+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
2. Sayfa, Toplam 2 BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 11 ile 14 Toplam: 14

Kurtlar vadisi Terror yayından kaldırıldı

Kültür, Sanat Kategorisinde ve Tv Dizileri, Tv Programları Forumunda Bulunan Kurtlar vadisi Terror yayından kaldırıldı Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> anarshi hegomanya olmaksızın uluslararası barışın temin edilmesi sınırların kaldırılması gerçek tahakkümsüz küreselleşme ve insancıllığı sağlamayı amaçlar. adımın bu diziyle alakası

 1. #11
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Feb 2007
  Üye Numarası
  37248
  Mesaj
  29
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  10

  Cevap: Kurtlar vadisi Terror yayından kaldırıldı

  anarshi hegomanya olmaksızın uluslararası barışın temin edilmesi sınırların kaldırılması gerçek tahakkümsüz küreselleşme ve insancıllığı sağlamayı amaçlar. adımın bu diziyle alakası yoktur. ben kurtlar vadisini istemeyince teröre polise taş atanlara yaklaşmıyorum tam da toplumun dinamit haline getirilmesinden yakınıyorum. Yurdumu seviyorum ve yurdumun yarınları için bu söylediklerim. ama farkındaysanız bu başlık genel itibarıyla dizilerden değil kurtlar vadisinden söz ediyor ve ben de onunla ilgili açıklama yapıyorum. sihirli cadı başlığını sen aç onu tartışalım değil mi?
  anarşiyi neden seçtiğimi yazdım sanırım anlatabildim yukarıda. tabii bu konuda bir başlık açıp tartışabiliriz. bu zamana kadar bir çok forumda ben hep anarşi ismini kullanmaya çalıştım yani Türkçesiyle ancak ''ş'' Türkçe karakter olduğu için kabul edilmedi ve bende hep orijinal ismini kullandım yani anarshi yi. sanırım bunuda açıklayabildim. tabii önyargısız okursan... evet kurtlar vadisinin bölücülüğü tetiklemediğini kabul ediyorsanız birilerinin de yine söyleyeceğim İNKAR politikasıyla hareket etmelerini tasvip ediyorsunuz demektir. o halde doğru soru kurtlar vadisi değil doğru soru ve tartışma bu ülkede yaşayan herkese Türk denmeli mi olacak doğru tartışma Türkün Türk ten başka dostu olmaz fikrini tartışmak eminim ki bu perspektifden baktığımızda bu tartışma kısırlığa mahkum olmayacaktır. buraya kadar yazdıklarım hep bekir7768 e cevaptı.azeri kardeşime de şunu demek zorundayım ki dizi bir kaç sapıkla değil tam 13 bin küsür şikayetle kaldırıldı. iç ve dış düşmanlar tarifiyle terörle mücadele yasasının anti demokratik uygulamalarıyla bu ülke komplo teorileri ve paranoyalara kurban ediliyor ama herkes gerçek bölücünün abd olduğunu gerçek bölücünün BTC boru hattına Nato gücü yerleştirerek Türkiyenin doğusuyla batısını ayırmak isteyenler olduğunu anlamalı. gittiği her yerde ulusların kendi kaderini tayin hakkını kullanarak bölücülüğe oynayan abd dir . ab dir. biz türk ve kürt kardeşlerimizle birlikte temeli adalet ve eşitlik olan bir ülkeyi istemeliyiz ve bu mücadele esnasın da da bizi ayıran türk ve kürt şovenist ve ırkçılarından kurtulmalıyız!!! bu diziyi aksiyon ve o vururcu ilginç sözleri için izleyebilirdim eğer bu dizi bu ülkede sokaklarda kürtçe konuşanlara yiyecekmiş gibi bakan polat alemdarlar yetiştirmeseydi. Sen kürtçeyi kabul etmelisin ki kürdü kazanasın. hiç kimse kazanmak zorunda değiliz hikayeleri anlatmasın. bu yakıcı coğrafyada özellikle, ama dünyanın her yerinde halklar, halkların kardeşliğine ve birbirlerine muhtaçtır.

 2. #12
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Mar 2007
  Üye Numarası
  48255
  Mesaj
  23
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  10

  Cevap: Kurtlar vadisi Terror yayından kaldırıldı

  gülsem mi ağlasam mı bilemedim..kurtlar vadisi vizyondaki herhangi bir diziden daha tehlikeli görünmüyor bana..bahane olarak gelişme çağındaki insanlar olumsuz etkileniyor demişler ama artık alıştığımız fakat gençleri sürekli yozlaştıran programlar için şikayet yok pek sanırım..
  herkesin polat karakterine özendiği ve kötü örnek oluşturduğu da herkesin dilinde..dizideki çakır karakteri ölünce gazeteye başsağlığı ilan verildiğini hatırlarsınız hrld.. yada diziden öğrendiği için kitap arasında bıçak mı ne saklamış öğrencinin biri..bunun için diziyi mi suçlamak gerekir?
  eğer gençler izlemesin deniyorsa başına +18 koyarsın..ne kadar işe yarar bilinmez ama en azından uyarmadı demezler..insanları eğitmek için çabalamlıyız bence..iyi eğitim almış bir insanın sırf polat abisi dizide yaptı diye okula bıçakla gideceğini düşünmüyorum ben..
  etrafımızda yaşanan bunca trajikomik olay varken kalkp bir dizi için tartışıyoruz..her aksam haber izlemek için açıyosunuz televizyonu en az yarım saat her kanal kendi dizilerinin reklamını, yaşananları, gelecek programı bilmem nesini yarım saat gerçekmiş gibi haber yapıyor..magazin programı olsa bile saçma gelir ama haber diye dizi izliyoruz.
  artık diyorum bıraksak dizilerde yaşamayı, gözümüzü açsak da ülkenin gidişatı için neler yapabiliriz onu düşünsek..

 3. #13
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jun 2007
  Üye Numarası
  72623
  Mesaj
  4
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  39

  Cevap: Kurtlar vadisi Terror yayından kaldırıldı

  Bu kurtlar vadisini bizim milletin çoğunluğu sevmedi. Acaba neden!? Tabiki bazı şeyler zoruna gidiyo!

 4. #14
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Nov 2007
  Üye Numarası
  99665
  Nerden
  Izmirliyim.Hollandada oturuyom
  Yaş
  36
  Mesaj
  1
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Rep Gücü
  9

  Cevap: Kurtlar vadisi Terror yayından kaldırıldı

  7 siyah maskelinin yaptigi son icraatti bu ama artik defolup gidecekler insallah :)

Benzer Konular

 1. Kurtlar Vadisi Filistin
  YukseLL Tarafından Sinemalar Foruma
  Yorum: 8
  Son mesaj: 05-11-2010, 06:21 PM
 2. Kurtlar Vadisi yayından kaldırıldı mı?
  YukseLL Tarafından Tv Dizileri, Tv Programları Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 05-12-2008, 04:43 PM
 3. Kurtlar Vadisi'nde aşk bombası!
  YukseLL Tarafından Tv Dizileri, Tv Programları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 19-02-2008, 05:06 AM
 4. Kurtlar Vadisi Pusu
  SMN Tarafından Tv Dizileri, Tv Programları Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 07-09-2007, 01:29 AM
 5. Kurtlar Vadisi Terror
  YukseLL Tarafından Tv Dizileri, Tv Programları Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 13-02-2007, 10:24 PM
Yukarı Çık