Eskiden olduğu gibi erkek kendi isteklerini yaşarken, siz onu yaşamaya devam etmiyorsanız yani kendi istediğinizi de yapıyorsanız erkekler 'error' veriyor.

Eskiden ailelesini geçindirmek, korumak gibi önemli işler yapan erkeklerin artık bu sorumlulukları yok. Kadının çalışma hayatına girmesiyle beraber bu yönünü unutan erkek sorumluluklartını ihmal etmeye, kadının yükünü daha artırıcı bir şekilde yaşamaya başlıyor. Gezip eğleniyor, partneriyle hoş zaman geçiriyor ancak iş fatura, harcamalar, kazanca, gelecekle ilişkili yatırımlara gelince yine 'error' veriyor.

Erkekler genellikle cinsel becerileriyle övünürler, en azından hemcinsleri arasında... Bunu dolaylı biçimlerde de olsa yaparlar. Çapkınlık hikayelerine düşkünlükleri, karşı cinsle kurdukları her tür iletişimde flörte yakın tavırları onların bu hallerini açıkça ortaya koyar. Yakın ilişkilerinde de öğrenen değil, öğreten olmayı isterler. Siz birşey talep ettiğinizde 'error' verirler ve 'nereden öğrendiyi' düşünmeye başlarlar.

Oyunda, kariyerde, maaşta eşlerinden partnerlerinden üstün olmak isteyen, her zaman kazanmak isteyen erkekler vardır. Bunları kaybettiklerinde mızıkçılık yaparlar yani 'error' verirler.


kaynak