Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Gilette Fusion

BİLİM , TEKNİK , TEKNOLOJİ Kategorisi Teknoloji ve Bilişim Forumunda Gilette Fusion Konusununun içerigi kısaca ->> 5 BIÇAKLI DEVRİM Gillette standındaki tanıtım toplantısında konuşan P&G Genel Müdürü Saffet Karpat, tıraşta yeni nesil teknolojiyi ve konforu bir ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Kıdemli Üye Runaw@y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2007
  Nerden
  izmir/buca
  Yaş
  28
  Mesaj
  721
  Rep Gücü
  170

  Gilette Fusion
  5 BIÇAKLI DEVRİM


  Gillette standındaki tanıtım toplantısında konuşan P&G Genel Müdürü Saffet Karpat, tıraşta yeni nesil teknolojiyi ve konforu bir araya getiren Gillette Fusion’u ilk olarak CEBIT Bilişim Fuarı’nda tanıtmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gillette ürün ailesinin arkasında büyük bir AR-GE yatırımı, güçlü bir ekip ve yoğun bir çalışma temposu bulunduğuna işaret eden Karpat, “Türkiye olarak bizler de birer çalışan ve yönetici olarak global ekibin içinde aktif rol oynuyoruz. Yurtdışında hem Gillette tıraş makinesi hem erkek bakımı ürünleri AR-GE bölüm başkanlarının Türk olması da bizler için onur verici” şeklinde konuştu.

  P&G Pazarlama Müdürü İhsan Karagöz ise P&G ailesi olarak Gillette’in Türk tıraş kültüründe her biri kilometre taşı olan ürünlerine bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyduklarını, Gillette Fusion’un 5 Bıçaklı ön yüzeyinde bıçaklar arasındaki mesafeyi yakınlaştırarak yüz bölgesine uygulanan gücü eşit olarak dağıtıp tıraşta mükemmel sonuç sağladığını, bıçakların inceliğinin tahrişi minimum seviyeye indirdiğini anlattı. İhsan Karagöz, “Ürünümüz, 5 Bıçaklı ön yüzeyi ve arka yüzeyde bulunan hassas “Düzeltici Bıçağı”nı ilk kez bir araya getirerek tıraşta devrim yaratıyor ve kullanıcılara mükemmel konfor sağlıyor. Başlıktaki özel mil yardımıyla istenilen açıda manevra yaparak burun altı, favori gibi ulaşılması zor olan bölgelerde ideal kullanım sağlıyor. Yeni ürünümüzle uzun sakallara bile kolayca şekil vermek mümkün. Avrupa ülkelerinde tıraş olma sıklığı haftada 4 ila 5 arasında. Türkiye’de ise bu sıklık haftada 2.3’e düşüyor. Gillette Fusion’un teknolojik özellikleri sayesinde tıraş alışkanlıkların değişeceğine ve Türk erkeğinin tıraş olma sıklığını artıracağına inanıyoruz” dedi.

  Gillette Fusion, önündeki 5 Bıçaklı Tıraş Yüzeyi ile tıraş teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor. Geliştirilen bıçak açısı sayesinde tıraş olurken makinada tıkanma yaşanmıyor. Arkasındaki düzeltme bıçağı, burun altı bölgesi ve favoriler gibi tıraş edilmesi zor bölgelerde sakalları şekillendirmeyi kolaylaştırıyor. Pille çalışan ilk ıslak tıraş makinesi olan Gillette Fusion Power, sapındaki mikroişlemci sayesinde pildeki enerji seviyesi azaldığında göstergesiyle kullanıcısını uyarıyor ve özel patentli PowerGlide kaplama sayesinde kullanıcıya kaygan ve rahat bir tıraş sunuyor.
  Konu Runaw@y tarafından (28-10-2007 Saat 04:07 AM ) değiştirilmiştir.

Benzer Konular

 1. PHP Fusion
  Xool Tarafından Diger Portallar (CMS) Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 24-02-2007, 02:51 PM
 2. PHP-Fusion
  YukseLL Tarafından Diger Portallar (CMS) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 20-05-2006, 10:46 PM
Yukarı Çık