2011 Yılbaşı istanbul Eğlence Mekanları

2011 yılı yılbaşı gecesinde eğlence arayanlar, sabahlara kadar yeme, içme, canlı müzikler eşliğinde yeni yıla merhaba demek isteyenler için istanbul’da yılbaşına özel program yapan eğlence mekanları aşağıda verilmiştir.

Nardis Jazz Club


Bu yıl da geçen yılbaşında olduğu gibi sizleri Nardis’e yer ayırtmadan bekliyoruz. Geliş sırası ile arzu ettiğiniz masalarda keyifli ve mutlu bir yılbaşı gecesi geçirmenizi diliyoruz. Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl dileriz. Yemek servisimiz vardır.

Giriş: 60 TL

Kuledibi Sok. No:14 Galata İstanbul
Tel: 0212 244 63 27


BOAT PARTY 2011


Redbull Project Ajans Sponsorluğu Altında Boğazda Mükemmel Tekne Partisi

Pal Station 106, Redbull, Project Ajans Sponsorluğu Altında..

2011 Yılbaşı Gecesi Boğazda Tekne Partisi Yapılacaktır.

Aktiviteler:
*Dj Performance ( Ahmet Yenerer )
*Dansöz Show ( Firuze )
*Canlı Müzik
*Havaifişek Gösterileri
*Limitsiz Yerli İçki ( Vodka, Bira, Kırmızı ve Beyaz Şarap )

Katılım:
* Kişi başı 70 TL ( Limitsiz Yerli İçki )
* Kişi başı 100 TL – 10 Kişilik VIP Loca ( 1 Şişe Jack Daniels veya Absolut Vodka Napoliten, Energy Drink )

Mekan adı:
Semiramis Teknesi
Şehir:
İstanbul – Avrupa
Adres:
Küçük Bebek Aşiyan Parkı Karşısı Semiramis Teknesi

Rezervasyon için: 0533 211 33 90 – 0544 790 86 12


Ziyade Fasıl 2011 Yılbaşı ProgramıYeni yıl yeni başlangıçlar demek, bu başlangıçlara dostlarınızla birlikte merhaba demek istiyorsanız sizin de tercihiniz Muhteşem Eğlencesi ve Özel Yeni Yıl Mönüsü ile Ziyade Fasıl demektir…

Fasıl’ın eğlenceli hali Ziyade Fasıl’da Yılbaşı programı her zamanki gibi dopdolu… Koşulsuz eğlenceye yönelik oluşturulan repertuarı ile Ziyade Fasıl’da uzun Yılbaşı eğlencesi serenat solo keman eşliğindeki yeni yıl kokteyli ile başlıyor. Türkiye’nin en iyi fasıl müzisyenlerinin akustik canlı fasıl programı ile gecenin ritmi gittikçe artarken, gece boyunca Ziyade Fasıl’a özel, ülkenin en hızlı bileklerine sahip Vahdet’in Asma Davul Show’u, Oryantal Ebru’nun gözlerinizi ayıramayacağınız dansı ve bu geceye özel koreografisi ile Irmak ve Özdeyiş’in Roman Show’ları sizlere eşlik ediyor. Eğlence saat 01.00’de başlayan DJ performansı ile sabah’ın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Hem Levent hem de Suadiye’de şubesi bulunan Ziyade’nin Ünlü Şef’i Mustafa ALKAN’ın bu uzun gece için mönüsü ise şöyle:
Başlangıçlar:
Üç Silahşörler (Beyaz Peynir, Söğüş Domates – Salatalık)
Pilaki
Zeytinyağlı Fasulye
Zeytinyağlı Biber Dolma
Zeytinyağlı Kabak
Al Biber Turşusu
Şakşuka
Zeytinyağlı Kereviz
Acılı Ezme
Kara Lahana Salatası
Patlıcan Salatası
Zazaki
Baron
Salata:
Peynir Soslu Mevsim Salata

Ara Sıcaklar:
Yaprak Ciğer
Ziyade Special Börek
Pazı Dolma
Ana Yemek:
İç Pilavlı Kestaneli Hindi
Özel sos ile marine edilmiş Steak – Tavuk Şiş ve Izgara Köfte

Tatlılar:
Karışık Tatlı Tabağı
Kaymaklı İncir, Kabak ve Ayva

Meyve:

Karışık Meyve Tabağı

İçecekler:
Limitsiz Yerli İçki

Not: Gece sonunda Süzme Mercimek Çorbası servisi yapılacaktır.

SUADİYE
Adres: Yazmacı Tahir Sokak No: 22 Sahilyolu Suadiye / İstanbul
Rezervasyon: 0 216 410 90 61 • 0 216 372 11 30

LEVENT
Adres: Karanfil Cad. No:25 3. Levent / İstanbul
Rezervasyon: 0 212 269 56 86 • 0 212 281 93 01

Klassis Resort Hotel 2011 Yılbaşı Programı


evdikleriyle beraber eğlencenin doruğa çıktığı bir yılbaşı hayali kuranlar, yılbaşı gecesi ‘Vur patlasın, çal oynasın’ diyenler, ‘Klassis Gazino 2011’ iftiharla sunar.

Gazino eğlenceleri Klassis Resort Hotel’de yaşanacak…

Hamoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Klassis Resort Hotel, bu yılbaşı, sahnesi, oryantali, showları ve sürprizleriyle gazino eğlencelerini İstanbulluların ayağına getiriyor. Klassis Resort Hotel’in, 2011’e sevdikleriyle birlikte çok özel bir başlangıç yapmak isteyen misafirlerine bu seneki yeni yıl hediyesi ise SELAMİ ŞAHİN. Şahin, en sevilen bestelerini 31 Aralık Cuma gecesi Klassis Resort Hotel misafirleri için seslendirecek.

Klassis Resort Hotel Forum Salonu’nda, 20:30 başlayacak olan Yılbaşı Galası Programı, güzelliğiyle ve sesiyle büyüleyen SEDA ÜREN, nefes kesen oryantal show’u ile NURAN SULTAN ve sürpriz çekilişlerle devam edecek. Klassis Resort Hotel’de yeni yıl sürprizleri bununla da sınırlı değil. Yeni yılın ilk günü, 1 Ocak Cumartesi akşamı ise Maxi adını verdiği yeni single ile pop müziğinin sevilen ismi Altay, Klassis Resort Hotel’in misafirleriyle buluşuyor.

Eşsiz Lezzetler

Silivri sahilinde, Marmara Denizi’ne sıfır konumu ve farklı medeniyetlerin sentezini içeren özgün mimarisi ile Klassis Resort Hotel, keyifli ve eğlenceli bir yeni yıl gecesi yaşamak isteyenlerin ilk adresi olacak. Klassis Resort Hotel misafirleri, dünya mutfaklarının çok özel lezzetlerin bir arada sunulduğu yılbaşı menüsü ve sınırsız yerli içkiyle, yeni yılı, gazino eğlenceleriyle ile karşılayacak.

Çocuklar Unutulmadı

Klassis Resort Hotel, yılbaşı gecesi çocukları da unutmadı ve 04–06 yaş ile 07–10 yaş grubu çocuklar için animasyon aktiviteleri eşliğinde eğlenceli bir yılbaşı balosu hazırladı.

Bilgi İçin
Tel / 0212 727 40 50