Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3

Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz

Din ve İnanç Kategorisi islam (Müslümanlık) Forumunda Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz Konusununun içerigi kısaca ->> Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  yeni üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2012
  Mesaj
  54
  Rep Gücü
  6

  Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz

  Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
  Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne.

  ve mâ tevfîkî illâ billâh, aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb
  selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü

  Değerli kardeşler

  Mübarek PEYGAMBERİMİZ AHMED-İ MAHMUD-Ü MUHAMMED MUSTAFA’NIN kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz.(14-20 Nisan) CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH’TEN dünya ve ahiretteki bütün hayırların fethini şerlerin deffini umarak,İSLAM aleminin ve bizim başımızdaki tüm karabulutların kalkmasını zor durumdaki kardeşlerimizin felaha kavuşmasını dileyerek,günahlarımızın affedilmesini,bağışlanmasını,mağfiret edilmesini çoluk çocuğumuzun hayırlı,salih birer kul olmasını dileyerek mübarek mevlidi şerifi dinleyelim çokça salatu selamlar getirelim inşaALLAH.ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED semalar dolusunca,Arşın,Kürsinin ağırlığınca CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH’Ü ve PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’İ razı ve hoşnut edecek kadar olsun amin  Ne yazıkki unuttuğumuz bir çok değer gibi bu gün mevlidi şerifide unutmak üzereyiz oysak SAHABİ EFENDİLERİMİZ ve EVLİYAULLAH’IN (ALEYHÜMÜSSELAM) çok tazim ettiği,çok değer verdiği mübarek MEVLİD-İ ŞERİF Ehlullah’ın yanında çok değerli,faziletli.
  ALLAH’U ALEM (CENAB’I ALLAH CELLE CELALÜH en doğrusunu bilir.)ALLAH’U ZÜLCELALE sonsuz sınırsız istiğfarı tevbe,hamd ve şükür, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E,BÜTÜN PEYGAMBERLERİMİZ ALEYHÜMÜSSELAMLAR’A, EHLİBEYT ve ASHABINA sonsuz sınırsız salatu selam olsun.CENAB’I MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiret ve hidayete erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine ve Cennetine dahil etsin.her türlü şerden daima korusun bizlere darda kalmışlara yardım etsin amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile

 2. #2
  Ziyaretci
  Misafir..

  Cevap: Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz

  Ashabı kiram mevlidi serife çok mu özen vermiş ? Efendimiz (ssv) ne kendisi ne de Ashabi kiram kendi doğum gününü kutlamış değillerdir. Deliliniz ne bu konuda ?

 3. #3
  Ziyaretci
  Misafir..

  Cevap: Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz

  Kutlu doğum haftasını kutlama önerisini AKP hükümetine sunan Fethullah Gülenin en has adamıdır ve Nisan ayında 23 Nisanı da içine alacak şekilde ve 27 Nisan Fethullah Gülenin doğumgününüde içine alacak şekilde sabitlenmesini isteyen de şimdilerde düşman oldukları Fethullah hocanın en yakın dostlarından biridir. Egemenlik ve çocuk bayramını kutlamamak için bin dereden su getirenler için iyi bir teklif olduğu tartışılmaz. Ramazan ayı sabitlenmezken, namaz vakitleri sabitlenmezken hatta dinciler Hz. İsanın doğumgünü noel için demediklerini bırakmazlarken 10 gün boyunca uyduruktan bir kutlu doğumgünü adı altında kutlama yapmalarıda tam bir ironidir. Sevgili hükümetimizden ramazan ayınıda kış aylarına sabitlemesini bekliyoruz.

  Aşağıdaki linkte kutlu doğum haftası ile ilgili detaylı bilgileri okuyabilirsiniz.

  Hakan Şükür Kimin Doğum Gününü Kutladı

Benzer Konular

 1. Kutlu Doğum Haftası Mehmet Görmez
  mopsy Tarafından islam (Müslümanlık) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 10-04-2015, 09:40 AM
Yukarı Çık