Sevgililer Günü Otelleri ,Sevgililer Günü Sanatçılı Oteller 2014

Argos in Cappadocia, Uçhisar-Kapadokya
Argos in Cappadocia’nın sizin için bu özel günde farklı planları ve süprizleri var. Standart odadan deluxe odaya ücretsiz upgrade ile 3 gece konaklama içeren Sevgililer Günü paketi, mutlu çift için Seki Restaurant’ta şefin seçimi üç yemekten oluşan mini tadım menüsü ve otelin kendi bağlarının üzümleriyle üretilen bir şişe özel şarap sunuyor. Balonlarla süslenmiş odanızdaki 2 sepet şömine odunu da, odanızda şömine keyfi yapmanız için size hediye. Odanızda alabileceğiniz masajlarda yüzde 50 indirim de sağlayan bu özel paket 14-17 Şubat 2014 tarihleri arasında KDV ve kahvaltı dâhil, iki kişi için 640 avro.

Assos Behram Otel
Sizin sevgiyi ifade etme yolunuz aşk ve romantizmden geçiyorsa felsefenin doğum yeri olan Assos'ta, Assos Behram Hotel'de, Sevgililer Günü'ne keyif katmak ve aşk tazelemek isteyen çiftler şarap ve peynir tabağı eşliğinde, romantik bir gecede ağırlanıyor.
Sevgililer Günü için fiyat kişi başı oda+kahvaltı+şarap ve peynir tabağı 100 TL.

Bülbül Yuvası, Foça-İzmir
Beş yıldır âşıkların, aşkları eskimeyenlerin uğrak yeri olan Bülbül Yuvası Butik Otel’in Sevgililer Günü hazırlıkları çoktan bitti. Burada her şey ve her detay âşıklar için planlanmış. Her odası birbirinden farklı ve modern dekore edilmiş Bülbül Yuvası’nda afrodizyak akşam yemeğinden sonra gece yarısı çılgın bir Sevgililer Günü partisi ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Üstelik Sevgililer Günü’nü Bülbül Yuvası’nda kutlayıp evlenme kararı alanlara yüzde 20 balayı indirimi ve sürpriz ikramlar da otelden.

Jazz Hotel, Nişantaşı-İstanbul
Caz severlerin keyifli bir konaklama yaşadığı Jazz Hotel’ de; John Coltrane, Ella Fitzgerald, Duke Ellington, Billie Holiday, Louis Armstrong gibi efsane olmuş sanatçıların isimleri verilen her bir lüks odada sanatçılara ait müzik yayını, konser fotoğrafları ve posterler bulunuyor. Sevgililer Günü hafta sonu için detaylar ise şöyle:

14 Şubat 2014 tarihini de içine alacak maksimum 4 geceye kadar olan konaklamalarınızda çok özel deluxe odalarda çift kişilik gecelik konaklama fiyatları 299 TL. Fiyatlara KDV ve açık büfe sabah kahvaltısı dâhil. Özel paket içeriğinde 14 Şubat 2014 günü odanıza servis edilecek olan şarap, kalpli çikolatalar ve sürpriz hediyeler bulunuyor.

The Green Park Pendik

The Green Park Pendik’te aşk başkadır!İstanbul’un parlayan yıldızı Pendik’te romantik bir gece sizi ve sevgilinizi bekliyor.Enfes lezzetlerden oluşan bir menü, canlı müzik ve dans gösterisi ile Sevgililer Günü’ne yakışan bir gece geçirebilirsiniz.The Green Park Pendik’in konfor dolu odalarında konaklayabilir, gecenizi hiç bölmeden tamamlayabilirsiniz.F