+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Venom Motosiklet Pantolonları

Araba ve Otomobil Kategorisi Motorsiklet Forum Forumu Venom Motosiklet Pantolonları Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Motosiklet pantolonu motosiklet sürücülerinin en önemli ekipmanlarından biridir. Motosiklet giyim ürünleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan motosiklet pantolonları ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jun 2017
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  30
  Rep Gücü
  2

  Venom Motosiklet Pantolonları

  Motosiklet pantolonu motosiklet sürücülerinin en önemli ekipmanlarından biridir. Motosiklet giyim ürünleri içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan motosiklet pantolonları sürücülerin bel, kalça, diz, bacak, bilek kısımlarını hem sürüş anında hem de olası kazalarda yaralanmalara karşı korumaktadır. Günümüzde birçok farklı marka tarafından motosiklet pantolonu üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu markalardan biri de Venom’dur. Venom motosiklet pantolonu üretiminde kaliteli malzeme yapısı, sağlam koruma ekipmanları ve üretim tarzı ile ön plana çıkan markalardandır. Motosiklet pantolonu fiyatları ile de her kesimden motosiklet sürücüsüne hitap eden Venom markası birçok farklı model ve tarzda motosiklet pantolonuna sahiptir.
  Venom Motosiklet Pantolonu Modellerinin Genel Özellikleri


  Motosiklet aksesuarları içerisinde geniş bir ürün gamına sahip olan Venom motosiklet pantolonlarının üretiminde genel olarak 600D Cordura tekstil malzemesi kullanılmaktadır. Bu özelliği sayesinde Venom motosiklet pantolonu modelleri sürtünmelere, yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Venom motosiklet pantolonlarının genelinde tasarım itibariyle 2 adet ön cep, 2 adet yan cep ve 2 adet havalandırma kanalı bulunmaktadır. Marka tarafından üretilmekte olan çoğu motosiklet pantolonun bel kemeri ayarlanabilir özelliktedir. Bu da sürücülere ekstra bir konfor sağlamaktadır. Venom motosiklet pantolonlarının geneli iç astar altında file kumaşa sahiptir. Ayrıca motosiklet ceketi ile kombin edilebilmesi adına pantolonlar fermuar özelliğine de sahiptir.

  Venom motosiklet pantolonlarının iç astar kısımları %100 polyesterden oluşmaktadır. Kalça kısmında kaydırmaz ped bulunan Venom motosiklet pantolonlarının diz kısımları sürtünmelere karşı daha dayanıklı olması amacıyla ekstra ek kumaş ile güçlendirilmiştir. Venom motosiklet pantolonları motosiklet sürücülerinin, diğer sürücüler tarafından daha kolay ve iyi fark edilebilmesi için üzerinde reflektif şerit bantlar barındırmaktadır. Marka tarafından üretilen motosiklet pantolonlarının çoğunda diz bölgesinde daha rahat bir hareket sağlanabilmesi için mavsal yer almaktadır. Yine sürücülerin konforunu arttırabilmek adına Venom motosiklet pantolonlarının paça kısmı ayarlanabilir özelliktedir. Venom motosiklet pantolonları CE sertifikalı koruma ekipmanlarına sahiptir. Ürünlerin hepsinde diz koruması ve yan kalça koruma pedi bulunmaktadır.

  Venom markası genel motosiklet pantolonu ürün gamına ek olarak extreme 4 mevsim özellikli motosiklet pantolonlarına da sahiptir. Bu pantolon modeli 4 mevsim kullanılabilen, su geçirmez ve nefes alabilen kumaş yapısına sahiptir. Ter tutmayan Venom extreme 4 mevsim motosiklet pantolonu üç katmanlı tasarıma sahiptir. Dış katmanı cordura olan bu motosiklet pantolonu modeli sürtünmelere, yırtılmalara karşı dayanıklıdır ve yüksek sıcaklıklara karşı da dayanıklı bir yapıdadır. Diz ve kalça bölgesinde darbe emici pedler yer alan extreme 4 mevsim motosiklet pantolonu rahat hareket imkanı sunması açısından körüklü tasarıma sahiptir. Venom extreme 4 mevsim motosiklet pantolonu modellerinin diz ve kalça bölgeleri ayarlanabilir bir yapıdadır ve sürücülere daima konfor sağlamaktadır. Dahili termal içliğe sahip olan bu modellerde ayrıca sürücülerin daha iyi fark edilebilir olmaları adına pantolon üzerinde reflektif şeritler bulunmaktadır.

  Venom Motosiklet Pantolonu Fiyatları

  Venom motosiklet pantolonları sağlam kumaş yapıları ve ürün özellikleri ile motosiklet sürücülerinin ihtiyacı olan tüm durumları karşılayabilmektedir. Venom motosiklet pantolonları hem bayan sürücüler hem de erkek sürücülere hitap edecek tasarım özelliklerine sahiptir. Ürün yelpazesi geniş olan Venom motosiklet pantolonu fiyatları 385,00 TL’den başlayarak 390,00 TL’ye kadar çıkmaktadır.

  Kaynak: motosiklet pantolonu

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Venom Motosiklet Mont Modelleri
  1motorcu Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-06-2017, 02:42 PM
 2. IXS Motosiklet Montları
  Moto Plus Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-10-2016, 06:47 PM
 3. Windows XP Venom Spiderman Teması
  dogangunes Tarafından Masaüstü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 12-11-2008, 05:50 AM
 4. Hoş bir motosiklet reklamı
  SGOR Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 5
  Son mesaj: 05-04-2008, 10:51 AM
 5. Motosiklet'le Viraj
  SGOR Tarafından Moto Vitrin Foruma
  Yorum: 9
  Son mesaj: 24-02-2008, 12:37 PM

Anahtar kelimeler