İstanbul Plajları ,Beach Clublar, halk plajları , kilyos plajları, şile plajları,Caddebostan Plajları,Adalar

Caddebostan Plajı
Burada yaklaşık 950 metre uzunluğunda 3 plaj bulunuyor. Plajlarda 1000 şezlong, 1000 şemsiye, 40 soyunma kabini, 5 duş alanı ve 3 cankurtaran kulesi bulunuyor.

Florya plajı
İstanbul’un en ünlü plajlarından biridir Florya Plajı…

800 metrelik plaj alanı, 1000 şezlong ve şemsiye, 24 duş ve 2 çocuk oyun alanı, 250 araçlık otopark, 4 cankurtaran kulesi bulunuyor

Menekşe Plajı
Küçükçekmece gölünün yanında bulunan menekşe plajı 650 metre uzunluğunda bir sahil bandına sahip burada ahşap giyinme soyunma odaları, 300 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Çiroz Plajı
Yeşilköy’de bulunan çiroz plajı 2 bölümden oluşuyor ve yanyana iki koyu kaplıyor. Plaj toplam 660 metre uzunluğunda, çevre aydınlatmasının da bulunduğu plajda müzik yayını yapılıyor.

Küçüksu plajı
Beykoz’daki küçüksu plaj 200 şezlong ve 170 şemsiye ile 300 kişiye güneşlenme imkanı sunuyor.

Karaburun plajı
Çatalca da bulunan Durusu Karaburun plajı 2500 metre uzunluğunda, plajda 6 cankurtaran kulesi, 17 cankurtaran personeli, bir kurtarma botu, bir ambulans, iki büfe, her birinde 6 wc ve 4 soyunma kabini bulunan 5 plaj konteynırı, altı adet duş ünitesi, 500 şemsiye ve 500 şezlong var.

Poyrazköy Plajı

İstanbul boğazının çıkışında yer alan bu yer güzel plajıyla,durgun sularıyla insanları mest ediyor. Giriş yaptığınızda şezlong,şemsiye bulabilirsiniz gitmenizi tavsiye ederim. Son günlerdeki 3.köprü konuları ile Poyrazköy çok gündeme geldi. Aslında Poyrazköy güzel plajı ve istanbula yakınlığı ile hafta sonu denize girmek için tercih edilebilecek bir yer. Liman olduğu için yer yer kirlilik görebilirsiniz ama genel olarak temiz sayılır.

Kilyos Plajı
İstanbul’un telaşından biraz olsun uzaklaşmak ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için kent merkezine 1 saat uzaklıkta olan Kilyos Plajı, göz alabildiğince uzanan kumsalı ile İstanbulluları ağırlıyor. Karadeniz sahilinin gözbebeği olan Kilyos, serin suyu, kır lokantaları, plaj etkinlikleriyle özellikle haftasonu kaçamakları için iyotlu, yosunlu, sıcak bir alternatif oluşturuyor.