Mekanların 2012 Yılbaşı Programları,Yılbaşı restoranları, programları ve fiyatları..

Mikla
(The Marmara Pera Otel Meşrutiyet Cad No:1 Tepebaşı,Taksim/Beyoğlu, İstanbul)


İstanbul'un en başarılı 'Fine Dining' restoranı olan Mikla, yeni yıla yine eksiksiz hazırlanmış durumda. Mehmet Gürs imzasının ardında yatan sürpriz yemeklerle yeni bir yıla girmek istiyorsanız, o gece için özel olarak hazırlanan 8 aşamalı bir tadım menüsü var. Hem de her yemek ayrı bir premium şarapla eşleştirimiş. Bütün yılın yorgunluğunu atmak için Mikla doğru seçim olabilir.

Fiyat: Kişi başı 250 €.

Reina
(Muallim Naci Cad. no:44,Ortaköy, İstanbul)


İstanbul Boğazı'nın büyüleyici manzarası eşliğinde, yenilenmiş şık dekorasyonuyla Reina yılbaşı'nda güzel olmaz mı? Tabii ki muhteşem olur. Harika yemekler, ambiyans ve sürpriz etkinlikleriyle Reina'da sabahın ilk ışıklarına kadar kutlamalar devam edecek. İster saat 20.00'de başlayan yemeğe katılır ve geceye devam edersiniz, isterseniz de saat 23.00te açılan klüpten başlarsınız eğlencenize. Reina kararı size bırakıyor.

Fiyat: 1- Yemek + club fiyatı kişi başı 600 TL +Servis +Kdv –Yemek ve club süresince limitsiz yerli yabancı içki dahil.
2- Club fiyatı kişi başı 250 TL –Club süresince limitsiz yerli ve yabancı içki dahil.
3- Locada kişi başı fiyat 500 TL +Servis + Kdv (Minimum 10 kişi olma zorunluluğu vardır ) – Club süresince limitsiz yerli yabancı içki dahil.

Mia Mensa
(Muallim Naci Cad. 64/C Kuruçeşme İstanbul,Kuruçeşme, İstanbul)


Mia Mensa'da 6 course menü ve devamında Oldies & Türkçe Party ile deniz kenarında, şehrin kaosundan ve gürültüsünden uzak bir yılbaşı geçirmek ister misiniz? Ya da Boğaz'ın kenarında bahçede ısıtıcılarla gece boyu devam edecek eğlenceye ve gece sonunda yapılacak mangal partisine katılmak? Cevabınız "Evet" ise hemen Mia Mensa'da yerinizi ayırtın deriz.

Fiyat: Kişi başı 220 TL (Şarap Mon réve Cardonnay Chenin Blanc ve La Coq Rouge Merlot, Cab Sauv, Shiraz ve Yerli içkiler fiyata dahildir.)

Hayal Kahvesi Çubuklu
(Burunbahçe mevkii, Ağaçlık mesire yeri A+B,Beykoz, İstanbul)


Yılbaşında Boğaz ve MFÖ konseri güzel olmaz mı? Özlediğimiz konser mekanlarından biri olan Hayal Kahvesi Çubuklu yeni yıl programını bol konserli düzenleyenlerden. Önce Grup Pijama ile ısınıp, MFÖ ile yeni yıl coşkusunu yakalayabilirsiniz. Kapılar saat 22.00'de açılıyor.

Fiyat: Kişi başı Limitsiz içki dahil 89TL (Fiyat değişebilir)

Blackk Resto-Lounge
(Muallim Naci Cad. No: 71, Kuruçeşme,Kuruçeşme, İstanbul)


Burası adı gibi siyahlara bürünmüş bir restoran-bar. Şıklığı da buradan geliyor zaten. Eğer yılbaşında hem güzel bir yemek yemek hem de aynı ortamda bar ve klüp eğlencesi ile coşmak istiyorsanız burası biçilmiş kaftan. Sürprizlerin bol olacağı gecede fiyatları merak ediyorsanız:

Fiyat: Set mönü ve gece boyunca limitsiz yerli yabancı standart içki kişi başı 500 TL. Blackk club'te localar kişi başı 300 TL (Limitsiz yerli yabancı standart içki dahil) ve Blackk Club'te kişi başı 220 TL (Limitsiz yerli yabancı standart içki dahil)

Cafe Cadde
(Bağdat Cad. No:349 Erenköy,Erenköy, İstanbul)


Anadolu Yakasında oturanlar, popüler kafeniz Cafe Cadde yılbaşında da sizi eğlendirmeye ve ağırlamaya devam ediyor. Muhteşem bir menünün yanında, eğlenceli müzikleriyle Alper Demir Orkestrası da sizi bekliyor. Saat 21.00 ile 03.00 arası kesintisiz müzikle eğlenmeye doyacaksınız. Eğer çocuklarla bir eğlence düşünüyorsanız, kafenin üst katlarını öneriyoruz. Fiyatlar her bütçeye göre hazırlanmış. Ama rezervasyonsuz kimse kabul edilmiyor, hatırlatalım.

Fiyat: Fiks menü sınırsız yerli içki 195 TL ile 220 TL arasında. Teras ve üst katlar için fiyat 130 TL ve 195 TL arasında.

Cloud 7 Hilton
(Bayıldım Caddesi No:12,Maçka, İstanbul)


Panoramik Boğaz manzarası eşliğinde ve gecenin ışıltılarıyla yeni yılı Hilton ParkSA Cloud 7 Restaurant‘ta karşılamaya ne dersiniz? Canlı müzik eşliğinde açık büfe enfes lezzetler bu özel gecede sizi bekliyor. Ayrıca tamamen yenilenen Cloud 7 Terrace ise özel ısıtıcılarla yıldızların altında ve Boğaz’ın tüm görkemiyle yeni yılı karşılamak isteyenler için zengin içki menüsüyle barı, çorba servisi ve atıştırmalıklarla ideal mekân alternatiflerinizden. Yeni yılı dostlarınız ve sevdiklerinizle özel bir parti ile karşılamak istiyorsanız Executive Lounge bu akşam için size özel sunulacak.

Fiyat: Kişi başı 335 TL. Ayrıca 0-6 yaş ücretsiz ve 6-12 yaş arası P indirimli olarak sunulacak.

Divan Çengelhan Brasserie
(Ankara Kalesi Necatibey Mah. Depo sk No:1,Ulus, Ankara,Türkiye)


Ankara'nın tarihi dokusu içinde bir yılı geride bırakıp, yenisini karşılayabilirsiniz. Divan Çengelhan Brasserie' de yılbaşına özel Figen Biricik ve orkestrası ile başlayan gece ilerleyen saatlerde dj performans ile devam edecek tabii ki muhteşem bir menü eşliğinde.

Fiyat: Limitsiz yerli içki ve meşrubat dahil kişi başı 185TL

Gozo
(Meşrutiyet Cad No: 94/a Şişhane,Taksim/Beyoğlu, İstanbul)


Asmalı Mescit'in yeni yıl kutlamaları her zaman sıcak ve eğlenceli olur. Bölgenin en şirin ve aykırı restoranı Gozo da yılbaşı hazırlıklarını tamamladı. İspanyol tapaslarla yeni yılı karşılamaya var mısınız? Buyurun bakın menüde neler var.

Fiyat: Yemek süresince (yemek servisi 23:30 da sona erer) limitsiz yerli içki dahil kişi başı 125 TL + KDV

Moda Teras
(CAFERAĞA MAH. MEKTEP SOK. NO.1 PK.34710,Moda, İstanbul)


Anadolu Yakası’nın en gözde mekanlarından Moda Teras, Kalamış Koyu’ndan Fenerbahçe Burnu’na, adalardan Marmara Denizi’ne kadar uzanan manzarası eşliğinde yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Misafirlerini kış bahçesinde hoş geldiniz kokteyl ile karşılayacak olan Moda Teras, Balo Salonunda gerçekleşecek olan yılbaşı yemeğinde, İstanbul Performans Orkestrası, Levent Kaya ve Dj Mustafa Tuna ile eğlenceli bir gece yaşatacak. 2012 yılına Adalar manzarası eşliğinde şampanya ile merhaba deyip, gece yarısından sonra etkileyici manzarada BBQ ve çorba servisi almak için Moda Teras'ı alternatifleriniz arasına alın diyoruz.

Fiyat: Kişibaşı 180TL. Bu fiyata zengin yılbaşı menüsü, limitsiz yerli içki, şampanya servisi, BBQ ve çorba servisi dahildir.)