Yueqing Zonhan Windpower Co. ,Ltd. Kurulduğu Çin amacı saglayan ile insanların bilgi ve gerekli araçları yaratmaya çevreyle dost elektrik vasıtasıyla rüzgar türbinleri.

Tanıyan ihtiyacı olan küçük rüzgar market, Zonhan yönetti yaratıcı uzmanlık gelişmekte olan rüzgar jeneratörlerinden dikkat çekildi için, çiftçiler, üreticileri ve iş proprietors kim are looking for a maliyet - etkili ve çevreyle dost enerji kaynağı.

Zonhan geliştiği ve üretir devrimci küçük rüzgar enerjisi sistemleri, sunan maliyet - verimli ve kolayca gruplara özel rüzgar enerjisi için çözümler elektrik ve - ağını uygulamaları dünya çapında. Bizim kesicili teknoloji ve - house uzmanlık abd izin verecek en güvenilir ve maliyet - tasarrufu rüzgar türbinlerine yerine tüketici, iş ve sanayi ihtiyaçları, en yüksek performans var. bugün

Bugüne kadar, rotor bıçak teknolojisi sınırlı kalmıştır bir uçağı kanat tasarım en bıçak pazarda dayanıyor. Zonhan'nın üretimdeki rotor teknoloji ve bu içkinin ile sınırlamalara yenilikçi ve eşsiz tasarım. Bu kesicili teknolojisi, Zonhan'nın rüzgar enerjisi çözümler maximal sağlamak verimliliği, aralarında düşük ve orta rüzgarlar, asgari maliyet ve gruplara özel çözümler müşterinin ihtiyacı.

Zonhan öncü bir üretimi olağanüstü küçük rüzgar türbinlerine sunarak, halk için dünyanın harness rüzgar enerjisi, onların geleceğe temiz vicdanı.

Iletişim ve yerel bayi nasıl yardım koşum sana'nın gücü rüzgar.