Merhaba

Hem karada, hem sualtında Panasonic Lumix FT2 ile mükemmel çekimler…Japon teknoloji devi Panasonic, aktif dış mekân çekimleri için geliştirilmiş Panasonic Lumix DMC-FT2 ile en zor koşullara meydan okuyor, yaz tatilinin tuzu, kumu bu sportif tasarımlı ve dayanıklı fotoğraf makinesi karşısında adeta dize geliyor. Panasonic DMC-FT2 fotoğraf makinesinin, 4.6x optik zum gücüne sahip LEICA DC VARIO ELMAR lensi, 28 mm geniş açı özelliğiyle dikkat çekiyor. Panasonic Lumix DMC-FT2, AVCHD Lite HD video çekim özelliği ile kumsallardan tatil kentlerine dek tüm anıları mükemmel görüntü kalitesiyle kaydedebiliyor.

En zor koşullara dayanabilen makine Lumix DMC-FT2

Panasonic DMC-FT2, 10 metreye kadar su geçirmezlik, 2 metreye kadar düşüşe ve darbeye dayanıklılık, objektif birimi de dahil olmak üzere -10 °C’ye kadar donmaya dayanıklılık ve toz geçirmezlik özellikleriyle en hareketli tatillerde bile kullanıcısına mükemmel bir yol arkadaşı oluyor. Tatillerinde dağcılık, trekking gibi sportif etkinliklerine yer vermekten hoşlanan dinamik fotoğrafseverlerden Akdeniz güneşinden vazgeçmem diyen kumsal tutkunlarına dek herkes, Panasonic Lumix DMC-FT2’yi gönül rahatlığıyla tatil çantasına atabiliyor. Kalınlaştırılmış LCD ekran ise basınca karşı koruma sağlayarak ekranın sualtında bile net görüntü vermesini sağlıyor.

Akıllı makine Lumix DMC-FT2

Fotoğraf makinesinin tüm ayarları arasından en iyi sonuç verecek olanları otomatik olarak seçen ve bu sayede elde ettiği görüntü kalitesiyle Panasonic Lumix fotoğraf makinelerini gerçek anlamıyla kullanıcı dostu birer makine haline getiren iA (Akıllı Otomatik) modu, Panasonic Lumix DMC-FT2’ye de mükemmel bir performans katıyor. POWER O.I.S. (Optik Görüntü Sabitleyici), el titremesinden kaynaklanan bulanıklığın azaltılmasını sağlarken Akıllı ISO Kontrolü de fotoğrafın nesnesi hareket ederken oluşabilecek bulanıklığı azaltıyor. Bu sayede Panasonic Lumix DMC-FT2, tatil ortamlarının dinamizmini fotoğrafa büyük bir netlikle yansıtmayı başarıyor. Altı popüler sahne modu arasından en iyisini otomatik olarak seçen Akıllı Sahne Seçici ise tatil fotoğraflarında en güzel atmosferin yakalanmasına olanak tanıyor.

Tatil anılarını paylaşmayı kolaylaştıran eğlenceli yazılımlar

Panasonic Lumix DMC-FT2 fotoğraf makinesi, PHOTOfunSTUDIO 5.0 HD Edition yazılımıyla birlikte geliyor. Çabuk başlama ve görüntüleri hızlı okuma özelliğine sahip olan PHOTOfunSTUDIO 5.0 HD Edition, yalnızca yeni çekilen fotoğrafları değil, bilgisayarda bulunan diğer fotoğrafları da ayırmayı ve düzenlemeyi sağlıyor. Bu sayede tatil anılarını dostlarla paylaşmak kolaylaşıyor. Yüz Tanıma fonksiyonu, fotoğrafları kayıtlı yüzlere göre otomatik olarak ayırabiliyor. Yazılımın gelişkin bağlantı özellikleri ise HD kalitesinde video çekimlerinin bile kolayca paylaşılabilmesini sağlıyor.

Panasonic Lumix DMC-FT2 fotoğraf makinesi KDV dahil 1.099 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketiciyle buluşuyor.

Ürünle ilgili ayrıntılı bilgiye Panasonic Türkiye'ye Hoşgeldiniz adresinden ulaşılabiliyor.

Panasonic Lumix FT2 - MSN Erkek - Teknoloji