Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2
 1. #1
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Sep 2011
  Mesaj
  2
  Rep Gücü
  7

  Hayatınızı Değiştirin (Subliminal Mesajlar)

  Subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret yada mesajdır ve normalde insanın algıladığı limitin altında kalması ve o anda farkedilmemesi amacıyla tasarlanmıştır.Subliminal mesajlar insanın bilinci tarafından o anda farkedilmez ancak bu mesajlar insanın bilinçaltını etkiler.Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla karşımıza çıkmasına rağmen bu yasaktır.
  Beynimiz kulağımız ile duymadigimiz dercecede alcak sesleri algilar.Ancak biz bu sesleri o anda anlamayız.Çünkü yapılış amacı da budur zaten bizim anlamamamız ve bilinçaltımıza girmesi..Subliminal mesajı kısaca "kişinin bilinçaltına gönderilen gizli mesaj" olarak tanımlanabilir.Bu mesajların amacı bizim bilincimizin dışında direk olarak bilicaltımıza yönelmesidir. Örneğin bir TV dizisinde kullanılan farklı yöntemler ile dizinin belli bir zaman aralığında ekrana yansıyan 3 saniyelik reklamı biz o anda görmeyiz..Görürüz ancak dikkat etmeyiz.Birisi sorsa orada ne reklamı olduğunu bilemeyiz.Bir gün bir markete gittiğimizde binlerce ürün arasından herhangi bir ürünü görür ve alırız.Bu da demek oluyor ki mesaj amacına ulaştı. Eğer bu yöntem propoganda amaçlı kullanıp sonuç veriyorsa insanların bilinç altında sakladığı korkuların, zayıflıkların, hastalıkların şifasında da kullanılabilir.

  Bilinçaltına subliminal mesaj göndermenin bir çok yolu vardır;

  İşitsel Subliminal Mesajlar; Bunlardan en çok kullanılanı dijital ses dosyalarına gömülen mesajlardır.Üzerinde oynanabilirliği ve işlenilmesi ve yayılması daha kolay olduğundan mp3 dosyaları gizli mesaj için en uygun olanıdır. Bu sistemin işleyişi ise; İnsan kulağı belirli frekans aralıklarındaki sesleri duyabilir.eğer siz bir müzik parçasını rahatça duyabiliyorsanız bu sizin duyabileceğiniz frekans aralığında olduğunu gösterir. insan beynini algısı ise daha düşük ya da daha yüksek frekansları algılayabilecek kapasitededir. dikkat edin "duyabilecek" değil, algılayabilecek diyoruz. subliminal mesaj içeren bir mp3'ü kulağınızla dinlersiniz, ancak içindeki gizli mesajı beyniniz dinler. bu esnada kulağınız hiçbir şey duymaz. internette ve paylaşım programlarında bilinçaltı mesajlar içeren mp3 dosyaları bulunuyor. hatta bu gizli mesajları frekans aralıklarına göre analiz ederek ortaya çıkaran yazılımlar dahi bulunmaktadır.

  Görsel subliminal mesajlar; Subliminal mesaj göndermenin bir yolu da görüntü aracılığıyladır. siz ekrana bakarken gözünüzün yalnızca "göz kırpma" hızında bir görüntü ekrana gelip kaybolur. gözünüz hiçbir şey görmez ancak bilinçaltınız bu mesajı çoktan almıştır


  BU ALBÜM, ÇOK ÖZEL SUBLIMINAL MESAJLAR İÇERMEKTEDİR!

  Kayıtlar çok özel frekanslarla hazırlanmıştır. Albümü en az 21 gün boyunca düzenli bir şekilde dinlemelisiniz. Dinlerken kulaklık kullanmanız daha yararlı olacaktır. Bu albümün en önemli özelliği telkinlerin dinlerken kulağınızın duyamayacağı frekansta (subliminal record) halinde olması. 21 gün boyunca düzenli bir şekilde dinlediğinizde çok faydasını göreceksiniz.

  ALBÜMDE YER ALAN ÇALIŞMALAR:
  01. Duygularınız Dışarı Çıksın
  02. Karizma
  03. Orgazm
  04. Kalıcı Kilo Ver
  05. Saç Dökülmesini Durdur
  06. Yaşlanmayı Önle
  07. Ölüm Korkunuzu Yenin
  08. Kabuslara Son
  09. Ders Çalışma
  10. Psişik Güçler
  11. Telepati
  12. Aura
  13. İngilizce Öğren
  14. Astral Seyahat
  15. Ders Çalışma
  16. Lucid Rüya
  17. Psişik Güçlerinizi Geliştirin
  18. Sigaraya Son
  19. Kendine Güven

  CD'de yer alan parçaları iPod'unuza ya da cep telefonunuza atarak dinleyebilirsiniz. Ama CD'ye kopyalamak isterseniz kalite kaybı nedeniyle telkinler silinecektir!


  CD’Yİ İNDİRMEK İÇİN :

  Kod:
  http://www.wupload.com/file/165468546
  veya
  Kod:
  http://www.filejungle.com/f/szddEu
  (İndirme adreslerinin slow download kısmını tıkladıktan sonra bir kod belirecek, yandaki boşluğa kodu yazın gerim sayımdan sonra indirebilirsiniz.)

  (wupload adresinde “slow download” butonu sayfanın altındadır.Filejungle adresinde ise “slow download” butonu hemen sayfanın başındadır. CD piyasada satılmadığı için hiç bir telif hakkı yoktur.)

 2. #2
  Ziyaretci
  Misafir..

  Cevap: Hayatınızı Değiştirin (Subliminal Mesajlar)

  Subliminal mesaj gerçekten de var
  Bu videoda süper anlatmış : https://m.youtube.com/watch?v=Sef9Yy...v-google&gl=TR

Benzer Konular

 1. Hayatınızı Kolaylaştırın!
  mopsy Tarafından Ev Dekorasyonu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 10-06-2010, 09:02 AM
 2. Subliminal (bilinçaltı)
  KESFETK Tarafından Felsefe Forum'u Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-09-2009, 12:58 AM
 3. config.php nin adını değiştirin
  YukseLL Tarafından vbulletin 3.8.x Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-12-2008, 06:38 PM
 4. Hayatınızı Geri Kazanın!
  Gül@y Tarafından Sohbet ve Dedikodu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-10-2008, 11:32 AM
 5. Google tasarımını değiştirin
  YukseLL Tarafından Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-09-2008, 02:15 PM
Yukarı Çık