Mondial marka motorsikletler 2006-2007 yıllarında en çok satan motorsiklet markası ünvanına kavuştu.Tabi bu durum TÜRKİYE için geçerli...

MONDİAL KURUMSAL BİLGİLER

Uğur Motorlu Araçlar 2004 yılının Kasım ayında kuruldu. Kısa sürede yaptığı başarılı çalışmalar ile 2005 yılında Türkiye motosiklet sektöründe “Türkiye istatistik kurumu verileri” satış lideri oldu. 2006 yılında da Türkiye satış lideri olmayı hedef seçti.

Firma Uğur şirketler grubuna bağlı olarak Nazilli’de faaliyetlerini önce motosiklet ile ithalat 2007 yılında da üretim ile devam ettirecektir.

Şu an 42.000 m² alan üzerinde kurulu; 15.000 m² si yedek parça deposu olan yeni binamızda tüm servis ve bayilerimize hizmet verilmektedir.


Mondial misyonunu, tüm çalışanları ile birlikte, tüketicisine doğru hizmet etmeyi birincil hedef olarak belirledi. Bunun için öncelikle kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı ürünler ile satış ve satış sonrası hizmeti sunmaya devam ediyor.

Mondial kaliteli ürün sunmak adına yurt dışında 20 kişilik mühendis ve teknik personelden oluşan kadrosu ile üretimi sürekli denetlemekle birlikte tüketicilerimizden ve servislerimizden gelen bilgi ve istekleri anında ve yerinde değerlendirerek sürekli gelişimi hedeflemiştir.

Mondial estetik ve kullanışlı ürünler için sürekli arge çalışması yaparak en güzel 22 değişik modeli sunuyor.

Mondial ülkemizin her yerinde bulunan 600 seçkin bayisi ve 684 yetkili teknik servisi ile en iyi hizmet veriyor.

Mondial vizyonunu Türk tüketicisine en doğru hizmeti vererek sektördeki liderliğini devam ettirmek ve bu sektörde dünyanın saygın kuruluşları arasında yer almak adına belirledi.

Çünkü Uğur Mondial, 52 yıllık geçmişi ile, ülkemizde sektöründe lider ve 137 ülkeye ihracatı ile dünyanın saygın kuruluşları arasında yer alan Uğur Grubu kuruluşudur