Sevgililer Günü Restoran Programları ,Sevgililer Günü'nde Nereye Gitsek?,Sevgililer Günü programları

Sevdiğinizle unutulmaz bir gece geçirmek için gidebileceğiniz mekanlar, mönüleri ve fiyatları...

La Petite Maison
La Petite Maison “Sevgililer Günü”nde sevdiğiniz kişiyle romantik ve unutulmaz saatler yaşamanız için mükemmel bir atmosfer sunuyor. La Petite Maison'un kış bahçesinde özel bir menüyle sunulan lezzetleri tatmak bir başka keyifli olacak. Bahçesinde bulunan özel şöminesi ile romantik dakikaların keyfine varabileceğiniz mekanda, unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşayabilirsiniz.

Adres: Maçka Palas Maçka Cad. No:33-B Şişli-İstanbul
Telefon: (0212) 232 02 32

İncirli Şaraphane
Kuruçeşme’de, eski bir şarap imalathanesinden restore edilen İncirli Şaraphane, Sevgililer Günü'nü ‘Pink Love’ temasıyla karşılıyor. Dj Ayhan Korkmaz’a eşlik eden canlı vokal performansı, Sevgililer Günü özel lezzetleri ve bu lezzetlerle eşleştirilen gecenin içkileri ile romantik bir gece sizi bekliyor.

Şaraba dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz İncirli Şaraphane, Sevgililer Günü'ne özel menüsünü tadanlar arasından şanslı bir çifte bir İncirli Tadım Atölyesi hediye ediyor.

Adres: Kuruçeşme Mah, Öksüz Çocuk Sok. Kuruçeşme-İstanbul
Telefon:(0212) 257 11 29

Core Grill & Bar Restaurant
Radisson Blu Hotel Istanbul Asia’da bulunan Core Grill & Bar Restaurant’ta romantik bir akşam yemeği yemek isteyen çiftler için Executive Şef Gökhan Tufan, Sevgililer Günü yemeği hazırlayacak. Limitsiz alkollü içecek ve canlı müzik eşliğinde romantik dakikaların yaşayacağı yemeğin iki kişilik fiyatı 349 TL.

Adres: Atatürk Mah. Yakut Cad. Ataşehir-İstanbul
Telefon:(0216) 579 11 00

Nabizade Konağı
Büyülü atmosferi 80-90 ların aşk parçaları ve keman eşliğinde aşk tadında hazırlanmış menüleri ve tadı damağında kalacak lezzetleriyle Nabizade Konağı 14 Şubatta sürprizlerle dolu romantik bir yemek için sizleri bekliyor.

Mönü
Başlangıç Tabağı: Beyaz peynir, acılı ezme, amerikan salata, patates salata, pembe sultan
Ara Sıcak: Lumpia böreği
Ana Yemek: Limon soslu tavuk / ızgara bonfile / 1 kadeh şarap
Tatlı: Sıcak çikolatalı kek
Fiyat: Kişi başı 50 TL.

Adres:Nabizade Sok. No:47, Hasanpaşa/Istanbul - Asia
(0216) 405 1354

P.F. Chang’s
P.F. Chang’s, Asya Mutfağı’nın en beğenilen lezzetlerinden oluşan özel menüsüyle romantik çiftlerin kalplerini fethediyor. Etiler’in konforlu ve rahat mekânı P.F. Chang’s, Sevgiler Günü için tadı damaklarda kalacak bir menü sunuyor. Çiftler, Asya Mutfağı’ndan lezzetlerin yer aldığı menüden, çorba seçeneklerinin ardından bir başlangıç ve bir ana yemek seçimi yapabilecekler. P.F. Chang’s’te Sevgililer Günü, çilek ve çikolatanın aşkla buluşmasıyla sonlanacak. Sıcak ve sınırsız soğuk içecekler ile Sevgililer Günü’ne özel pastanın da dâhil olduğu iki kişilik menünün ücreti 230 TL.

Adres: Etiler Mah. Nispetiye Cad. No: 94 Etiler-İstanbul
Telefon: (0212) 358 60 60