Soru: Memorial Hastanesi’ne açılışından sonra ilk hasta kabulü kaç yılında yapıldı?

Memorial Hastanesi yeni bir kampanyaya imza atıyor ve ekolay.net Sağlık kullanıcımıza anneler gününde tüp bebek paketi armağan ediyor.

Promosyonumuzu kazanmak için yapmanız gereken çok basit. Sitemize üye oluyor, katılım formunu eksiksiz dolduruyor ve sorumuzu doğru yanıtlıyorsunuz. Daha sonra da promosyonumuza katılan 750’inci talihli olmak için bekliyorsunuz.

Haydi! Vakit kaybetmeden soruyu yanıtlayıp tüp bebek uygulamasına sahip olun.

Tüp bebek paketinde ne var?

• E2 LH PROLAKTİN (HORMON TESTLERİ)

• ULTROSON TAKİPLERİ (USG)

• YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ (OPU)

• TRANSFER İŞLEMİ (E.T)

Memorial Hastanesi’ni tanıyalım

Memorial Hastanesi, 1995 yılında kurulmuş bulunan Memorial Sağlık Yatırımları A.Ş. 'nin ilk sağlık hizmetleri projesi. Hastane, 1996 yılında başlayan ve ülkemiz hastanecilik sektöründe bir örnek teşkil eden proje çalışmalarının neticesinde doğdu. Hastanenin projelendirilmesi yerli proje ekipleri ile ABD hastane sektörünün en ünlü danışmanlık firması ECRI'den destek alınarak gerçekleştirildi.

Hastane binası inşaatı 1999 sonunda, cihaz montajları ise Ocak 2000 tarihinde tamamlanmış ve ilk hasta Şubat 2000'de kabul edildi.

Kaliteli hizmet felsefesi
2000 yılından bu yana hizmet kalitesini artırarak hastalarını kabul etmeye devam eden Memorial Hastanesi, ülkemizde ve dünyada birçok ilke imza atarak sağlık kuruluşları arasında önemli bir yer edindi. Hastane, JCI (Joint Commission International) Akreditasyon kalite belgesi almaya hak kazanan Türkiye'de ilk, dünyada 21 inci hastane. Yine 2005 yılında JCI Akreditasyonu'nu Türkiye'de ilk olarak yenileyen hastane oldu. Kaliteli hizmet felsefesiyle yola çıkan hastane, hizmete açıldığı 2000 yılında TSE kalite belgesi ISO 9001'i almış; JCI Akreditasyonu almaya hak kazanarak kalite konusundaki başarısını pekiştirdi.

Her an ulaşılabilecek bir lokasyon
Ana kampusu Okmeydanı'nda bulunan sağlık grubu, merkezi lokasyonu ile hastaların her an ulaşabileceği bir konumda yer alıyor. Hastane 53,000 m²'lik kapalı alanı, 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi, 120 kişilik konferans salonu ve 10,000 m²'lik 300 araç kapasiteli otoparkı ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunuyor.