+ Yorum (Cevap) yazın
1. Sayfa, Toplam 3 123 SonSon
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 Toplam: 30

Bebekleri Yiyorlar +18

Eğlence ve Mizah Kategorisinde ve ilginç konular Forumunda Bulunan Bebekleri Yiyorlar +18 Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> BEBEKLERİ YİYORLAR Çinlilerin ne kadar pis ne kadar iğrenç olduğuna burdaki yazıda daha önce değinmiştik. Şimdi bu tiksinti veren düz

 1. #1
  Kıdemli Üye onuc13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2007
  Yaş
  43
  Mesaj
  588
  Rep Gücü
  2428

  Bebekleri Yiyorlar +18

  BEBEKLERİ YİYORLAR


  Çinlilerin ne kadar pis ne kadar iğrenç olduğuna burdaki yazıda daha önce değinmiştik. Şimdi bu tiksinti veren düz yolda dahi paytak bir şekilde yürüyen insanların damak tadına biraz daha değinmek istiyorum. Gerçi daha önce verdiğimiz haber hepsine bedel! Bu görüntülerde bir pazar göreceksiniz bizim ülkemizdeki gibi bir canlı hayvan pazarı değil ama burası halkın yoğun olarak rahbet gösterdiği(halk pazarı) ucuzluğundan mı bilinmez ama kedi ve köpeklerin yoğun olarak satıldığı bir yer. Siz seçiyorsunuz onlar sizin için bizzat ilgilenip hazırlıyorlar öyle hazırlıyorlar ama insanın kanı donuyor. CANLI CANLI KAYNAR SUYUN İÇİNE ATIYORLAR. Tüyleri kolay soyulsun diye. Düşünün burdaki şu dünyalar tatlısını bir tabakta servis edildiğini. Başka birşey demiyorum artık sadece DAYANABİLENLER sonuna kadar izlemelerini tamsiye ediyorum. Burdanda pazar ortasında köpek pişirme görüntüleri var. Kurbağa çorbasınında yapılışına Yeryüzüne İslamiyetin Hakim Olması Dileklerimle Allah Yar VE Yardımcımız Olsun Bu Tür Sapkınlıklardan Bizleri korusun Amin
  Bu nasıl bir insanlıktır ki bebeğini yiyor. Bunların yaptıklarını hayvanlar yapmaz, çinlilerin yemekleri üstüne yoğunlaştıkca karşıma çok tuhaf şeyler çıkıyor. İnsan gördükçe dayanamıyor.

  ÇİN’DE KEDİ PAZARI


  Bu çinliler ağzının tadını biliyor.İşin şakası görüntüler ürkütücü katliam dolu İnsanlar ne bulursa yiyor, böcek, fare, maymun kısaca ayrım yok. Türkiye’deki tavukların ayakları nereye gidiyor. Diye merak edeniniz varsa aydınlatayım Çin’e gidiyor

  Bebek etini yumuşak pişsin diyerek suda uzun süre bekletmektedirler. Ne kadar akıllı ne kadar çalışkan bir millet Çinliler !


  Çinli insan etini yemeden önce 60 dereceli alköl ile yıkadıktan sonra pişirip yiyor.Bebeği ödürdükten sonra tertemiz yıkayıp yediklerine bakılırsa Amma da temiz bir millet bu Çinliler. Temizliğe çok önem veriyorlar(!)
  Ölü bebeği beyaz şarapla dezenfekte etmekteler.
  Çinliler fareyi, kediyi, köpeği, börtü-böcekleri ve her türlü haşeratları da gönül rahatlığı ile yiyen tuhaf bir halk. Onlarellerini ykadıkları suyla yüzlerini ve daha sonra başka yerlerini, sonunda da çoraplarını yıkarlar. Sabahları sudan tasarruf etmek için yıkanmak yerine havluyu ıslatarak vücudunu siler ve ardından da yemeğini yiyip çıkıp giderler.

  Bakılırsa insan eti yediklerinden çok akıllı oluyorlar! Ölü bebeği yemek için suda yıkadıktan sonra şarapla dezenfekte etmektedirler. İnsan yemeyi adet haline getirince gerçekten çok akıllı olsalar gerek. Pis ve salak olduklarına bakılırsa Bir yorganda birinin başına diğeri ayaklarını uzatarak yatan Çinliler belki insan eti yememiş olsalar gerek  Çin milleti medeni ve çok kadim bir millet olup, 5 bin yıllık tarihi geçmişe sahip.
  İnsan eti yerlerken sabunlu su ile iyice ykadıktan sonra pişirerek yerler. Şu resme bakın cenin’i maden suyu ile yıkamaktalar.
  Nomalde elini yıkayan sula yüzünü, sonrada ayağını ve çamaşırlarını yıkamaya alışkan Çinliler insan etini yerken yıkayıp, pişirip yiyor. Ne temiz Çinliler ya!  Çin Komunist Partisi (ÇKP)nin çocuk yasaklama siyasetinin sayesinde kolayca bebek eti yiyebldikleri için çok mutlu olan Çinli.

  Çinliler rahatlıkla,“Çin Komünist partisinin önderliğinde ve onun Planlı doğum politikası sayesinde hiç zorlanmadan küçücük körpe bebekleri tüm memleketteki hastanelere yakın yerlerdeki çöplüklerden bularak yiyebiliyoruz“demektedirler. O daha Çin yetkilileri ve zenginlerinin canlı haldeki bebekleri öldürtüp taze taze ve sıcağı sıcağına yiyebildiklerini, Çin vatandaşlarının ve meraklıların ise, daha bayat olanlarını yediklerini söylemektedirler


  Yağda Pişirilen Bebek
  Ey ahali bakın! Cenin’e un ve baharat sürdükten sonra yağda kızartıp yiyen işte bu Çin teröristleri, saldırganları, işgalcileri dünyada “evimize hırsız girdi!“, „Vay işte bakın Çinli hırsız!“,“Hırsız evimden çık!“ diyerek bağıran ev sahiplerini ’milli bölücü’,’Hırsıza karşı unsur’‚’Hırsıza karşı millet’ diyerek nara atarken diğer yandan da, „Hırsız ve katilleri evlerimizden kovalım!’ diyen ev sahiplerini ‚Terörist’ olarak ilan etmektedirler.
  Bu hırsızlar ev sahiplerini karalarken evdeki bazı çocuklar ‚bende karalanmayayaım’ diyerek ağzına ‚hırsız’ denilen kelimeyi kesinlikle almaksızın susup otmakta. Üstelik te ‚Hırsızı evden kovalım’ diyen ağabeylerine selam bile vermez hale gelmişler.Kimileri de „aman ha tövbe deyin“ diyorlar.
  Şehit Abliz Mehsum hırsızlar hakkında öfke ile şöyle diyordu:

  Kime ait, kime layık, kime miras bu vatan,
  Aslı nesli kanı bir, akrabadır sırayla
  Şüphesiz Uygur, Kazak, Kırgız, Moğol, Tacik ile,
  Bu vatan sathı tohuma atadan mirastır bence
  Atadan miras topraklar Turandan ayrılmasın

  Vatan ve milleti sevmek islamın şanındandır,
  Bu- hakikat, bu- adalet, tanrının fermanıdır.
  Bu açık sır şüphesiz hakkaniyuet mizanıdır,
  Aslı, nesli tertemiz, vicdan ehlinin cananıdır.
  Canından ayrılsın ama, cananından ayrılmasın  Bebek etinden hazırlanmış çorbayı Çinli komunist başkanlar, memurlar, polisler yiyor.

  İnsan etinden hazırlanan çorbalar Çinlileri özel olarak şanslı, övgüye layık hale getiren üstün dereceli gıdalardan sayılıyor. Çin’de her yıl insanları öldürerek, etinden yemek hazırlayarak satma şeklindeki suçlar çok olsa da, Çin yetkililerin kendileride bu yemeklerden zevk aldıklarından, sadece bir kaç suç dosyayı devlet nezdinde açıklayıp, katilleri cezalandırırlar. Fakat doğum yasağı sebebiyle öldürülen milyonlarca bebeklerin katledilmesi konusunda tek kelime etmezler.
  Komünist Çinlilerin nihai maksatları, « Her kes ihtiyacı nisbetinde hakkını almak durumundadır. » cümlesi içinde gizli olup, Çinlilerin bu düşünceleri fiiliyata geçirildiği taktirde, Çinliler istedikleri zaman yasal olarak insan eti yiyebilecekler. İnsanları ve bebekleri de anne karnında yada doğduktan sonra öldürüp yiyebilir hale gelecekler. Aslında komünist Çin hakimiyeti bebek eti yemeyi yasal hale getirmiş olup, bu durum sosyalizmin yukarı dereceli, komünizmin ise orta ölçekli (dönemi) baskısı sayılır.  Çinlinin Hazırladiği Bebek Çorbası

  Bütün dünyadaki müslümanlardan Allah’a yalvararak dua edip bu lanetlikleri yerin yedi kat altında diri iken azaba duçar etmesini dilemelerini istirham ederiz. Çok eski tarihlerden beri Çinliler bu tür çorbaları içe gelmişlerdir. Yakın zamanlardan beri komünist Çinlilerin bebek öldürmelerini yasalaştırmaları ile Çinlilerin bebek çorbası yeme fırsatı da çoğalmış olup, Pekin’deki yetkililerden Doğu Türkistan’ın en batısındaki Taşkorgan nahiyesindeki komünist Parti sekreterine ve Tibet tepelerindeki Çinli memurlara kadar yasal şaraitler hazırlanmış olduğundan, onlar Çağan bayramı ve hafta sonu tatillerinde söz konusu çorbalardan yiyerek keyif almaktadırlar.  Resimde bebek eti yemekte olan bir Çinli terörist :Işte bu Çin milletinin iç yüzüdür. Bu manzara Komünist Çin’in gerçek görünümünü aynen yansıtmaktadır. Bu iblisleri vatanımızdan tamamen kovmadıkça vatanımızda asayişin temini asla mümkün değildir. Barış, özgürlük, baht-saadetten söz etmek mantığa uygun gelmez. Öyle değilmi ??
  Allah’ın lanetine uğramış olan vahşi Çin teröristleri çok eski zamanlardan beri insan eti yiyorlardı. Ceninleri ve bebekleri de yiye geldiler. Önceleri kendi çocuklarını ve atılan bebekleri, çaldıkları insanların etlerini yerlerken, günümüzde çin Komünist Partisinin zekice önderliğinde, insan öldürme, bebekleri öldürme başta olmak üzere insan kalıbından çıkmış olan cinayetleri ‘yasal’ olarak gerçekleştirerek, Çinli bebekleri öldürmenin dışında doğu Türkistanlı bebekleri, Tibetli bebekleri, Moğol ve Mançu bebeklerini dilediğince öldürüp yiyebilir hale geldiler.
  ‘Planlı doğum’ adı verilen bebek öldürme politikasının himayesinde Doğu Türkistan’da 9 milyon bebeği öldürerek onların bir kısmını çöplüklere attılarsa da bir kısmını da mezara defnedilmesini yasaklayıp komünist Çinlileri ve onların aile fertleri, yetkililer, polisler, işgalci ordu rütbelileri kızartarak ve çorba yaparak yediler. Içkilerine meze yaptılar. Halen de yemeye devam etmektedirler.  Ateşte Pişirilmiş bebek.
  Böyle bir milletle dost olanlara ve dost olma çabasındakilere, onlara inanan, onların hakimiyetini desteklemekte olan insanlara ve hükümetlere Allah lanet etsin. Onlarla dayanışmayı düşünen ve yardımlaşan müslümanlara Allah hidayet nasip etsin.Amin !
  Çinli terörist bebeği parçalayıp kebap yapmış. Çinliler ezelden insan eti ve bebek etini yiyorlar.  Yemek yapmak için Çinli terörit bebegi kesiyor.


  Çin teröristleri tarafından yeyilmek üzere olan bebek.

  Çin komunist partisinin siyaseti insan etini yiyen Çinlileri cesaretlendirdi. Çin çanileri kendi bebeklerini yemekten başka ‘doğum pilanlaması’ adı altindaki devlet teröriyle 2005 senesine kadar Doğu Türkistanda Uygur, Kazak, Kırgız,Özbek, Tatar Türklerinin dokuz milyon sebi bebeğini öldürerek, onun bir kısmını çöpe attı, bir çok kısmını Çin komunist parti yetkilileri, Çin ordusu yetkilileri ve onların aileleri kaliteli gıdası ve beslenme mezesi olarak yediler. Böyle soy kırım ve terör Doğu Türkistan topraklarında devam etmektedir.


  Resimde insan etinden yapılan çorba ve bu çorbalardan zevk alan Çinliler

  Çinliler kendi evlerinde insan eti yemenin dışında, Lokantalar açarak başkalarını yakalayıp gizlice öldürerek etlerinden Çin yemekleri yaparak üst dereceli yetkililer, polis şefleri ve zsenginleri misafir ederek çok kar etmektedirler.
  İnsan eti yemek için Çin hakimiyetleri eski tarihlerden beri destek olmuş olup, görse bile görmezlikten gelmekte ve hükümran sınıfın kendileride bu özel yemeklerden istifade etmektedirler. Bu milletin sinir sistemi de, kanı da, vücudu da bozuk olup, onların öbür dünyada cehennemin 7. katında yakılacaklarından hiç şüphe yoktur.  Ceninler Çinlilerin özel mezeleridir.Çinliler ezelden beri ceninleri Çinlilere üstün derecede enerji veren özel gıda olarak bilirler ve bu güne kadar onu taze çorba yapıp yeme ve kızartarak yeme, içkinin yanında meze yapma şeklinde yiyegelmektedirler.
  Yukarıdaki resim cenini kurutarak hazırlanan çince ‘ilaç’ (Çin’cede zhongyao denir) tan yemek hazırlanmakta olduğu ile ilgili resimdir. Çinliler halen de kendi milletinin ceninlerini yemenin dışında Uygur, Kazak, Kırgız, Özbek, Tcik, Tibet Moğol, Tungan, Mançu gibi müstemleke altındaki milletlerin ceninlerini de yemekten zevk almaktadırlar.
  alıntı...

 2. #2
  Tecrübeli Üye anarshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Mesaj
  327
  Rep Gücü
  138

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  bu bi sakami yahu!!!! tamam kedi kopek kurbaga yediklerini biliyoruz da bu bebek yemek saka diyorum fotomontaj dir diyorum yok yahu olmaz burda tanidigim hic bi cinliden duymadim ben bunu yada bildigim gordugum cin restoranlarinda...yok bole liste olamaz!!!
  insanin beyin hucrelerini olduruyor bu goruntuler...inanamiyorum ya hala saka diyorum ben butun psikolojim bitti iflas ettim yok bidaha haber falan okumam ben cinnet mi geciriyor bu insanlar diyecegim cinnet bile bu goruntulere izin vermez bu kadar insanlik disi eylem olmaz...yok insan diyemiyorum icimden sovup saymak geldi zira beceremeyecegim de...gittim geldim ben obur tarafa sanki ..olmayan kanim dedim varmis demekki dondum su an ...yok biseyler demem lazim.....!....................................... .................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. #3
  Üyecik cevap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesaj
  12
  Rep Gücü
  16

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  Alıntı hakan2034´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  BEBEKLERİ YİYORLAR


  Çinlilerin ne kadar pis ne kadar iğrenç olduğuna burdaki yazıda daha önce değinmiştik. Şimdi bu tiksinti veren düz yolda dahi paytak bir şekilde yürüyen insanların damak tadına biraz daha değinmek istiyorum. Gerçi daha önce verdiğimiz haber hepsine bedel! Bu görüntülerde bir pazar göreceksiniz bizim ülkemizdeki gibi bir canlı hayvan pazarı değil ama burası halkın yoğun olarak rahbet gösterdiği(halk pazarı) ucuzluğundan mı bilinmez ama kedi ve köpeklerin yoğun olarak satıldığı bir yer. Siz seçiyorsunuz onlar sizin için bizzat ilgilenip hazırlıyorlar öyle hazırlıyorlar ama insanın kanı donuyor. CANLI CANLI KAYNAR SUYUN İÇİNE ATIYORLAR. Tüyleri kolay soyulsun diye. Düşünün burdaki şu dünyalar tatlısını bir tabakta servis edildiğini. Başka birşey demiyorum artık sadece DAYANABİLENLER sonuna kadar izlemelerini tamsiye ediyorum. Burdanda pazar ortasında köpek pişirme görüntüleri var. Kurbağa çorbasınında yapılışına Yeryüzüne İslamiyetin Hakim Olması Dileklerimle Allah Yar VE Yardımcımız Olsun Bu Tür Sapkınlıklardan Bizleri korusun Amin
  Bu nasıl bir insanlıktır ki bebeğini yiyor. Bunların yaptıklarını hayvanlar yapmaz, çinlilerin yemekleri üstüne yoğunlaştıkca karşıma çok tuhaf şeyler çıkıyor. İnsan gördükçe dayanamıyor.

  ÇİN’DE KEDİ PAZARI


  Bu çinliler ağzının tadını biliyor.İşin şakası görüntüler ürkütücü katliam dolu İnsanlar ne bulursa yiyor, böcek, fare, maymun kısaca ayrım yok. Türkiye’deki tavukların ayakları nereye gidiyor. Diye merak edeniniz varsa aydınlatayım Çin’e gidiyor

  Bebek etini yumuşak pişsin diyerek suda uzun süre bekletmektedirler. Ne kadar akıllı ne kadar çalışkan bir millet Çinliler !


  Çinli insan etini yemeden önce 60 dereceli alköl ile yıkadıktan sonra pişirip yiyor.Bebeği ödürdükten sonra tertemiz yıkayıp yediklerine bakılırsa Amma da temiz bir millet bu Çinliler. Temizliğe çok önem veriyorlar(!)
  Ölü bebeği beyaz şarapla dezenfekte etmekteler.
  Çinliler fareyi, kediyi, köpeği, börtü-böcekleri ve her türlü haşeratları da gönül rahatlığı ile yiyen tuhaf bir halk. Onlarellerini ykadıkları suyla yüzlerini ve daha sonra başka yerlerini, sonunda da çoraplarını yıkarlar. Sabahları sudan tasarruf etmek için yıkanmak yerine havluyu ıslatarak vücudunu siler ve ardından da yemeğini yiyip çıkıp giderler.

  Bakılırsa insan eti yediklerinden çok akıllı oluyorlar! Ölü bebeği yemek için suda yıkadıktan sonra şarapla dezenfekte etmektedirler. İnsan yemeyi adet haline getirince gerçekten çok akıllı olsalar gerek. Pis ve salak olduklarına bakılırsa Bir yorganda birinin başına diğeri ayaklarını uzatarak yatan Çinliler belki insan eti yememiş olsalar gerek  Çin milleti medeni ve çok kadim bir millet olup, 5 bin yıllık tarihi geçmişe sahip.
  İnsan eti yerlerken sabunlu su ile iyice ykadıktan sonra pişirerek yerler. Şu resme bakın cenin’i maden suyu ile yıkamaktalar.
  Nomalde elini yıkayan sula yüzünü, sonrada ayağını ve çamaşırlarını yıkamaya alışkan Çinliler insan etini yerken yıkayıp, pişirip yiyor. Ne temiz Çinliler ya!  Çin Komunist Partisi (ÇKP)nin çocuk yasaklama siyasetinin sayesinde kolayca bebek eti yiyebldikleri için çok mutlu olan Çinli.

  Çinliler rahatlıkla,“Çin Komünist partisinin önderliğinde ve onun Planlı doğum politikası sayesinde hiç zorlanmadan küçücük körpe bebekleri tüm memleketteki hastanelere yakın yerlerdeki çöplüklerden bularak yiyebiliyoruz“demektedirler. O daha Çin yetkilileri ve zenginlerinin canlı haldeki bebekleri öldürtüp taze taze ve sıcağı sıcağına yiyebildiklerini, Çin vatandaşlarının ve meraklıların ise, daha bayat olanlarını yediklerini söylemektedirler


  Yağda Pişirilen Bebek
  Ey ahali bakın! Cenin’e un ve baharat sürdükten sonra yağda kızartıp yiyen işte bu Çin teröristleri, saldırganları, işgalcileri dünyada “evimize hırsız girdi!“, „Vay işte bakın Çinli hırsız!“,“Hırsız evimden çık!“ diyerek bağıran ev sahiplerini ’milli bölücü’,’Hırsıza karşı unsur’‚’Hırsıza karşı millet’ diyerek nara atarken diğer yandan da, „Hırsız ve katilleri evlerimizden kovalım!’ diyen ev sahiplerini ‚Terörist’ olarak ilan etmektedirler.
  Bu hırsızlar ev sahiplerini karalarken evdeki bazı çocuklar ‚bende karalanmayayaım’ diyerek ağzına ‚hırsız’ denilen kelimeyi kesinlikle almaksızın susup otmakta. Üstelik te ‚Hırsızı evden kovalım’ diyen ağabeylerine selam bile vermez hale gelmişler.Kimileri de „aman ha tövbe deyin“ diyorlar.
  Şehit Abliz Mehsum hırsızlar hakkında öfke ile şöyle diyordu:

  Kime ait, kime layık, kime miras bu vatan,
  Aslı nesli kanı bir, akrabadır sırayla
  Şüphesiz Uygur, Kazak, Kırgız, Moğol, Tacik ile,
  Bu vatan sathı tohuma atadan mirastır bence
  Atadan miras topraklar Turandan ayrılmasın

  Vatan ve milleti sevmek islamın şanındandır,
  Bu- hakikat, bu- adalet, tanrının fermanıdır.
  Bu açık sır şüphesiz hakkaniyuet mizanıdır,
  Aslı, nesli tertemiz, vicdan ehlinin cananıdır.
  Canından ayrılsın ama, cananından ayrılmasın  Bebek etinden hazırlanmış çorbayı Çinli komunist başkanlar, memurlar, polisler yiyor.

  İnsan etinden hazırlanan çorbalar Çinlileri özel olarak şanslı, övgüye layık hale getiren üstün dereceli gıdalardan sayılıyor. Çin’de her yıl insanları öldürerek, etinden yemek hazırlayarak satma şeklindeki suçlar çok olsa da, Çin yetkililerin kendileride bu yemeklerden zevk aldıklarından, sadece bir kaç suç dosyayı devlet nezdinde açıklayıp, katilleri cezalandırırlar. Fakat doğum yasağı sebebiyle öldürülen milyonlarca bebeklerin katledilmesi konusunda tek kelime etmezler.
  Komünist Çinlilerin nihai maksatları, « Her kes ihtiyacı nisbetinde hakkını almak durumundadır. » cümlesi içinde gizli olup, Çinlilerin bu düşünceleri fiiliyata geçirildiği taktirde, Çinliler istedikleri zaman yasal olarak insan eti yiyebilecekler. İnsanları ve bebekleri de anne karnında yada doğduktan sonra öldürüp yiyebilir hale gelecekler. Aslında komünist Çin hakimiyeti bebek eti yemeyi yasal hale getirmiş olup, bu durum sosyalizmin yukarı dereceli, komünizmin ise orta ölçekli (dönemi) baskısı sayılır.  Çinlinin Hazırladiği Bebek Çorbası

  Bütün dünyadaki müslümanlardan Allah’a yalvararak dua edip bu lanetlikleri yerin yedi kat altında diri iken azaba duçar etmesini dilemelerini istirham ederiz. Çok eski tarihlerden beri Çinliler bu tür çorbaları içe gelmişlerdir. Yakın zamanlardan beri komünist Çinlilerin bebek öldürmelerini yasalaştırmaları ile Çinlilerin bebek çorbası yeme fırsatı da çoğalmış olup, Pekin’deki yetkililerden Doğu Türkistan’ın en batısındaki Taşkorgan nahiyesindeki komünist Parti sekreterine ve Tibet tepelerindeki Çinli memurlara kadar yasal şaraitler hazırlanmış olduğundan, onlar Çağan bayramı ve hafta sonu tatillerinde söz konusu çorbalardan yiyerek keyif almaktadırlar.  Resimde bebek eti yemekte olan bir Çinli terörist :Işte bu Çin milletinin iç yüzüdür. Bu manzara Komünist Çin’in gerçek görünümünü aynen yansıtmaktadır. Bu iblisleri vatanımızdan tamamen kovmadıkça vatanımızda asayişin temini asla mümkün değildir. Barış, özgürlük, baht-saadetten söz etmek mantığa uygun gelmez. Öyle değilmi ??
  Allah’ın lanetine uğramış olan vahşi Çin teröristleri çok eski zamanlardan beri insan eti yiyorlardı. Ceninleri ve bebekleri de yiye geldiler. Önceleri kendi çocuklarını ve atılan bebekleri, çaldıkları insanların etlerini yerlerken, günümüzde çin Komünist Partisinin zekice önderliğinde, insan öldürme, bebekleri öldürme başta olmak üzere insan kalıbından çıkmış olan cinayetleri ‘yasal’ olarak gerçekleştirerek, Çinli bebekleri öldürmenin dışında doğu Türkistanlı bebekleri, Tibetli bebekleri, Moğol ve Mançu bebeklerini dilediğince öldürüp yiyebilir hale geldiler.
  ‘Planlı doğum’ adı verilen bebek öldürme politikasının himayesinde Doğu Türkistan’da 9 milyon bebeği öldürerek onların bir kısmını çöplüklere attılarsa da bir kısmını da mezara defnedilmesini yasaklayıp komünist Çinlileri ve onların aile fertleri, yetkililer, polisler, işgalci ordu rütbelileri kızartarak ve çorba yaparak yediler. Içkilerine meze yaptılar. Halen de yemeye devam etmektedirler.  Ateşte Pişirilmiş bebek.
  Böyle bir milletle dost olanlara ve dost olma çabasındakilere, onlara inanan, onların hakimiyetini desteklemekte olan insanlara ve hükümetlere Allah lanet etsin. Onlarla dayanışmayı düşünen ve yardımlaşan müslümanlara Allah hidayet nasip etsin.Amin !
  Çinli terörist bebeği parçalayıp kebap yapmış. Çinliler ezelden insan eti ve bebek etini yiyorlar.  Yemek yapmak için Çinli terörit bebegi kesiyor.


  Çin teröristleri tarafından yeyilmek üzere olan bebek.

  Çin komunist partisinin siyaseti insan etini yiyen Çinlileri cesaretlendirdi. Çin çanileri kendi bebeklerini yemekten başka ‘doğum pilanlaması’ adı altindaki devlet teröriyle 2005 senesine kadar Doğu Türkistanda Uygur, Kazak, Kırgız,Özbek, Tatar Türklerinin dokuz milyon sebi bebeğini öldürerek, onun bir kısmını çöpe attı, bir çok kısmını Çin komunist parti yetkilileri, Çin ordusu yetkilileri ve onların aileleri kaliteli gıdası ve beslenme mezesi olarak yediler. Böyle soy kırım ve terör Doğu Türkistan topraklarında devam etmektedir.


  Resimde insan etinden yapılan çorba ve bu çorbalardan zevk alan Çinliler

  Çinliler kendi evlerinde insan eti yemenin dışında, Lokantalar açarak başkalarını yakalayıp gizlice öldürerek etlerinden Çin yemekleri yaparak üst dereceli yetkililer, polis şefleri ve zsenginleri misafir ederek çok kar etmektedirler.
  İnsan eti yemek için Çin hakimiyetleri eski tarihlerden beri destek olmuş olup, görse bile görmezlikten gelmekte ve hükümran sınıfın kendileride bu özel yemeklerden istifade etmektedirler. Bu milletin sinir sistemi de, kanı da, vücudu da bozuk olup, onların öbür dünyada cehennemin 7. katında yakılacaklarından hiç şüphe yoktur.  Ceninler Çinlilerin özel mezeleridir.Çinliler ezelden beri ceninleri Çinlilere üstün derecede enerji veren özel gıda olarak bilirler ve bu güne kadar onu taze çorba yapıp yeme ve kızartarak yeme, içkinin yanında meze yapma şeklinde yiyegelmektedirler.
  Yukarıdaki resim cenini kurutarak hazırlanan çince ‘ilaç’ (Çin’cede zhongyao denir) tan yemek hazırlanmakta olduğu ile ilgili resimdir. Çinliler halen de kendi milletinin ceninlerini yemenin dışında Uygur, Kazak, Kırgız, Özbek, Tcik, Tibet Moğol, Tungan, Mançu gibi müstemleke altındaki milletlerin ceninlerini de yemekten zevk almaktadırlar.
  alıntı...

  komunizmin getirdiği yeniliklerden olsa gerek bu durum..

  gerçek yüzlerimi yoksa... ?

  güzel bir paylaşım olmuş arkadaşım teşekür

 4. #4
  blueice
  Misafir..

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  Ben bakamadım resimlere, hem midem bulandı hem de korktum doğrusu.
  Bu ne biçim bir insanlık ya, cenin yenir mi hiç?
  Allah ıslah etsin bu toplumu....

 5. #5
  Aktif Üye -BaDe- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Nerden
  Eskişehir
  Mesaj
  1.826
  Rep Gücü
  20915

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  Resimlere rahatlıkla bakabilirsin blueıce,çünkü tabiki gerçek değil...
  Bebekleri yiyen kişi bir sanatkarmış ve bunun adına da bir isim vermiş hatta şu an aklıma gelmiyor,mumya heykel sanatkarı biriymiş bu kişi, olabildiğince gerçekçi olabilmesi için uğraştık diye kendi röportajı vardı....Böyle birşey olabilir mi,hadi her türlü hayvanı yemelerine alıştık,ama bir insan yiyorsa ve bunu dünyanın gözüne sokarak yapıyorsa gerçekten dünyanın sonu gelmiş demektir....O kadar ileriye gidemezler...

  Yani resimler gerçek fakat bebekler değil....

 6. #6
  Kadim
  Misafir..

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  fake bu resimlerin hepsi
  gerçek değil.

 7. #7
  Aktif Üye sahrabetis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2007
  Nerden
  Aslen Gürcistan ama ANkara'da yaşıyorum
  Yaş
  37
  Mesaj
  1.449
  Rep Gücü
  19336

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  Bu gerçek olamaz ... Deil mi ??????????????

 8. #8
  Tecrübeli Üye suur_r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  254
  Rep Gücü
  11292

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  Alıntı cevap´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  komunizmin getirdiği yeniliklerden olsa gerek bu durum..

  gerçek yüzlerimi yoksa... ?

  güzel bir paylaşım olmuş arkadaşım teşekür
  komünizm bir siyasal sistemdir..
  cenin yemekle ne alakası var ?
  Konu suur_r tarafından (02-03-2009 Saat 05:56 PM ) değiştirilmiştir.

 9. #9
  Hiper Aktif Üye SOSYALİST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Nerden
  KAPİTALİZM, SİLAH ÜRETİR, MERMİ ÜRETR, BOMBA ÜRETİR; ELBETTE BUNLARIN TÜKETİMİ İÇİN ORTAM HAZRLAYCTR
  Mesaj
  5.591
  Blog Mesajları
  2
  Rep Gücü
  67057

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  Alıntı cevap´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  komunizmin getirdiği yeniliklerden olsa gerek bu durum..

  gerçek yüzlerimi yoksa... ?

  güzel bir paylaşım olmuş arkadaşım teşekür
  Cehalet budur işte...!
  HERKES BİR GÜN KOMÜNİST OLACAK

 10. #10
  Süper Aktif Üye Masterlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Nerden
  İzmir
  Yaş
  27
  Mesaj
  2.858
  Rep Gücü
  45815

  Cevap: Bebekleri Yiyorlar +18

  eger bebek yiyolarsa hakkaten zıkkım zehir olsun

  bunlara insan diyenin gözü çıksın, su hallerine bi bak

  neyse
  tabiki dendigi gibi resimler sahtede olabilir


  komünizm bir siyasal sistemdir..
  cenin yemekle ne alakası var ?
  her konuda birileri çıkıpta kapitalist sistemi kötülerse
  komunizmi sevmeyenlerde ilk fırsatta kötüler

  cenin yemekle ne mi alakası var???
  çindeki sistemden ötürü, insanlar açlıktan yiyor demeye çalısılmış o msjda
  bunda anlamıcak ne varki sayın suur


  zaten komunist sistem çökeli çok uzun zmn oldu
  rusyayla beraber tarihe karıstı
  Türkiye için artık komunizm diye bi sistem olamaz,

  su anda 2 güçlü kanat var
  cumhuriyetçiler
  seriatçılar

  3.cü bi sıkkı yok
  bekleyelim ve neler oluyor görelim

Benzer Konular

 1. Yorum: 2
  Son mesaj: 25-07-2011, 04:11 AM
 2. Bebekleri Leylekler Getirmezmi???
  guzin_abla Tarafından Anne Baba ve Çocuklar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 19-03-2008, 03:14 PM
 3. Japon Bebekleri
  dogangunes Tarafından Resim Heykel Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 31-01-2008, 04:46 PM