Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 Toplam: 8

Dünyayı bitiren kehanetler

Eğlence ve Mizah Kategorisinde ve ilginç konular Forumunda Bulunan Dünyayı bitiren kehanetler Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> O bir kahin.. Bulgaristan’ın bir köyünde yaşayıp orada öldü. Vangelia Gushterova ya da kısaca Vanga Sovyetler'in çöküşünü bildi. Prenses Diana'nın

 1. #1
  Eftelya
  Misafir..

  Dünyayı bitiren kehanetler  O bir kahin.. Bulgaristan’ın bir köyünde yaşayıp orada öldü. Vangelia Gushterova ya da kısaca Vanga Sovyetler'in çöküşünü bildi. Prenses Diana'nın ölümünü de.. 11 Eylül saldırısını ise 10 sene önce söyledi.
  Kör ve yaşlı bir kadın olan Vanga'nın ölmeden önceki kehanetleri ise akıl dışı…
  Vanga “Dünya savaşı başlayacak, Müslüman bir devlet Avrupa’ya hakim olacak” gibi yakın gelecek için de kehanette bulunmuş… “İnsan yapımı güneş yapılacak, organların hepsi kopyalanacak, uzaylılarla ahbap olunacak ve nihayet dünya bitecek” gibi düşünemediğiniz kehanetlerde de bulunmuş…

  İşte o kehanetler;


  2008- Endonezya’da çekişme yaşanacak. 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

  2010- 3.Dünya Savaşı… Kasım-2010′da başlayacak ve Ekim-2014′te bitecek. Nükleer ve kimyasal silahlar kullanılacak.

  2011- Kuzey Yarımküreye Radyoaktif serpinti olacak. Hayvanlar ve bitkiler sağ kalmayacak. Müslümanlar, hala hayatta kalmış olan Avrupalılara karşı kimyasal savaş başlatacaklar

 2. #2
  Eftelya
  Misafir..

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler  - Kimyasal savaşın bitmesiyle dünyadaki insanlarının çoğu deri kanseri olacaklar veya deriye bağlı hastalıkları olacak.

 3. #3
  Eftelya
  Misafir..

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler

  2016-Avrupa neredeyse boş. Nufüs gittikçe azalıyor…
  2018-Çin, Yeni Dünya Gücü olacak
  2023-Dünya’nın yörüngesi hafifçe değişecek.
  2025-Avrupa hala biraz yerleşim alanı
  2028-Yeni enerji kaynağı geliştirilecek. (Muhtemelen termonükleer reaksiyon kontrolü) Açlık problem olmaktan çıkacak.Venus’e pilotlu uzay yolculuğu uygulanacak.
  2033-Kutup buzları eriyecek. Dünya okyanus seviyesi yükselecek

 4. #4
  Eftelya
  Misafir..

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler

  2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak
  2046-Yapay organlar üretilecek. Vücut organı değişimi, gözde tedavi yöntemi olacak.
  2066- Müslümanların elinde olan Roma’ya saldırı sırasında, ABD iklim değişikliği yapan yeni silahını kullanacak.(Ani donma)
  2076- Sınıf ayrımı kalkacak. Tüm dünyada Komünizm hakim olacak!
  2084- Doğanın yeniden doğuşu

 5. #5
  Eftelya
  Misafir..

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler

  2088- Yeni Hastalık: İnsanlar saniyeler içinde yaşlanacak
  2091- Hastalığın tedavisi bulunacak
  2100- İnsan yapımı Güneş, Dünya’nın karanlık tarafını da aydınlatmaya başlayacak.
  2125- Macaristan’da, uzaydan sinyal alınacak. (İnsanlar tekrar Vanga’yı hatırlayacak)
  2130- Uzaylıların önerisiyle su altında Koloniler kurulacak.
  2154-Hayvanlar yarı-insanlaşacak
  2167- Yeni bir Din ortaya çıkacak...
  2170- Büyük kıtlık/kuraklık2183-Mars’taki koloni nükleer ulus haline geliyor ve Dünya’dan bağımsızlık istiyor. (ABD’nin İngiltere’den bağımsızlık istediği tarzda…)
  2201- Güneş’teki termonükleer reaksiyon yavaşlıyor. Isı düşüyor.
  2256- Uzay yolculukları Dünya’ya yeni hastalıklar getiriyor.
  2262- Gezegenlerin yörüngeleri devamlı olarak değişmeye başlıyor. Mars, bir kuyrukluyıldızla çarpışma tehditi altında.
  2288- Zamanda yolculuk. Uzaylılarla yeni temaslar
  2480- İnsan yapımı iki güneş çarpışacak. Dünya tekrar karanlıkta kalacak.
  3005- Mars’ta savaş...

 6. #6
  Eftelya
  Misafir..

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler  3797- Dünyanın sonu… Dünya’daki tüm yaşam ölecek. İnsanlar yeni bir güneş sisteminde yaşam alanı arıyor.
  kaynak

 7. #7
  Eftelya
  Misafir..

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler

  Obama’yı bilen kahin: Amerika çökecek!  Amerika’nın yeni siyahi başkanını 18 yıl öncesinden bilen Bulgar kahine göre, Barack Obama, ABD’nin çöküşüne yol açabilir

  Amerika’da 4 Kasım’da yapılan seçimlerde ülke tarihinde ilk defa siyahi bir adayın başkanlık koltuğuna oturması tüm dünyada coşkuyla karşılandı. Küresel finans kriziyle boğuşan dünya liderleri, Demokrat Başkan Barack Obama’yı bir umut ışığı olarak niteledi. Dünya basını, 50 milyon beyazın da tercihi olan Obama’nın Bush politikalarını terk ederek dünyaya barış getireceğini, vergi indirimi sayesinde Amerika’yı ekonomik krizden kurtaracağını yazdı. Ancak Obama’nın başkan seçileceğini 18 yıl önce bilen Bulgar kahin Baba Vanga’ya (Vanga nine) göre Obama’nın “değişim” sloganı sanılanın aksine dünyaya barış değil felaket getirecek. İkinci dünya savaşı sırasında Nazi Lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşında hayata veda etmişti.

  11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya’nın Gürcistan’ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika’ya dair şu kehanetlerde bulundu:

  “Amerika Birleşik Devletleri’nin 44’üncü başkanı (Yani George Bush’tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika’nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

  Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşı’nı başlatacak... Üçüncü Dünya Savaşı’nda ilk kez atom bombası kullanılacak.

  KEHANETLERİN %80’İ TUTTU

  Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın kehanetlerinin yüzde 80’i doğru çıktı. 1989’da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da ” Vladimir’in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

  Baba vanga KİMDİR?

  AsIl adı Vangelina Pandeva olan Baba Vanga, 1911 yılında dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan’da (şimdiki Makedonya) doğdu. 13 yaşında sele kapılarak toprak altında kaldı. İki gözü de iltihaplanıp kapandı. Bu kazadan sonra geleceği okumaya başladı. Dokunduğu her şeyi tüm ayrıntılarıyla tarif ediyor, bastığı toprakta yıllar önce ne olaylar geçtiğinin hepsini söylüyordu. Ünü arttıkça Bulgar devletini bir organı gibi çalışmaya başladı. Aylık maaşa bağlandı. Bilim adamları görüşmek isteyenlerin randevularını ayarlamaya başladı. Kehanetlerin hepsi Bulgar hükümeti tarafından kaleme alındı. Kayıtlara göre ünlü kahini zamanında Nazi lideri Adolf Hitler bile ziyaret etti. Hitler’in bu görüşmeden çok sinirli çıktığını söyleniyor. Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşındayken öldü.

  kaynak

 8. #8
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye ner@gis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Üye Numarası
  122218
  Nerden
  Ankara/Ayvalık
  Mesaj
  115
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  124

  Cevap: Dünyayı bitiren kehanetler

  Peki daha önce niye hiç duymadıkta..2008 de duyduk kehanetleri,yıllar önce de tutmuş neden adı duyulmadı?
  Çok ilginç......

Benzer Konular

 1. Eski Ahid'den Kehanetler-2
  bursali68 Tarafından Diger Dinler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-09-2011, 12:21 AM
 2. Eski Ahid'den Kehanetler-1
  bursali68 Tarafından Diger Dinler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-09-2011, 12:05 AM
 3. Eski Ahid 'den Kehanetler...
  bursali68 Tarafından Diger Dinler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 15-09-2011, 12:13 PM
 4. Aşkımızı Bitiren Sendin
  TUTKU12 Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-11-2010, 10:56 AM
 5. Kadınları bitiren 12 cümle
  Gül@y Tarafından Sohbet ve Dedikodu Foruma
  Yorum: 6
  Son mesaj: 22-01-2009, 04:23 PM
Yukarı Çık