"Kampüste Çıplak Ayaklar"

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 2 Ekim 2009
Yönetmen : Cansel Elçin
Senaryo : Cansel Elçin , Meltem İnan
Görüntü Yönetmeni : Refik Çakar
Müzik : Deniz Cuylan
Yapım : 2009, Türkiye / Fransa / HindistanOyuncular

Ezgi Asaroğlu , Melza Burcu İnce , Damla Sönmez , Türkü Hazer , Ahmet Olgun Sünear , Emrah Akduman , Güven Kütük , Cansel Elçin , Laçin Ceylan , Nihat İleri

Seneryo:
Bugüne kadar Hindistan’a yolculuk yapan ve yapılan spritüel yolculuk sonrasında hayatları değişen insanlar temasına takla attıran, farklı bir açıdan ele alan ve Türkiye’deki gençlerin hayatına odaklanan bir film. Hikâye İstanbul’daki bir Üniversite’de geçmektedir.

Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecektir. Ancak hiç kimsenin bilmediği, bu Hintli kızın bir sırrı olduğudur.

Film günümüzün gençlerinin yüzeysel yaşantılarına, birey olmalarına izin vermeyen toplumsal baskılara ve gençlerin duygusal yönlerinin çöküşüne eleştirel bir bakış getirmesi ile öne çıkmaktadır.

[YOUTUBE]xFFh5gWRG5g[/YOUTUBE]

Magazin Oteli