Yönetmenliğini Uğur Uludağ'ın yaptığı, Hülya Avşar, Müjdat Gezen, Osman Yağmurdereli, Savaş Dinçel, Mustafa Alabora ve Volkan Severcan'ın rol aldığı ''Bir İhtimal Daha Var'' filminin ikinci galası Bursa'da yapıldı.

Bademli Burç Sinemaları'nda yapılan galaya katılan Mustafa Alabora, yaptığı açıklamada, filmde bir grup eski müzisyenin eski ihtişamlı günlerine geri dönmek için verdikleri mücadelenin konu alındığını söyledi. Filmin ikinci galasının Bursa'da yapılmasına sevindiğini belirten Alabora, ''Ben Bursa'yı çok severim. Bursa'da düzenlenen her türlü sinama etkinliğine gelmeye çalışıyorum'' dedi.

Alabora, filmin içeriğiyle ilgili, seyircilerin meraklanarak sinemaya gelmesi için fazla bilgi vermek istemediğini ifade ederek, ''Filmde, Amerikan kültürüne ayak uydurmaya çalışan Türk insanının yozlaşmasını anlatmaya çalıştık. Usta bir klarnetçi ve bir grup müzisyenin ilginç hayat öyküsünün işlendiği filmi izleyenler, sinamadan mutlu çıkacaklardır'' diye konuştu.

Galaya, Mehmet Ali Alabora, Müjdat Gezen, Doğa Rutkay, Volkan Severcan'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

Yönetmenliğini Uğur Uludağ, görüntü yönetmenliğini ise geçen yıl Türkiye'ye çok sayıda ödül getiren ''İklimler'' filminin görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki'nin üstlendiği ''Bir İhtimal Daha Var'' filmi yarın gösterime girecek.