Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2
 1. #1
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Oct 2014
  Mesaj
  39
  Rep Gücü
  4

  Exclamation Türkiye’nin kaderi dünya hakimiyetidir...


  Evet, Türkiye’nin kaderinde dünya hakimiyeti var, bu hakimiyette lider ülke olmak var. Tüm dünyanın gözünün önünde Mehdiyet çok büyük bir hızla ilerliyor. 2023 yılı hükümet tarafından hiç boş yere telafuz edilmiyor. Devlet erkanı da hakimiyetin yakın olduğunun bilincinde, aynı hedefte, aynı ülküde.

  Bu dünyada küresel güçler de, Masonlar da, bu dünyayı yönetenler ünlü aileler de, Bildeberg’de, CFR’de, Evanjeliklerde, CIA’de, yine bu dünyayı kasıp kavuran tüm terör grupları da hepsi Allah’ın kontrolündedir. Bazı kişiler “hakimiyet nasıl olacak, Hz. Mehdi nasıl başa geçecek, İslam ülkeleri bu kadar ayrılık içindeyken nasıl birleşecek, nasıl tek bayrak altında toplanacak” diye sorup duyuyorlar. Halbuki ortada metafizik bir durum var. Bütün bunlar kaderde olduğu için gerçekleşecek. Kimse bir şey yapmayacak, kimse kimseyi bir araya getirmeyecek, hiçbir şey zorla olmayacak, her şeyi Allah yapacak. Dünya adım adım Hz. Mehdi’nin hakimiyetine yaklaşacak ve tam zamanı gelince dünya Hz. Mehdi’ye tabi olacak.

  Talep etmekle, istemekle, malla, mülkle, parayla Mehdi olunmaz, Mehdi doğulur. Hz. Mehdi Allah’ın seçtiği kişi olacak, Allah bu kişiyi Mehdi olarak dünyaya getirecek ve tıpkı Hz. Süleyman’a nasip ettiği gibi ona da dünya hakimiyetini nasip edecek.

  Sonuçta insanlar Allah’ın yardımı olduğunda tüm yolların açılacağını anlamalılar. Herşeyin bir vakti var. Şu anda dünyada Müslümanlar birbirlerine düşman gibi gözüküyorlar, kan gövdeyi götürüyor, mezhep savaşları yüzünden binlerce masum Müslüman hayatını kaybediyor. Fakat zorluk olmadan güzellik olmuyor, sıkıntı olmadan rahatlık olmuyor. Mehdiyet adeta doğum sancısı gibi böylesine zorlu bir ortamın ardından adeta güneş gibi dünyanın üzerine doğacak. Bu zorlu bir geçiş sürecidir, hadislerde bildirilen olaylar harfi harfine gerçekleşmektedir.

  Çok fazla lider gelip geçti bu dünyadan. Ama Allah hiçbirine bu dünyayı düzeltme, refaha kavuşturma gücü vermedi. Hepsi zamanı geldiğinde silinip gitti ve gitmeye de devam ediyor. Çünkü kaderde dünya hakimiyeti Hz. Mehdi’ye nasip olacaktır. İstanbul’da özel olarak Hz. Mehdi’nin fethi için Allah tarafından alınıp Osmanlı’ya verilmiştir. Kutsal emanetlerin hepsi de özel olarak İstanbul’da toplanmıştır. Zamanı geldiğinde Mehdiyet bütün İslam alemini saracaktır.

  Yüzyıllardan beri kader akıp gitti ve artık son noktaya gelindi. Mehdiyetle uğraşan tam anlamıyla başarısız olur, yenilir ve rezil olur. Çünkü kaderde Hz. Mehdi’nin ezici güçle galibiyeti Allah tarafından yazılmıştır. Türkiye bu hakimiyette lider olarak yerini alacak ve kendisi için belirlenen bu güzel kaderi yaşayacaktır.

 2. #2
  yeni üye Kara Kalpaklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Nerden
  Bulutlar Ülkesi
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  63
  Rep Gücü
  565

  Cevap: Türkiye’nin kaderi dünya hakimiyetidir...

  Türkiye , Allaha tabi oldugu zaman , Batınıın pisliklerini üzerinden attıgı zaman , Kuran Sünnet ve islam Fıkhını Kaynak olarak aldıgı zaman kurtulucaktır

  "Allah size yardım ederse, kimse size üstün gelemez. Eğer Allah sizi yardımsız bırakacak olursa, Ondan başka size yardım edecek kim var? Onun için, mü'minler yalnız Allah'a tevekkül(32) etsinler." Al-i İmran 160

Benzer Konular

 1. Türkiye’de internetin kaderi artık hükümetin kontrolüne geçiyor.
  YukseLL Tarafından Güncel Haber ve Manşetler Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 25-03-2014, 10:41 AM
 2. Yorum: 0
  Son mesaj: 30-06-2010, 09:47 AM
 3. dünyamızın kaderi ve kıyamet
  hayatyolunda55 Tarafından Vip Salonu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-10-2007, 02:35 PM
 4. Ülkelerin kaçınılmaz kaderi var mı?
  pandura Tarafından Rüya tabirleri Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-09-2007, 12:41 PM
 5. 3. Dünya Savaşı Türkiye'den mi Çıkacak?
  SMN Tarafından Vip Salonu Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 08-05-2007, 04:47 PM
Yukarı Çık