14 Şubat Sevgililer Günü Otelleri,2015 Sevgililer Günü otel programları,Sevgililer Günü Otelleri

Bazen tek isteğiniz, ona unutulmaz bir gün yaşatmaktır… Yılın en romantik tarihi 14 Şubat’ta; sevdiklerine unutulmaz bir gün yaşatmak isteyenler için Sevgililer Günü otel programları

Golden Key Chalet Kartalkaya, Bolu
Eşsiz manzaraya karşı, Kartalkaya'nın tadı en iyi Golden Key Chalet'de çıkar.Kışın en güzel hali.

Sevgililer gününü şehrin gürültüsünden ve trafiğinden uzakta, doğayla içi içe, romantizm ve huzurla geçirmek isteyenler için Golden Key Chalet iyi bir seçenek. Golden Key Chalet'de Sevgililer Günü’nde refloksoloji uzmanı Dr. Pravin Hausal’ın sihirli dokunuşlarıyla ruhunuzu ve ilişkinizi tazeleyebilirsiniz.

Golden Key Chalet’nin terasında yer alan dağ manzaralı 5 Elements Spa Merkezi'nde, sevgilinizle birlikte endişeden uzak bir gün geçirebilirsiniz. Dilerseniz dışarıda lapa lapa kar yağarken özel nar terapili jakuzi seansıyla kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. İki kişi konaklama+Ski pass+Kahvaltı+Akşam yemeği: 1.250 TL.

Adres: Oteller Mevkii, Köroğlu Dağları Kartalkaya, Bolu
Telefon: (0374) 234 50 59

Sheraton İstanbul, Ataköy
Sevgililer Günü'nde aşk ve romantizm dolu bir kutlama yapmak isteyenler için, Otelin ödüllü şefleri tarafından hazırlanan özel menünün tadı damağınızda kalacak.

Trendy Lounge&Bar’ın sıcak ve romantik atmosferinde 14 Şubat akşamında canlı müzik eşliğinde kişi başı 199 TL’den set menü ve limitsiz içki sunuluyor. Sevgililer Günü otelde konaklamak isteyenler için akşam yemeği ve brunch kişi başı 119 Euro+KDV. Bu pakette geç check-out, odaya kalpli pasta ikramı gibi olanaklar da sunuluyor.

Adres: Rauf Orbay Cad.
Sahilyolu Ataköy-İstanbul
Telefon: (0212) 413 06 00

Cratos Premium Hotel, Kıbrıs
Sevgililer gününü Kıbrıs'ta geçirin.Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de, Sevgililer Günü'ne özel 13-15 Şubat tarihleri arasında standart odada konaklama, odaya özel ikramlar, spa kullanımında %15 indirim, sabah geç kahvaltı ve 14 Şubat gecesinde Yalın konseri sevgilileri bekliyor. Yalın'ın romantik şarkılarıyla tüm gece dans edebilirsiniz. Sevgililer Günü özel paketleri ise 1.200 TL'den başlıyor.

Adres: Uğur Mumcu Bulvarı Cennet Sok. Kıbrıs
Telefon: (0392) 444 42 42