+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

SW Motech Motosiklet Aksesuarları

Araba ve Otomobil Kategorisi Motorsiklet Forum Forumu SW Motech Motosiklet Aksesuarları Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Motosiklet aksesuarları nda yenilik, kalite ve üstün korumayı esas alan SW Motech dünya genelinde 60’dan fazla ülkeye uzun yıllardır hizmet ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jun 2017
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  30
  Rep Gücü
  2

  SW Motech Motosiklet Aksesuarları

  Motosiklet aksesuarlarında yenilik, kalite ve üstün korumayı esas alan SW Motech dünya genelinde 60’dan fazla ülkeye uzun yıllardır hizmet veren bir Alman markasıdır. Uluslararası alanda motosiklet aksesuarları üreten firmalardan ürün tedarik ederek satışını yapmanın yanı sıra kendi üretim tesislerinde de motosiklet aksesuarlarının üretimlerini gerçekleştirmektedir. Motosiklet aksesuarlarında çanta markası olan Legend Gear çanta modellerinin yanı sıra motosikletiniz için ihtiyacınız olan Gidon Yükseltme, Elcik Koruma, Vites Pedalı ve Motor Koruma ekipmanları gibi daha birçok motosiklet aksesuarlarını sürücülerin kullanımına sunmuştur.

  Gidon Yükseltme

  Motosiklet sürüşü esnasında duruş bozukluğuna dikkat etmelisiniz. Motosikletlerin gidon kısımları üretilirken tek bir uzunluk baz alınarak üretilmektedir. Bu yüzden sürücülerin motosiklet kullanırken rahat edebilmeleri için motosiklet aksesuarlarından olan motosiklet gidonlarını kendi vücut ölçülerine uygun şekilde ayarlamalıdır. Uygun gidon boyutunda sürüş yapılmadığı zaman sürücünün ellerinde uyuşma, karıncalanma ve hissizleşme meydana gelecektir. Buda sürücünün elleri kullanamamasına ve kontrolünü kaybetmesine neden olacaktır. Gidon yükselticiler farklı uzunluklarda olup sürücünün vücuduna göre seçilmelidir. Sw Motech Gidon Yükseltme ürünleri son derece sağlam alaşımlı hammaddelerden üretilmektedir. Motosikletinizi vücudunuza uygun bir hale getirmek için Sw Motech gidon yükseltme aparatlarını kullanabilirsiniz.

  Elcik Koruma

  Elcik korumalar motosiklet aksesuarlarında koruma ekipmanları arasında yer almaktadır. Motosiklet kullanırken sürücünün elleri darbe alabilir, sürtünebilir veya rüzgârdan dolayı zarar görebilir. Motosiklet aksesuarlarını tam olarak kullanan sürücülerin rahat bir sürüş yaşayacaklardır. Bu yüzden elcik korumalarını kullanarak yola çıkan sürücüler ellerini tam olarak korurlar ve rahat bir sürüş yaşarlar. Elcik korumalar sürücüyü dış etkenlerden korumanın yanı sıra motosikletinde elcik kısmını korumaktadır. Motosikletinize hoş bir görüntü kazandıran Sw Motech elcik korumaların motosikletinize monte edilmesi için teknik servisinizden yardım alabilirsiniz. Elcik kısmının çıkartılarak elcik korumaların takılması hassasiyet gerektiren bir durumdur. Kabloların zarar görmemesi için elcik korumanızı takarken yardım almanız sizin için yararlı olacaktır.

  Vites Pedalı

  Motosiklet Vites Pedalı, motosikletinizin markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Bazı motosiklet modellerinde vites değiştirmek sürücüleri zorlamaktadır. Motosiklet aksesuarlarından olan vites pedalı kullanılarak vites değiştirme sırasında rahat edebilirsiniz. Sw Motech vites pedalı ayarlama kolları sayesinde sürüş esnasında bacağınızı rahat hareket ettirerek size uygun bir pozisyonda vitesinizi değiştirebilirsiniz. Sw Motech ayarlanabilir motosiklet vites pedalı kollarından motosiklet modelinize uygun olanı satın alarak rahat bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

  Motosiklet kullanırken kendinizi ve motosikletinizi koruyacak Sw Motech Motosiklet Aksesuarlarını uygun fiyatları ve taksit seçenekleri ile MotoPlus’dan Motosiklet Aksesuarları sitesinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

  Kaynak : MotoPlus | Motosiklet Aksesuarları | Anasayfa

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Motosiklet Giyim ve Aksesuarları Nasıl Seçmeliyiz ?
  1motorcu Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 27-07-2017, 03:12 PM
 2. Perde Aksesuarları
  dogangunes Tarafından Ev Dekorasyonu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 03-02-2012, 08:19 AM
 3. Erkek Aksesuarları
  mopsy Tarafından Erkek Modası Foruma
  Yorum: 4
  Son mesaj: 22-10-2011, 10:44 PM
 4. Omuz Aksesuarları
  mopsy Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 16-01-2010, 01:09 AM
 5. Boyun aksesuarları
  dogangunes Tarafından El Sanatları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-04-2008, 05:22 PM

Anahtar kelimeler