+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Bilim Yerine Holiganlık Darwinistlerin Yegane Yöntemidir

BİLİM , TEKNİK , TEKNOLOJİ Kategorisinde ve Bilim ve Astronomi Forumunda Bulunan Bilim Yerine Holiganlık Darwinistlerin Yegane Yöntemidir Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> Darwinistler bilimden korkarlar. Bilimin getirdiği gerçeklerin anlaşılmasından, bilinmesinden, dünyaya yayılmasından dehşete kapılırlar. Bunun nedeni, bilimsel her şeyin evrim teorisini yerin

 1. #1
  - Çevrimdışı
  İletileri Onay'a Tabi
  Üyelik tarihi
  Dec 2008
  Üye Numarası
  126372
  Mesaj
  154
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  1411

  Exclamation Bilim Yerine Holiganlık Darwinistlerin Yegane Yöntemidir

  Darwinistler bilimden korkarlar. Bilimin getirdiği gerçeklerin anlaşılmasından, bilinmesinden, dünyaya yayılmasından dehşete kapılırlar. Bunun nedeni, bilimsel her şeyin evrim teorisini yerin dibine geçirmiş ve geçersiz kılmış olmasıdır.
  İşte bu sebeple Darwinistler, hiçbir zaman hiç kimseye BİLİM İLE BİR CEVAP VEREMEMEKTEDİRLER.

  •Bilimsel delile verdikleri cevap yalnızca SALDIRGANLIKTIR.
  •Bilimsel kanıtların sunulduğu evrim karşıtı konferanslara, delillerle değil yalnızca PANKARTLAR VE EYLEMLERLE KARŞI KOYARLAR.
  •Bilimsel delillerin –gerçek fosillerin– sergilendiği sergileri KAPATTIRMAYA KALKIŞIRLAR.
  •Bilimsel delil sunan kitapları YAKMAYA KALKARLAR.
  •Bilimsel delilleri okullarda okutmaya çalışanları MAHKEMEYE VERİRLER.
  •Yaratılış savunucularının deliller getirerek karşılıklı tartışma davetlerini dehşet ve korku içinde geri çevirir, asla kendileri böyle bir talepte bulunamazlar.
  •Darwinistler, bilimsel delile bilim ile karşılık vermek yerine ZORBALIKLA, SALDIRGANLIKLA, KABA KUVVETLE VE BAĞIRIŞ ÇAĞIRIŞLA cevap verirler. Çünkü ELLERİNDE BİLİMSEL DELİL YOKTUR ve ayakta kalabilmek için bildikleri tek yöntem de budur.


  Ellerine geçen her fırsatta demokrasi, hak, özgürlük, düşünce hürriyeti gibi kavramların ardına sığınan Darwinistler, iddialarının geçersizliği ispatlandığında bir anda bağnaz ve saldırgan hale gelirler. Devamlı ardına sığındıkları düşünce özgürlüğü, söz hakkı, demokrasi, fikir hürriyeti gibi kavramları bir anda yok sayarlar. Sürekli olarak kendilerinin düşünce özgürlüğünü savunan, demokratik, aydın düşünceli insanlar olduklarını iddia eder, fakat Yaratılış gerçeğini kanıtlayan deliller ortaya konulduğunda hemen tahammülsüzleşir hatta saldırganlaşırlar. Aslında iddiaları konusunda EN SABİT FİKİRLİ, EN FANATİK, EN BAĞNAZ VE EN SAPLANTILI OLANLAR DARWİNİSTLERİN KENDİLERİDİR. Çünkü Darwinizm, bilimin getirdiği bir sonuç değil, aksine BİLİMİN YALANLADIĞI SAHTE VE SAPKIN BİR İNANÇTIR. Sadece ideolojiye ve batıl bir inanç sistemine dayandığı için ancak HOLİGAN YÖNTEMLERİYLE AYAKTA TUTULMAYA ÇALIŞILMAKTADIR.

  Darwinizm uzun yıllardır, Darwinist diktatörlüğün himayesi altında, bu zorbaca politika ile insanları sindirmektedir. Bugün Darwinizm dünya zçapında devlet kurumlarına hakimse, bunun tek sebebi söz konusu ZORBACA VE SALDIRGAN SİNDİRME POLİTİKASIDIR.
  Eğer bir Darwinist, bilimsel bir konferansa elinde delille değil de pankartlarla geliyor, bağırtı çağırtı ile bilimsel açıklamaları susturmaya çalışıyor, evrim karşıtlarına saldırıp onları sindireceğini zannediyor, bilimsel bir konferanstan polis gözetiminde uzaklaştırılıyorsa, bunlar Darwinizm’in gerçek yüzünün görülmesi için yeterlidir. Darwinizm’in yıkım haberi, Darwinistler arasında olağanüstü bir panik başlatmıştır. Artık hiçbir zorbaca hareket, Darwinistlerin sahte dinini ayakta tutamayacaktır.

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye Guney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2009
  Üye Numarası
  134524
  Nerden
  İstanbul
  Mesaj
  2.118
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  80590
  Yapmayın sayın Secer fazla abartılı olmuş sözcükleriniz.. hele "holiganlık" kısmı ise tam bir abartı...

Benzer Konular

 1. iPhone 5 yerine 4S!
  mopsy Tarafından Cep Telefonu ve Aksesuarları Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 14-11-2011, 06:38 AM
 2. Antidepresanlar Yerine
  mopsy Tarafından Ruh Sağlığı (Psikoloji) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 29-07-2010, 06:57 AM
 3. Yorum: 0
  Son mesaj: 09-06-2010, 02:31 PM
 4. Darwinistlerin ''Yapay Yaşam'' Aldatmacası
  ahmetsecer Tarafından Bilim ve Astronomi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 24-05-2010, 05:06 PM
 5. Adnan Oktar Bugün (16 Ağustos) 13:00da Darwinistlerin Safsatalarını Cevaplayacak
  kaanansay Tarafından Uydu Sistemleri ve Alıcıları Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 16-08-2009, 01:00 PM
Yukarı Çık