Merhaba10 yıllık bir beraberliğin ardından 4 ay önce boşanan Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar çiftini herkes barıştırmak için çok uğraştı. Ancak bütün uğraşlara rağmen Petek yeniden denemeye yanaşmıyordu. Hatta geçtiğimiz günlerde Beyaz çifti barıştırmak için , Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar'la Etiler’de bir restoranda buluşmuştu, ancak dışarıdaki gazetecileri gören Petek mekanı terk etmişti.

Görünüşe bakılırsa sonunda Can Tanrıyar, Petek’in gönlünü almayı başardı ve çift birlikte Bodrum’a tatile gitti. Tanrıyar bu müjdeli haberi Twitter’daki sayfasından herkese böyle duyurdu: Nihayet!.. Petek'le barış sağladık ve şu anda Bodrum'dayız. 10 yılı bir kızgınlıkla silmenin doğru olmadığına ikna ettim ve en azından. tekrar denemeye karar verdik. Bakalım, her şeyin hayırlısı... "Allah tam***** erdirsin" temennilerinizle:)

Eşinin gece hayatından dolayı ondan boşanan Petek Dinçöz de bu barışmayı kendi Twitter sayfasından doğruladı. Ancak Dinçöz, notlarında yeniden deneme konusundaki kararsızlığını ‘Denenmişi denemek ne kadar doğru acaba?.. Kafamı kurcalayan tek soru bu!!! Bakalım bu işin sonu ne olacak?.. Bakalım bu saatten sonra bu adam nasıl değişecek?.. Ya o değişecek, ya o değişecek!.. Sevgili Tansu hanım(Çiller) gibi hissetim kendimi:)’ satırlarıyla dile getirdi.

Petek ve Can Barıştıklarını Twitter