Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3

Hanımın Çiftliği

Kültür, Sanat Kategorisi Tv Dizileri, Tv Programları Forumunda Hanımın Çiftliği Konusununun içerigi kısaca ->> Hanımın Çiftliği 1950 senesinin Adana’sı... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.362
  Rep Gücü
  67755

  Hanımın Çiftliği  Hanımın Çiftliği

  1950 senesinin Adana’sı... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.

  Muzaffer Bey’in yeğeni Zaloğlu lakaplı Ramazan (Necip Memili) Güllü’ye uzun zamandan beri göz koymuştur. Cemşir, akıl danesi Berber Reşit’in de (Hakan Boyav) kışkırtmasıyla, Güllü’yü Zaloğlu’na vermeyi kafasına koyar.

  Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.

  Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir...

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.362
  Rep Gücü
  67755
  Mehmet Aslantuğ

  Doğum Yeri : Samsun
  Doğum Tarihi : 25 Eylül 1961
  Eğitimi : Lise
  Karakteri:Muzaffer Bey
  Özgü Namal

  Doğum Yeri : İstanbul
  Doğum Tarihi : 28 Aralık 1978
  Eğitimi : Akademi
  Karakteri:Güllü  Caner Cindoruk

  Doğum Yeri : Adana
  Doğum Tarihi : 1980
  Eğitimi : Akademi
  Karakteri:Kemal


 3. #3
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.362
  Rep Gücü
  67755
  13.Bölüm özeti

  Güllü ve Kemal köşeye sıkışıyor
  Kemal’in annesi Muzaffer’in karşısına dikilince Güllü ile Kemal köşeye sıkışıyor. Kemal’in annesinden sakladığı sır sonunda ortaya çıkmıştır. Meryem, Kemal’in çiftlikte çalışıyor olması karşısında resmen delirir. Muzaffer’in karşısına dikilen Meryem, kimsenin beklemediği bir hareket yapar. Kemal ve Güllü şimdi köşeye sıkışmışlardır.Gülizar, bu olayında ardından Kemal’i sıkı bir takip altına alır. Ona göre ortada bir takım gariplikler vardır ve o, bu olayları çözümlemekte kararlıdır.
  Hamza’nın Zaloğlu’na takması ve her bulduğu fırsatta ona musallat olması Zaloğlu’na çok kötü patlamıştır. Muzaffer’in tesadüfen Zaloğlu ile karşılaşması ise, onun çiftlikten kovulduğu gibi fabrikadan da kovulmasına sebep olur.
  Güllü’nün yanlışlıkla Halide’ye ateş etmesi ve yaralaması birden tüm dengeleri değiştirmiştir. Muzaffer’in Halide’ye olan kızgınlığı dinmiş ve Halide tekrar çiftliğe geri dönmüştür. Ve Halide’nin eline Güllü’den intikam almak için bir fırsat geçmiştir. Muzaffer’in doğumgünü, Halide’nin bu fırsatını değerlendirebilmesi için çok iyi bir fırsattır.

Benzer Konular

 1. Hanımın çifliği yanıyor
  mopsy Tarafından Tv Dizileri, Tv Programları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 12-09-2010, 03:01 PM
 2. Bir hanımın gerçek hayat hikâyesi
  bziya Tarafından Dini Hikayeler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-01-2010, 08:47 PM
 3. Nurten Hanımın Gözyaşları
  Venhar Tarafından Öykü ve Hikayeler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-11-2009, 09:14 PM
 4. Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri ( Dram )
  YukseLL Tarafından Sinemalar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 22-08-2007, 12:38 PM
Yukarı Çık