Merhaba

Süperstar, UNICEF projesinin ödül törenine ‘önemli bir iş’ sebebiyle katılmamıştı…Okul öncesi eğitime dikkat çekmek için Karaca Porselen tarafından geliştirilen "Hayata İyi Bir Başlangıç İçin 5 Yaşında Anaokuluna" adlı projenin gecesinde, sanat, iş dünyası ve medyanın ünlü isimleri bir araya geldi.

UNICEF'in başlattığı projeye Ajda Pekkan, Türkan Şoray, Müjdat Gezen, Halil Ergün, Derya Baykal, Ebru Şallı, Osman Çarmıklı, Demet Sabancı, Feryal Gülman, Saba Tümer, Balçiçek Pamir ve Cengiz Abazoğlu gibi 12 ünlü isim destek verdi.

Les Ottoman Otel'de gerçekleştirilen proje lansmanın sunuculuğunu projeye destek olmak amacıyla Ebru Akel yaptı. Projeye katılmayı tereddütsüz kabul eden 12 ünlü isim, bir konu kısıtlaması olmaksızın mutfak önlüklerine desen çalışması yaptı. Gece yerli ve yabancı mankenlerin üzerlerinde sergilenen mutfak önlükleri büyük ilgi gördü.

Projeye destek veren ünlülere, Karaca Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karaca ve Unicef Türkiye Komitesi Genel Müdürü Alanor Olalı tarafından teşekkür plaketleri verildi. Plaketini almak için sahneye çıkan Müjdat Gezen yaptığı konuşmada, "En iyi tasarım benimki oldu. Bir şunlara bakın, bir de benim yaptığım tasarıma bakın farkı hemen göreceksiniz. Benim tasarımım Derya Baykal'ınkinden bile güzel" diyerek katılanları gülmekten kırdı geçirdi.

Ancak ödülünü almak için gelen sanatçılar arasında Ajda Pekkan yoktu. Önemli bir işi olduğunu söyleyerek geceye katılmayan süperstar, etkinlik saatlerinde Nişantaşı’ndaki estetik ve diş kliniklerinin bulunduğu bir binada görüntülendi. Büyük bir gizlikle gittiği estetikçide yaklaşık 9 saat geçiren süperstar, havanın kararmasından sonra dışarı çıktı. Görüntü alınmaması için asistanı ve menajerinin yardımcı olduğu Ajda Pekkan, gazetecilerin takip ettiğini anlayınca, arabada makyaj yaptı ve evinin önünde inerken gülümseyerek poz verdi.

Pekkan’ın menajeri süperstarın estetik yaptırdığı iddiasını yalanladı ve Pekkan’ın diş doktoru Galip Gürel’e gidip iki dişine dolgu yaptırdığını söyledi.

Ajda Ödül Almak Yerine Estetik yaptırmayı Tercih Etti! | MSN Türkiye Magazin Ünlü Haber