+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Venom Motosiklet Mont Modelleri

Araba ve Otomobil Kategorisi Motorsiklet Forum Forumu Venom Motosiklet Mont Modelleri Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Motosiklet montu sürücülerin daima kullanması gereken, en önemli ekipmanların başında gelmektedir. Sürücüleri hem hava koşullarına karşı hem de olası kaza ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jun 2017
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  30
  Rep Gücü
  2

  Venom Motosiklet Mont Modelleri

  Motosiklet montu sürücülerin daima kullanması gereken, en önemli ekipmanların başında gelmektedir. Sürücüleri hem hava koşullarına karşı hem de olası kaza anlarında yaralanmalara karşı korumakla görevli olan motosiklet montları ayrıca sürüş konforunu da arttırmaktadır. Motosiklet montları üzerinde barındırdığı koruma ekipmanları ve üretiminde kullanılan kumaş yapısına, tasarımına göre farklı modellere ayrılmaktadır. Tüm bu değişkenler aynı zamanda motosiklet mont fiyatlarına da etki etmektedir. Günümüzde birçok farklı marka tarafından üretilmekte olan çok çeşitli motosiklet mont modeli bulunmaktadır. Bu markalardan biri de Venom markasıdır. Venom motosiklet montları model ve özellik olarak sayıca oldukça fazladır. Sürücüler tarafından sık sık tercih edilen Venom motosiklet montları hem sağlam malzeme yapısı hem de üzerinde barındırdığı koruma özellikleri ve teknik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

  Venom Motosiklet Montları Özellikleri Nelerdir?

  Motosiklet aksesuarları içerisinde bulunan Venom motosiklet montlarının genel özelliklerine bakıldığında ilk dikkatleri çeken unsur koruma ekipmanlarının kalitesi olmaktadır. Venom motosiklet montları kol, omuz, dirsek bölgelerinde sertifikalı koruma ekipmanlarına sahiptir. Yine bununla beraber Venom motosiklet montlarının birçok modelinde göğüs ve sırt bölgesinde de koruma ekipmanı yer almaktadır. Venom motosiklet montlarının kumaş yapısı suya dayanıklı bir yapıda olduğundan dolayı hiçbir zaman su geçirmemektedir. Venom motosiklet montlarının bazı modellerinde omuz ve dirsek bölgesinde sürtünmeye karşı ek kumaş desteği bulunmaktadır. Genel özellik olarak ise markaya ait tüm motosiklet mont modellerinin kumaş yapısı sürtünmelere, yırtılmalara karşı dayanıklı malzeme yapısına sahiptir.

  Venom motosiklet mont modelleri içerisinde dört mevsim kullanılmaya uygun olan modeller ile birlikte yaz ve kış aylarına uygun yapıda olan mevsimlik motosiklet montları da vardır. Markaya ait motosiklet montları genel olarak sürücülerin daha rahat olmasını sağlamak adına fit kalıp olarak üretilmektedir. Birçok farklı beden ölçüsüne uygun mont çeşidi de bulunmaktadır. Marka tarafından üretilen motosiklet montları tekstil malzemelerden üretilmektedir. Bazı motosiklet montları ise hafif ve deri görünümüne sahip carbon tekstil malzemeden üretilmektedir. Marka tarafından üretilmekte olan motosiklet montlarının üretiminde genel olarak 600D polyester duratex ve carbon tekstil malzemesi kullanılmaktadır. Bu malzeme yapıları ile Venom motosiklet montları sürtünmeye dayanıklı dış katman, nefes alabilen, rüzgar ve su geçirmeyen bir yapıya bürünmektedir. Ayrıca markaya ait motosiklet montları çıkarılabilir, rüzgar ve su geçirmez iç astara da sahiptir.

  Venom motosiklet montları genel olarak iki adet dış cep ve iki adet iç cebe sahiptir. Ayrıca markanın üretmiş olduğu motosiklet montları birçok farklı noktada havalandırma kanallarına sahip olmaktadır. Kimi modelde göğüs, kol altı, bilek kısmı bölgelerinde havalandırma kanalları mevcuttur. Venom motosiklet montlarının hepsinde olmasa da bir çoğunda bel, bilek ve kol genişlikleri ayarlanabilir yapıdadır. Motosiklet kullanıcılarının diğer araç sürücüleri tarafından kolay fark edilebilmesi adına ise Venom montların üzerinde farklı yerlerde reflektif şeritler yer almaktadır.

  Venom Motosiklet Mont Fiyatları

  Venom motosiklet montları hem ürün çeşitliliği hem de üstün özellikleri kadar fiyat performansı açısından da oldukça iyidir. Barındırdığı özelliklere ve modele göre fiyat farklılığı olan mont modelleri her bütçeden motosiklet sürücüsüne hitap etmektedir. Venom motosiklet montları içerisinde hem bayan sürücüler hem de erkek sürücüleri için motosiklet montları bulunmaktadır. kaliteli kumaş yapısı, başarılı teknik özellikleri ve üstün koruma ekipmanları ile Venom motosiklet mont fiyatları 290 TL’den başlayarak 900 TL’ye kadar çıkmaktadır.

  Kaynak: Motosiklet montu

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Motosiklet Brandaları
  1motoplus Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 20-02-2017, 01:35 PM
 2. Motosiklet Kask Modelleri
  Moto Plus Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 18-10-2016, 02:29 PM
 3. Bu da giyilebilir Motosiklet!
  SGOR Tarafından Moto Vitrin Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 15-12-2008, 08:16 PM
 4. Windows XP Venom Spiderman Teması
  dogangunes Tarafından Masaüstü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 12-11-2008, 05:50 AM
 5. Hoş bir motosiklet reklamı
  SGOR Tarafından Motorsiklet Forum Foruma
  Yorum: 5
  Son mesaj: 05-04-2008, 10:51 AM

Anahtar kelimeler