Vip Şeker Bayramı Turları
Şeker Bayramı yaklaşıyor. Bu sene 9 güne çıkarılması planlanan ve yaz sezonuna denk gelen bayram tatili için rezervasyonlar erken rezervasyon ile Şubat ayı itibarı ile başladı.

En çok ilgiyi yurt dışı turlarının çektiği yurtdışı tur destinasyonları çok cazip seçenekler ve fırsatlar sunuluyor. VIP Turizm olarak Şeker Bayramı ve Kurban Bayramı için hazırladığımız tatil seçeneklerinin hazır olduğunu belirtmek isteriz, Ağustos ayının ilk haftasında ciddi bir talep artışı beklediklerini bekliyoruz ve yer sıkıntısı yaşanmaması için bir an önce rezervasyon yapılmasını tavsiye ediyoruz.”Bu sene bayram tatilleri uzun, Yurtiçinde Kültür Turları öne çıkıyor, Antalya ve Bodrum otelleri her zamanki gibi güzel bir tatil peşinde olanların gözdesi.

Yurtdışı turlarımızda ise Avrupa ve Uzaklar seçeneklerine yoğun ilgi var. Her sene olduğu gibi bu sene de yurtdışı turlarda vize sorunları yaşanabilir. Özellikle ilk defa yurtdışına çıkacak tatilcilerin pasaport işlemlerine biran evvel başlamaları gerekiyor. ” Misafirlerimiz Yurtiçi tatiline VIP Turizm ile çıkmak isteyenler, nakit yada tek çekimde ödemede %25 + 12 taksitte, Yurtdışı tatillerde vade farksız 12 taksit seçeneklerinden faydalanabiliyor.
Şeker Bayramı Turları - VIP Turizm