4. Sayfa, Toplam 5 BirinciBirinci ... 2345 SonSon
Gösterilen sonuçlar: 31 ile 40 Toplam: 45

Erkekler âşık olmaz çünkü...

İnsan İlişkileri Kategorisinde ve Kadın Erkek İlişkileri Forumunda Bulunan Erkekler âşık olmaz çünkü... Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> Kadim ´isimli üyeden Alıntı Bak bu yazın bana Çok Değerli Yavuz Abi'min bir makalesini hatırlattı.... Bir: Ey yurdum kadınları! Bilin

 1. #31
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı Kadim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bak bu yazın bana Çok Değerli Yavuz Abi'min bir makalesini hatırlattı....

  Bir: Ey yurdum kadınları! Bilin ki, hiçbir kadın kendini erkeklere “beğendirmek” zorunda değildir!..
  Kadın olsun erkek olsun, bütün yaratılmışlar kendilerini Allah’a beğendirmek zorundadırlar. Ve Allah kadının makyajına, elbisesine, yüksek topuğuna, çantasının markasına bakmaz; sadece yüreğine, yüreğinde imanına bakar.

  Öyleyse kendinizi erkeklere “beğendirme” saplantısından hemen kurtulun. Kul kula endekslenemez. Kul Allah’a endekslidir. Unutmayın: Kendinizi erkeklere endekslemediğiniz ölçüde özgürleşeceksiniz… Ve ancak özgürleştiğiniz ölçüde benliğinizi bulacaksınız.

  İki: Ey yurdum kadınları! Hareketlerinizi kısıtlayan yüksek topuklu ayakkabılarınızı atarak özgürleşmeye başlayın!
  Sorun kendinize: Giydiğiniz yüksek topuklu ayakkabılar huzurunuz, rahatınız için gerçekten gerekli midir? Görmüyor musunuz, sırf yüksek topuk sevdası yüzünden genç yaşta ayak-bacak ağrıları çekiyorsunuz. Dahası, ayaklarınızın şekli bozuluyor, eciş-bücüş hale geliyor..

  On, onbeş santimetre yükseklikte incecik topuklar üstünde dengeniz bozulmadan yürüyebilmek için, öyle büyük bir çaba harcıyorsunuz ki, birkaç adımda yoruluveriyorsunuz. O ayakkabılar yüzünden yalnızca enerjiniz tükenmiyor, zamanla vücudunuzun da şekli bozuluyor. Yüksek topukların üstünde dik yürüme çabanız, yıllar sonra tuhaf bir yürüyüş stiline dönüşüyor: Kazık yutmuşa dönüyorsunuz!

  Sanırım sol şeritte düşük hızla otomobil sürüp erkeklerin hışmını çekmeniz de hep şu yüksek topuklu ayakkabı merakınız yüzündendir! Tam freni pompalarken topuk takılıyor, vites değiştirme niyetiyle basmaya çalıştığınız debriyaj sanki ayaklarınızın altından kayıyor. Bu durumda ya arabayı geri kaçırıyorsunuz, ya da vitesi gacırt-gucurt sesler eşliğinde değiştiriyorsunuz.

  Bu da erkekleri çıldırtıyor, sırf bu yüzden eşiniz size otomobil almıyor!

  Gerçekten de yüksek topuklu ayakkabılarla otoyolda otomobil kullanmaya kalkışmanız, “taammüden cinayet” sayılabilecek seviyede bir tehdit oluşturabilir. Aman dikkatli olun!

  Üç: Size tarih boyunca “İstenmeyen tüyler” olarak lânse edilen tüylere bütünüyle boş verin!

  Roma despotlarına diz çöktüren Cleopatra ile Kanuni’yi kendine sırılsıklam âşık eden Hürrem Sultan’ın “lazer epilasyon” yaptırdığını mı sanıyorsunuz?

  Envai çeşit sakal ve bıyıklarından asla taviz vermeyen, hatta santimetrekareye düşen kıl sayısıyla övünen erkeklerin dünyasında, kadınların kendilerini “epilasyon” denen Çin işkencesine teslim etmelerini, bu acının üstüne bir de zaman ve para harcamalarını anlayamıyorum.

  Böyle bir şey “iyi” ve “güzel” ise, erkekler de aynı kurallara tabi olmalı, aynı acılara katlanmalıdırlar!
  Erkeklerin “kıllı”, kadınların ise “epilasyonlu” olacakları yolunda İlahi bir hüküm bulunmadığına göre, durum salt alışkanlıklarımızla ilgilidir. Alışkanlıklar değişebilir. Hem insan bedenen güzelleşmeye değil, ruhen özgürleşmeye ve olgunlaşmaya önem vermelidir.

  Dört: Ey yurdum kadınları! Makyaja boykot ilan edin! Hem “Her kadın güzeldir” diyorsunuz, hem de güzelleşmek için suratınıza sürmediğiniz nevale bırakmıyorsunuz.

  Amaç yine beğenilmek… Bu “beğenilme” arzusu sizde bir çeşit saplantı mı? Erkekler de tam bu zayıf noktanızdan sizi yakalayıp kullanıyorlar işte! Siz hiçbir sağlıklı erkekte böyle bir kaygı gözlemlediniz mi? Yoktur. Hiçbir sağlıklı erkek makyaj yapmaz. Makyaj yapmadığı için de, makyaj malzemesiyle dolu el çantaları taşımak zorunda kalmaz. Bu anlamda kadından çok daha özgürdür.

  Ayrıca sırf makyajınızı kıyafetinize uydurmak için eşinizi saatlerce kapı önünde bekletip sinir etmenin anlamı var mı?.
  Hiçbir kadın makyaj yapmazsa erkekler de makyajsız kadın görmeye alışacaklar ve sorun etmeyeceklerdir. Zaten makyaj, kocaya güzel görünmek için değil, (çünkü kocalar kadınlarının her hallerini görmektedirler) başkalarına güzel görünmek içindir. Başkaları bunca emeğe değer mi?

  Makyaj tazeleme zorunluluğu da büyük bir derttir! Bu yüzden ikide bir lavaboya taşınmak mecburiyetinde kalıyor, sohbeti kaçırıyorsunuz. Yine bu yüzden çantanızda bir sürü ıvır zıvır taşıyorsunuz. En iyisi makyajdan vazgeçin, doğallaşın, rahatlayın!

  Beş: Göbeğini kaşıyıp yürüyen erkeklerin çoğunluğu teşkil ettiği Türkiye’de kafanızı kilolarınıza takmayın, her önünüze gelene de “mucize diyet listesi” sormayın. İnanın böyle bir diyet listesi yoktur. Hiç kimse yiyerek zayıflayamaz. Zayıflamak için hayatı kendinize zindan etmeye de değmez! Kilolarınıza boşverin. Nasılsanız öyle kalın. Eskiden ne güzeldi: “Bir gram et bin eksiği kapatır” derlerdi.

  Artık anlayın ki, zayıflayıp incelme, “sıfır beden” olma uğruna sağlığınızı kaybediyorsunuz. Dünya fani: Kilolu ölü ile zayıf ölü arasında, yalnızca tabutu taşıyanlar açısından bir “ağırlık” farkı olsa da, Allah nezdinde hiçbir fark yoktur.
  Farkında değilsiniz belki, ama yüksek topuklu ayakkabı giymeden de kadın “güzel”, “özel” ve “alımlı” olabilir. Zaten kadının “alımlı” olma dışında da yaşama gerekçeleri olmalıdır. Kadın, önce insan olarak dilediği şekilde var olma hakkına sahiptir.

  İyi Forumlar...

  Bahadıroğlu'ndan kadınlara 'erkekçe' öneriler

  Hiç bir kadın kendini bir erkeğe beğendirmek zorunda olmadığı gibi bir erkekte kendini kadına beğendirmek zorunda değildir.Kadınlar önce kendileri kendilerini beğenmeli...Kendisine saygısı olan her cins daha sonrada karşısındakine saygısı olan herkes kendine üstüne başına çeki düzen verir...

  Bakımlı olmak demek...Altı okka makyaj yapmak değildir..bakımlı olmak demek hergün kuaför salonlarında olmak değildir..Bakımlı olmak temiz düzenli tertipli olmak,gerektiği yerde gerektiği kadar makyajını abartısız yapmak ilk önce kendini iyi hissetmektir..

  Bakımlı olmak manikür ,pedikür, tüylerden arınma....bunları siz ne için yapıldığını sanıyorsunuz.Bunlar temizliktir..Ve tabikide ben sevdiklerime tertemiz misler gibi görünmeliyim bunun kötü bir tarafını da göremiyorum...

  Herkesin bir tarzı vardır..Kimisi keten giyer rahat eder,kimi topuklu...Bu sadece sizi memnun etmek için değildir...Bne kendimi topuklu ile rahat ,daha hoş, daha seksi hissediyorsam bu benim sorunumdur.Topukların da ölçüsü vardır kişi kendine göre olanını giyer..Zorlanıp zorlanmadığıda bize kalmıştır

  Kilo sorunu şu zamanda sadece bizim değil Erkeklerin de korkulu rüyasıdır...Siz erkekler kendi göbeğinize bakmazsınız ama bayanları da eleştirmekten geri kalmazsınız...Bi kere bu önce sağlık açısından gereklidir...Kişinin psikolojisi açısından kendini beğendiği şekilde olma kalbına sokması bir sorun değildir..Önemli değil bunlar diyip sonra manken gibi kızlara bakan da sizlersiniz...Herksin kendine yakıştığı ,kıyafetlerin üzerinde çok iyi durduğu bir ölçüsü vardır bunun içinde çaba sarfetmesi kimseyi alakadar etmez...

  Makyaj için ,ya da hazırlanmak için değil bir erkeği kimseyi bekletmeyi sevmem.Birini bekletmek hoş bir davranış değldir özel durumlar hariç...Beklemeyi sevmediğim gibi bekletilmekten de hoşlanmam...Her zaman planlı porogramlıyımdır...

  Bütün burada yazan yazıların tam istenildiği gibi bir kadın yapsa....Soruyorum size:HADİ GELİN HAYAL EDELİM....
  Saçı başı dağınık bir kadın ,yüzü kurumuş kremini sürmememiş hatta belkide amannn canım diyerek te yıkamamış...Ter kokan , etek giymiş ama bacakları kıllı dolu olan,el ve ayak tırnakları pislik içinde topukları kara kara olmuş...Kilolu kıyafetlerinden orası burası taşmış...eteğinin altında düz sandaletleri ...Bu bayan hiç tanımadığınız huyunu ruhunu kalbini bilmediğiniz biri..Böyle diyorum çünkü insanlar ruhu kalbi severler...İlk bakışta bu bayan sizin ilginizi çeker mi?Sizinle konuşmak istese, sizden bişi rica etse, size adres sorsa...tepkiniz ne olurdu?Bu cevabı lütfen bana misilleme değil samimi olarak cevaplayınız...!!!Hanginiz böyle bir bayanla uzun süre beraber olmak ister...

  İlkönce..Kendimi seviyorsam tabiki kendime bakıcam...

  Sevidklerime saygı duyuyorsam..tabiki kendime bakıcam...

  Beğenilmek istiyorsam...Tabiki kendime bakıcam...(herkes beğenilmeyi sever ...kim hayır diyor buna?)

  Sanırım anlatabilmişimdir....

  Saygılarımla...

 2. #32
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı carloss´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben o kadar anlatmaya çalıştım anlamadı kimse, hay aklınla bin yaşa Pakize. Maskeleri çıkartıp kimse gerçek duygularıyla oynamıyor ( bazen veya çoğu zaman bende ) aslında cümlem bile yanlış; oynamıyor değil, yaşamıyor olacaktı, aşk'ı sevgiyi oyun gibi gördüğümüz için, stratejiler geliştirdiğimiz için olan oluyor. Hah kadınlar bu oyunu erkeklerden çok daha güzel oynayabiliyorlar :)
  Maskeleri oyuncular takar...Şimdiye kadar hiç maske takmadım gerekte duymadım.Maskeler gün gelir düşer...gerçekler ortaya çıkar.Siz karşınızdakini bir an kandırdım sanırsınız ama bu zaman geçer anlaşılır...Aşkı ,sevgiyi oyun gibi yaşamak...Aşkı ,sevgiyi oyun gibi görenlere mahsus bir ifade bu..Sevginin oyunu olmaz.Ya seversiniz,ya sevmezsiniz...Siz bunu 3-5 kadınla sınırlayamazsınız ki...Şimdiye kadar karşınıza böyle kadınlar çıkmış olabilir ama bundan sonra d a böyle çıkıcak diye düşünüp kadınların hepsine aşk ve sevgi yönünden eksiler veremezsiniz...(çoğul konuşuyorum tüm erkeklere..)

  Sizin eski sevgiliniz,eşiniz,flörtünüz maskeleri takıp oyun oynadı diyerek...Beni ,bizi,tüm kadınları bu kategoriye koyamazsınız...Mutlaka ki bir eksik vardır o sevgide...Çok sevmemiştir,çok sevmemişsinizdir,kusurları görmüşsünüzdür

  Bikere aşka oyun olarak bakmak hata çünkü o duygularda hissedilen ruhlarda beslenen bir histir...Siz biliyormusunuz ki Benim Sevdam nasıldır...Benim sevdamı yaşadınızmı ki...Ya da ayşenin ,fatmanın....
  Sevgi bambaşka bir dugudur hatta öyle bir duuygudur o takılan maskeler bile varsa düşürür, gerçekleri serer insanın önüne çünkü seven bir kadın herşeyi yapar sevgisi için eğer gerçekten çok seviyorsa...Seven kadın sevdiği ile çile çekmeye,acıları göğüslemeye,soğan ekmek yemeye herşeye razı gelir...yeri gelir ağlar, yeri gelir yüreğine buz gibi serplir bazı şeyler ama seven kadın sevdiği zaman Ben olmaktan çıkar Biz olur.Çünkü o herşeyini size göre düşünür,size göre uygular hayatı BEN değil BİZ olmuştur artık....Herkesin sevdası başkadır sevdasının rengi,ölçüsü...Her kadın farklı olduğu gibi....

  Benim Sevdam maskelerin takılı olduğu yüzlerde olucaksa ,istemem sevmesin beni kimse ben kendime yeterim....Benim sevdam maskelerini takıpta bana geliceklerde ise istemem kalsın ben sevsemde vazgeçerim...Benim sevdam maskeli baloda bir oyunun SonPerdesi gibi son bulucaksa..İstemem bu oyunu baştan biletimi keserim....


  SAYGILARIMLA...

 3. #33
  Kadim
  Misafir..

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Saçı başı dağınık bir kadın ,yüzü kurumuş kremini sürmememiş hatta belkide amannn canım diyerek te yıkamamış...Ter kokan , etek giymiş ama bacakları kıllı dolu olan,el ve ayak tırnakları pislik içinde topukları kara kara olmuş...Kilolu kıyafetlerinden orası burası taşmış...eteğinin altında düz sandaletleri ...Bu bayan hiç tanımadığınız huyunu ruhunu kalbini bilmediğiniz biri..Böyle diyorum çünkü insanlar ruhu kalbi severler...İlk bakışta bu bayan sizin ilginizi çeker mi?Sizinle konuşmak istese, sizden bişi rica etse, size adres sorsa...tepkiniz ne olurdu?Bu cevabı lütfen bana misilleme değil samimi olarak cevaplayınız...!!!Hanginiz böyle bir bayanla uzun süre beraber olmak ister...
  Ablacım bak ne güzel konunun ana düşüncesini vermişsin...Kırmızıyla yazdım..Misillemeyle değil yanlış anlaşılmasın..


  Önemli olan o ruh güzelliğinde dış görünüş zamanla olgulaşır.Kişi karşındakinden ne istediğini bilmeli ilk önce.

  Kişi kendine zaten özen gösterir (kadın) diyelim.
  Öyle saçı başı darmadağın sokağa çıkmaz
  Mahremi varsa kusurları varsa kapatır.
  Her adres sorduğu kişinin onu beğenmesi şart değildir...
  Saygılarımla..

 4. #34
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı Kadim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ablacım bak ne güzel konunun ana düşüncesini vermişsin...Kırmızıyla yazdım..Misillemeyle değil yanlış anlaşılmasın..


  Önemli olan o ruh güzelliğinde dış görünüş zamanla olgulaşır.Kişi karşındakinden ne istediğini bilmeli ilk önce.

  Kişi kendine zaten özen gösterir (kadın) diyelim.
  Öyle saçı başı darmadağın sokağa çıkmaz
  Mahremi varsa kusurları varsa kapatır.
  Her adres sorduğu kişinin onu beğenmesi şart değildir...
  Saygılarımla..
  Tabikide adres sorulan beğenilicek değil benim orda anlatmak istediğim başka bir şey...Bunud a gayet iyi anladın:)

  Ayrıca..Ben zaten ruh güzelliğinin yerini bir şeyin doldurmayacağını her zaman savunurum..İnsanın kalbi temiz ruhu güzel olsun..Ama ilk bakışta ruhunu kalbini göremediğiniz için siz bayanların....:)Bu ancak tanımayla olur ve siz nasıl bir bayana bu şansı verirsiniz...?Görecelik mutlaka etkili olucaktır şans vermenize...Kimbilir sokakta ya da arkadaşınızın size tanıştırmak için getirip beğenmediğiniz red cevabı verdiğiniz bayan sizin ruh eşiniz, kalbi ruhu harika biri...ama bunu bilemiceksiniz..Çünkü o şansı kaybetmiştir...Niçin? Sadece görselliğini beğenmediğiniz için....

 5. #35
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye carloss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Üye Numarası
  118858
  Nerden
  İstanbul
  Mesaj
  1.713
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  28876

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı DeNiz GözLeR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Maskeleri oyuncular takar...Şimdiye kadar hiç maske takmadım gerekte duymadım.Maskeler gün gelir düşer...gerçekler ortaya çıkar.Siz karşınızdakini bir an kandırdım sanırsınız ama bu zaman geçer anlaşılır...Aşkı ,sevgiyi oyun gibi yaşamak...Aşkı ,sevgiyi oyun gibi görenlere mahsus bir ifade bu..Sevginin oyunu olmaz.Ya seversiniz,ya sevmezsiniz...Siz bunu 3-5 kadınla sınırlayamazsınız ki...Şimdiye kadar karşınıza böyle kadınlar çıkmış olabilir ama bundan sonra d a böyle çıkıcak diye düşünüp kadınların hepsine aşk ve sevgi yönünden eksiler veremezsiniz...(çoğul konuşuyorum tüm erkeklere..)

  Sizin eski sevgiliniz,eşiniz,flörtünüz maskeleri takıp oyun oynadı diyerek...Beni ,bizi,tüm kadınları bu kategoriye koyamazsınız...Mutlaka ki bir eksik vardır o sevgide...Çok sevmemiştir,çok sevmemişsinizdir,kusurları görmüşsünüzdür

  Bikere aşka oyun olarak bakmak hata çünkü o duygularda hissedilen ruhlarda beslenen bir histir...Siz biliyormusunuz ki Benim Sevdam nasıldır...Benim sevdamı yaşadınızmı ki...Ya da ayşenin ,fatmanın....
  Sevgi bambaşka bir dugudur hatta öyle bir duuygudur o takılan maskeler bile varsa düşürür, gerçekleri serer insanın önüne çünkü seven bir kadın herşeyi yapar sevgisi için eğer gerçekten çok seviyorsa...Seven kadın sevdiği ile çile çekmeye,acıları göğüslemeye,soğan ekmek yemeye herşeye razı gelir...yeri gelir ağlar, yeri gelir yüreğine buz gibi serplir bazı şeyler ama seven kadın sevdiği zaman Ben olmaktan çıkar Biz olur.Çünkü o herşeyini size göre düşünür,size göre uygular hayatı BEN değil BİZ olmuştur artık....Herkesin sevdası başkadır sevdasının rengi,ölçüsü...Her kadın farklı olduğu gibi....

  Benim Sevdam maskelerin takılı olduğu yüzlerde olucaksa ,istemem sevmesin beni kimse ben kendime yeterim....Benim sevdam maskelerini takıpta bana geliceklerde ise istemem kalsın ben sevsemde vazgeçerim...Benim sevdam maskeli baloda bir oyunun SonPerdesi gibi son bulucaksa..İstemem bu oyunu baştan biletimi keserim....


  SAYGILARIMLA...

  Deniz Gözler gözümede vursaydın

 6. #36
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı carloss´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Deniz Gözler gözümede vursaydın
  Carloss...

  Özür dilerim fakat özellikle belirttim parantez içinde sana yazılmış değil çoğul kullandım hep, başlıktan yola çıkarak sadece alıntılarla konuyu cevaplamak istedim...Anlaşılmamak gerçekten kötü...Bir şeyler anlatmaya çalışıyorum biraz şu kalplere ruhlara itina istiyorum...ama anlatamıyorum....

 7. #37
  Kadim
  Misafir..

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı DeNiz GözLeR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tabikide adres sorulan beğenilicek değil benim orda anlatmak istediğim başka bir şey...Bunud a gayet iyi anladın:)

  Ayrıca..Ben zaten ruh güzelliğinin yerini bir şeyin doldurmayacağını her zaman savunurum..İnsanın kalbi temiz ruhu güzel olsun..Ama ilk bakışta ruhunu kalbini göremediğiniz için siz bayanların....:)Bu ancak tanımayla olur ve siz nasıl bir bayana bu şansı verirsiniz...?Görecelik mutlaka etkili olucaktır şans vermenize...Kimbilir sokakta ya da arkadaşınızın size tanıştırmak için getirip beğenmediğiniz red cevabı verdiğiniz bayan sizin ruh eşiniz, kalbi ruhu harika biri...ama bunu bilemiceksiniz..Çünkü o şansı kaybetmiştir...Niçin? Sadece görselliğini beğenmediğiniz için....
  Ben anlatmak istediğini zaten anladım Fakat konuyu kişiseleştirmeden yüzeysel olarak dile getirdim...

  Ruh güzelliğinin savunucusu ruhunla
  Saçı başı dağınık bir kadın ,yüzü kurumuş kremini sürmememiş hatta belkide amannn canım diyerek te yıkamamış...Ter kokan , etek giymiş ama bacakları kıllı dolu olan,el ve ayak tırnakları pislik içinde topukları kara kara olmuş...Kilolu kıyafetlerinden orası burası taşmış...eteğinin altında düz sandaletleri
  Neden böyle hayaller kurarsın anlayamadım.
  Şimdi burada neyi savunacağımı neye şaşıracağımı neye kızacağımı inanki bilmiyorum.
  İlk bakışta aşık olanlara haksızlık yapmış olurum ben öyle dersem...
  Görsellik bize ne kazandıracak ?
  Şan mı şöhret mi?
  Ben güzel olduğu gibi değil, olduğu gibi görünmesinden yanayım.
  Unutmayalımki makyajla bir erkek de kadın gibi görünebilir...

  Yanılgım var mı ?

 8. #38
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye atmaca34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2007
  Üye Numarası
  32357
  Nerden
  dünyadan
  Mesaj
  1.765
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  15312

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  çünkü kadınlar aşktan anlamaz...

 9. #39
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı atmaca34´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  çünkü kadınlar aşktan anlamaz...
  Demek sana anlamayanlar denk geldi atmaca...Bu da senin şansızlığın üzgünüm...

 10. #40
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  123219
  Mesaj
  2.148
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4905

  Cevap: Erkekler âşık olmaz çünkü...

  Alıntı Kadim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben anlatmak istediğini zaten anladım Fakat konuyu kişiseleştirmeden yüzeysel olarak dile getirdim...

  Ruh güzelliğinin savunucusu ruhunla


  Neden böyle hayaller kurarsın anlayamadım.
  Şimdi burada neyi savunacağımı neye şaşıracağımı neye kızacağımı inanki bilmiyorum.
  İlk bakışta aşık olanlara haksızlık yapmış olurum ben öyle dersem...
  Görsellik bize ne kazandıracak ?
  Şan mı şöhret mi?
  Ben güzel olduğu gibi değil, olduğu gibi görünmesinden yanayım.
  Unutmayalımki makyajla bir erkek de kadın gibi görünebilir...

  Yanılgım var mı ?
  Yanılgın yok Kadim haklıısn makyajla erkekde kadın gibi görülebilir..Ama anlaması zor olmaz erkek olduklarını...

  Hayal kurmaya gelince..ben kurmuyorum bunlar hayal değil...Gerçekler...

  Boşver birşeyi savunma şşaırmada bu konuda her iki tarafda her zaman birbirine polemik yapıcak bu olay böyle uzayacak...

4. Sayfa, Toplam 5 BirinciBirinci ... 2345 SonSon

Benzer Konular

 1. Erkekler nasıl aşık olur ?
  dogangunes Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 28-08-2009, 11:31 AM
 2. Erkekler âşık olur mu?
  Eftelya Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 12
  Son mesaj: 20-01-2009, 07:45 PM
 3. Erkekler evlenmek istemez çünkü...
  Nil@y Tarafından Kadın Erkek İlişkileri Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-04-2008, 07:59 AM
 4. Yorum: 0
  Son mesaj: 08-09-2007, 06:04 PM
 5. MÜslÜman Kadinlarda Rahİm AĞzi Kanserİ Az ÇÜnkÜ Erkekler SÜnnetlİ!
  Nil@y Tarafından Güncel Haber ve Manşetler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 21-10-2006, 06:05 AM
Yukarı Çık