Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Saç Dökülmesi Olanlara Profesör Doktor Mustafa Erdoğan Sürat Açıklıyor

Sağlık ve Hastalıklar Kategorisi Alternatif Tıp Forumunda Saç Dökülmesi Olanlara Profesör Doktor Mustafa Erdoğan Sürat Açıklıyor Konusununun içerigi kısaca ->> Profesör doktor Mustafa Erdoğan Sürat Saç dökülmesi Olanlara Açıklıyor; Halkın, Aile Sağlığı Dalının ve Tıp Bilminin Ortak Diliyle Dört şıkta ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Nov 2007
  Mesaj
  6
  Rep Gücü
  11

  Saç Dökülmesi Olanlara Profesör Doktor Mustafa Erdoğan Sürat Açıklıyor

  Profesör doktor Mustafa Erdoğan Sürat Saç dökülmesi Olanlara Açıklıyor;
  Halkın, Aile Sağlığı Dalının ve Tıp Bilminin Ortak Diliyle Dört şıkta Keramine H

  Keramine H nedir ?
  Keramine H sentetik ilaç değildir. Avrupa birliği standartlarında, İtalya tarafından
  insanlığın hizmetine sunulmuş, doğal maddeler içeren saç dökülmesine karşı aktif bir karışımdır.

  Keramine H saçımızı hangi açılardan etkiler ve etkisi ne sürede ortaya çıkar ?
  Keramine H saç kılının saç kökünde (RADIX PILI’de) canlı hücrelerden oluşan ve keratinize olarak saça dönüşen gelişimi güçlendirir ve saçlara dolgunluk verme özelliğini ilk kullanımda gösterir.saçsız bölgelerde saçın geri kazanılmasına yardımcı olur.

  Keramine H’in takdim şekli nasıldır ?
  Erkek ve bayanlarda saçlardaki dökülmeye karşı güçlü etkisiyle Keramine H’ın ampul ve şampuanı birlikte takdim edilmektedir. Ampul içeriğindeki aktif maddenin etkisini güçlendiren ve olumlu etkinin erken ortaya çıkmasını sağlayan şampuanı, mükemmel kokusu ve kıvamı ile psikolojik yönden de mükemmel terapi destekçisi olmakta ve ampul içeriğinin saç köküne nüfuzunu temin etmektedir.

  Keramine H kullanımı kolay mıdır ?
  Evet, çok kolaydır. Kullanım şekli bir iki kez okunuşla ezberinize girecektir!
  (Islak saça ve kafa derisine yumuşak masaj uygulayarak şampuanı köpürtünüz. Bir kaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. İhtiyaç halinde bu işlemi ikinci kez tekrarlayabilirsiniz. Özel başlığı kullanarak serumu kırınız. Özel aparatı kullanarak şampuanla yıkanmış, havluyla kurulanmış temiz saça ve kafa derisine parmak uçlarınızla masaj yaparak eşit oranlarda uygulayınız. Durulamadan öylece bırakınız. Saçınızı tarayarak, doğal şekilde kurumasını sağlayınız. Saçlarınızdaki dökülmeye karşı en iyi sonucu almak için KERAMINE H Ampul ve Şampuanı birlikte kullanınız.)

  Saç dökülmesi problemleri yaşayanlara önerdiğim ve kullananlarda etkisini yüksek bir klinik başarı ile gözlemlediğim, Avrupa Patentli KERAMINE H Serum ve şampuan; kellikle savaşan devrim niteliğinde çok güçlü bir formüldür. İçeriğinde ki doğal aktif bileşenlerin güçlü sinerjik etkisi ile genetik olarak saç dökülmesi yaşayanlarda, DHT oluşumuna neden olan 5-alfa-reduktöz enzimini inhibe eder ve saç kökünün, saç tellerinin zayıflamasına engel olarak, saç dökülmesini önler. Benzersiz içeriği ile KERAMINE H Serum ve Şampuan, dökülen saç köklerini yeniden canlandırır, vitamin ve mineral içeriği ile de besleyip koruyarak yeni saç üretimini harekete geçirir ve dökülen saçların geri kazanılmasını sağlar. Saçları güçlü ve dayanıklı forma sokup, kalın dolgun ve parlak olmasını sağlar. "
  Prof. Dr. M. Erdoğan SÜRAT


  “KERAMINE H Ampul ve Şampuan formu, saç gövdesinin esas maddesi olan keratin yapımı için gerekli doğal aktif maddeleri içermektedir. Avrupalı hekim ve eczacıların saçlardaki dökülmeye karşı etkili sonuçlar aldığı KERAMINE H ürünleri Türkiye’de de hekim ve eczacılar tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Sonuç olarak KERAMINE H ürünleri kullanan hastalarda aşırı saç dökülmesinin durduğunu, saçlardaki kepek ve yağlanma probleminin ortadan kalktığını, saçların daha parlak, hacimli ve gür olduğunu gözlemledim. KERAMINE H Ampul ve Şampuan ı sağlıklı ve estetik açıdan güzel saçlara kavuşmak isteyen herkese öneriyorum.
  Doktor Hüsniye ÖZDEMİR
  Dogalecza.com Türkiyenin Doğal Sağlık ve Güzellik Merkezi- "Doğadan Gelen Sağlık ve Güzellik"
  Konu doctorum tarafından (30-10-2008 Saat 05:04 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: içerik

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Nov 2007
  Mesaj
  6
  Rep Gücü
  11

  Saç Dökülmesine Karşı Mucize Bitkileri Prof.Dr.Musatafa Erdoğan Sürat Açıklyor

  Genetik ( irsi) dediğimiz saç dökülmesinde; testeron hormonunun 5-alfa redüktoz enzimi yardımıyla de-hidrotestesterona( DHT ) dönüşerek saç köklerine tutunması sonucu saç köklerinin beslenmesini engellenir. Beslenemeyen saç kökleri zayıflayarak saçların incelmesine, dökülmesine, en sonunda da saç köklerini yok ederek kelliğe neden olur.
  Erkek ve bayanlarda Saç dökülmesi ve kelliğe neden olan enzimleri ortadan kaldıran African kigelia adlı bitkinin özünden oluşan KERAMINE H İtalya’da üretilmekte olup tüm Avrupa ülkelerinde milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Avrupa Patentli KERAMINE H Serum ve Şampuan; kellikle savaşan devrim niteliğinde çok güçlü bir formüldür. İçeriğinde ki doğal aktif bileşenlerin güçlü sinerjik etkisi ile genetik olarak saç dökülmesi yaşayanlarda, DHT oluşumuna neden olan 5-alfa-reduktöz enzimini inhibe eder ve saç kökünün, saç tellerinin zayıflamasına engel olarak, saç dökülmesini önler.

  Stres ve tükenmişlik durumu; Deri hastalıkları ile stres ve ruhsal olaylar arsındaki ilişki öteden beri bilinir. Kişi psikolojik sıkıntılarını kişisel yâda ailesel sorunlarını bir dermatolojik problem halinde yansıtabilmektedir. Sevilen birinin ölümü, sevgiliden ayrılık, iş kaybı gibi akut, ciddi stres halleri, çarpıcı, hızlı, şiddetli saç dökülmelerine yol açabilir ve bu duruma stresle tetiklenen telojen effluvium denir. Stress yine salgılattığı adrenalin gibi hormonlar yolu ile damarlarda daralmaya yol açar ve saç köklerinde beslenmeyi bozar ve dökülmeye yol açar. keramıne h ampul içeriğindeki Ginkgo biloba ve Hot pepper bitki özleri sayesinde saç köklerinde kan dolaşımı sirkülâsyonunu uyararak saçın fizyolojik olarak canlanma ve büyümesini sağlar. Böylelikle stres nedeni ile beslenemeyen saç kökleri damarların genişlemesiyle beslenmeye başlar ve saç dökülmesi problemini ortadan kaldırmaya yardmıcı olur.

  Sigara, içerdiği Nikotin ve karbon mono oksit gazı ile olumsuz etkileri olan bir faktördür. Nikotin damarları daraltırken, karbon mono oksit gazı kanda Oksijen taşınmasını bozarak hücre beslenmesini bozarlar. Yeterli besin ve oksijen alamayan saç köklerinin normal üretimlerini yapması zordur. keramıne h ampul içeriğindeki Ginkgo biloba ve Hot pepper bitki özleri sayesinde saç köklerinde kan dolaşımı sirkülâsyonunu uyararak, saç köklerine oksijen taşınımını sağlar. Böylelikle saçın fizyolojik olarak canlanmasını ve büyümesini sağlar.


  Avrupa’ nın bağımsız laboratuarları RISERVİCE s.r.l – Scientific Service Dpt. ve RTC – Scientific Dpt. tarafından yapılmış klinik çalışmalarda saç dökülmesinde, sebum ve kepekte azalma ile ilgili klinik değerlendirmelerin temelinde, değerlendirilen testlerin % 80’i KERAMINE H ürünlerinin yeterli genel etkisinin onayladığını belirtmektedir.

  Gür ve güzel Saçlara Kavuşmanız dileklerimle...
  Prof.Dr.Mustafa Erdoğan Sürat
  Dogalecza.com Türkiyenin Doğal Sağlık ve Güzellik Merkezi- "Doğadan Gelen Sağlık ve Güzellik"

Benzer Konular

 1. 19 Yaşında Profesör Oldu
  Gül@y Tarafından Eğitim Öğretim Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 03-05-2012, 07:15 PM
 2. Yorum: 0
  Son mesaj: 12-05-2010, 03:32 PM
 3. Gözüm ''Mustafa'' kaşım ''Kemal'' sevdam ''Mustafa Kemal''
  simqe Tarafından Mustafa Kemal Atatürk Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 17-03-2010, 08:21 PM
 4. Profesör öğrencilerine sorar;
  SAHARAY Tarafından Öykü ve Hikayeler Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 01-12-2008, 10:15 AM
 5. Saç dökülmesi
  Nil@y Tarafından Saç Bakımı Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-10-2006, 07:08 AM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık