Facebook Mesajlar ile SMS, Sohbet ve e-Posta mesajları tek bir konuşma altında.. Yeni Mesajlar özelliğini kullanmak istiyorsanız davetiye edinmeniz gerekiyor..

Yeni Mesajlar ile neler değişiyor.
Mesajlar Facebook’ta her zaman özel iletişimlerin yapıldığı yer olmuştur ve bu durum değişmeyecek. Yeni Mesajlar ile artık, arkadaşlarınızla yaptığınız tüm özel konuşmalarınıza tek bir yerden kolayca erişebileceksiniz.

Yeni Mesajlar arayüzü yalnızca arkadaşlarınızla birbirinize gönderdiğiniz Facebook mesajlarını göstermekle kalmayıp, sohbetlerinizi, kısa mesajlarınızı ve e-postalarınızı da bir araya getirmektedir (ancak bir @facebook.com adresi oluşturmayı tercih ederseniz). Facebook’un dahilindeki ve haricindeki özel iletişimlerinizin tümünü kontrol edebileceğiniz merkezi bir yerdir.
Artık bir konuşmayı görüntülediğinizde, bu kişiyle Facebook üzerinde paylaştığınız tüm iletişimlerin tam bir geçmişine bakarsınız; bu, arkadaşlığınıza ilişkin sürekli bir kayda sahip olmak gibidir.

Ayrıca bazı önemli özellikler de eklendi ;

  • Daha hızlı etkileşim: İsterseniz sadece Enter tuşuna basarak mesaj gönderebileceğiniz için, yeni Mesajlar yüz yüze konuşma kadar hızlı ve samimidir.
  • Entegre iletişim: İletişim kurmak için ne kullanırsanız kullanın (Facebook, cep telefonu veya e-posta), konuşmalarınız hızlı ve sorunsuz bir biçimde tek bir yere akar.
  • Akıllı filtreleme: Sizin için önemli olan şeyleri her zaman daha önce görürsünüz; yakın olduğunuz kişilerden gelen mesajlar posta listelerinde öncelikli yer alır.
  • Yeniden yapılandırılmış arama: Mesajınızı ve tüm ilgili bağlamı hızla bulmak için konuştuğunuz kişiyi veya konuştuğunuz konuyu arayın.
  • Grup konuşmalarına kişi ekleme: Konuşmaya yeni kişiler ekleyerek kendilerine o ana kadar söylenen her şeye tam erişim verin.
  • İletme: Kişisel mesajları diğer arkadaşlara iletin.
  • Abonelikten çıkma veya bir konuşmadan kendinizi çıkarma: Artık yeni mesajlar almak istemediğinizde bir grup konuşmasından ayrılın.
  • Ekler gönderme: Artık bağlantılar, fotoğraflar ve videolar göndermenin yanı sıra mesajlarınıza harici dosyalar da ekleyebilirsiniz.
Sizde bir davetiye edinin…
iyiblogcu.com