1. Google Video: En çok tutulan yerlerden biri. Özelliklede 100 MB boyuta sahip filmler için ideal gibi görünsede aslında film yükleyenler bilir insanı deli eden bir yer. Saatlerce uğraşır filminizi yüklersiniz sonrada bir bakmışınız silinmiş. Eğer lisanslı bir film yüklemiyorsanız, kendi yapımınız bişiler yüklüceksiniz birebir tabi. WMV, ASF, QT, MOD, MOV, MPG, 3GP, 3GP2 destekler.

2. Videowebtown: Tek sorunu bana göre filmleri sitenize yada foruma eklediğinizde biraz yavaş açması. Üye oluyorsunuz size 30 GB alan veriyor. 3 GB da BW veriyor. Filmlerin boyutu önemli değil. size verdiği alan nispetinde yükleme yapabilirsiniz. WMV, ASF, QT, MOD, MOV, MPG, 3GP, 3GP2 destekler.

3. Vimeo: Haftalık 250 MB yükleme izni veriyor. İster tek filmle harcayın bunu isterseniz 10 film ile. Yeterki haftalık yüklemeniz 250 MB sınırını geçmesin. Yüklediğiniz filmler lisanslı ise ve şikayet edilirse yada farkedilirse siliyorlar. WMV, ASF, QT, MOD, MOV, MPG, 3GP, 3GP2 destekler.

4. Brightcove: Film başına 100 MB sınırı var. İstediğiniz kadar film yükleyebilirsiniz. Lisanlı filmleri şikayet olduğunda siliyorlar. Beğeneceğinizi umduğum bir yer. WMV, ASF, QT, MOD, MOV, MPG, 3GP, 3GP2 destekler.

5. Str8up: Film başına 100 mb sınırı var. İstediğiniz kadar film yükleyebilirsiniz. Hoş bir player olayı var. WMV, ASF, QT, MOD, MOV, MPG, 3GP, 3GP2 destekler.

6.Stage6: Sadece divx ve avi filmleri yükleyebiliyorsunuz. Film boyut sınırı yok. Playeri mükemmel.. Lisanslı filmleri anlarlarsa silerler. Şikayet gerekio bunun için. Yoksa tek tek filmleri kontrol etmiyorlar..