+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

İkizler birbirinden habersiz evlendi

Eğlence ve Mizah Kategorisi ilginç konular Forumu İkizler birbirinden habersiz evlendi Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> İngiltere'de doğumdan sonra ayrılan ve farklı ailelere evlatlık verilen ikiz kardeşlerin tesadüfen evlenmesi, ülkede birçok yasanın da yasalarının sorgulanmasına neden ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  facebook
  supermeydan
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  43
  Mesaj
  11.719
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93796

  İkizler birbirinden habersiz evlendi

  İngiltere'de doğumdan sonra ayrılan ve farklı ailelere evlatlık verilen ikiz kardeşlerin tesadüfen evlenmesi, ülkede birçok yasanın da yasalarının sorgulanmasına neden oldu.

  İngiltere'de, gerçek kimlikleri gizlenen kız ve erkek ikiz kardeşlerin tesadüfen evlenmesi ülkeyi birbirine kattı. Yüksek mahkeme tarafından evlilikleri geçersiz sayılan ikizlerin, birbirlerini nasıl bulabildikleri ve aşık oldukları ise gizemini koruyor. İkiz kardeşlerin, ayrıldıktan sonra diğer kardeşleri ile hiç görüştürülmedikleri, gerçek kimliklerinin de gizlenmiş olduğu öğrenildi.

  Evlat Edinmeden Etkilenen Yetişkinler Kurumu'ndan Pam Hodgins, konu ile ilgili bir açıklama yaparak, insanların kendilerine en çok benzeyen kişilerden daha çok etkilendiklerini ve kimsenin kimseye, biyolojik ikizinden daha fazla benzeyemediğini söyledi.

  Profesör Lord David Alton tarafından ortaya çıkarılan kardeş evliliği ile ilgili olarak Alton, "Kardeş oldukları asla söylenmemiş. İlerleyen yaşlarında birbirleri ile tanışmış ve kaçınılmaz duygular hissetmişler" dedi.

  Kardeşlerin kan uyumu fark edilene kadar olayın anlaşılmadığına dikkat çekilirken, bu olayın ardından İngilizler, evlat edinme ve evlat edinilme ile ilgili kuralları tartışmaya başladı. Özellikle evlat edinilen kişilerin, ilk kimliklerini öğrenme ve aileleri ile ilgili bilgileri edinme hakları olduğu savunulmaya başlandı.

  Lord Alton, evlatlık çocukların bu tür sorunlarla karşılaşma riskinin çok yüksek olduğuna değinerek, vekillerin bir an önce bu konudaki yasalarda düzenlemeye gitmesini istedi. Öte yandan, evlatlıkların biyolojik ailelerini öğrenmesi, evlatlık edinilen aile ile olan bağlarını zayıflatacağı düşünülerek eleştiriliyor. Lord Alton ise, Lordlar Kamarası'nda gündeme getirdiği konu ile ilgili olarak, ikiz kardeşlerin birbiriyle evlenmesi gibi durumların bir daha ortaya çıkmaması için, her çocuğun gerçek ailesini
  öğrenme hakkı olduğunda ısrar ediyor.  İHA

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Nerden
  Uzay:)
  Yaş
  42
  Mesaj
  Çok:)
   

 3. #2
  SAHARAY
  Misafir..

  Cevap: İkizler birbirinden habersiz evlendi

  Bir gsm şirketinin reklamında evlenen çifte siz kardeşsiniz diye telefon geliyordu ve gelin skandal diyordu ya!

  Bu da skandal!!

Benzer Konular

 1. İkizler burcu neden aldatır?
  YukseLL Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 11-11-2014, 05:14 PM
 2. İkizler Burcunun Olumsuz Yönleri
  İnci Tarafından Astroloji (burçlar) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 24-12-2010, 04:50 AM
 3. İkizler Burcu Kadını
  İnci Tarafından Süper Sözlük Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-03-2010, 04:53 AM
 4. Benden Habersiz Gidişler
  RABİA Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 16-10-2009, 01:13 PM
 5. Senin Için Senden Habersiz
  blueice Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 09-02-2009, 12:51 AM