Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3
 1. #1
  bursali68
  Misafir..

  Meajın Yayınlanmaması

  " Öcalan, CIA, Said-i Nursi, cinsel sapkınlık " konusuna mesaj yazdım ancak yayınlanmadı.Benden sonra iki arkadaş Sn.sadece ben ve Sn.kadim yorum yazdı yayınlandı.Nedenini öğrenebilir miyim?

 2. #2
  Kadim
  Misafir..

  Cevap: Meajın Yayınlanmaması

  Bu cümleye tam anlamıyla katılamıyorum.Barış ve güven eğer sadece yukarıda belirtilenlerin reçetelerinde olsa tam tatbik eder herkes de barış ve güven içerisinde olurdu.Ancak ne yazık ki bu mümkün olmuyor.

  Ayrıca o reçetelerden " Kur'an ve Sünnet " ile Risale-i Nuru aynı kefeye koymak bence son derece yanlış.Hatta daha da ileri gidecek olursak Kur'an ile Sünnet dahi belli şartlar yerine geliyorsa aynı kefededir.Yani esas olan Kur'an'dır.Sünnetin hiç bir zaman Kur'an ile çelişmemesi şarttır.

  Risale-i Nur da,Sn.Kızılsevdam'ın gösterdiği örnek satırlar da bu " Barış ve Güven " durumunun ne kadar hayata yansıdığının sanırım bir göstergesi.

  Atatürk'e " Deccal " yakıştırması yapan hangi zihniyet olursa olsun,o zihniyetle barış ve güven içerisinde olabilmemiz mümkün değildir.

  Sağlıcakla kalın.
  15:29 da yazdığın bu mesajmı ?

 3. #3
  bursali68
  Misafir..

  Cevap: Meajın Yayınlanmaması

  evet ancak mesajları sayıyorum 14,fakat sitede 13 yazıyor.Ve ben yazdığım halde Sn.nuru dilara gözüküyordu.Ardından Sn.sadece ben ve sizin mesajınız gözüktü.

Yukarı Çık