Ayvalık'ta dalmak başkadır!
Ayvalık... Kuzey Ege'de 24 adacıktan oluşan harika bir belde, balıkadamlar tarafından en çok tercih edilen dalış bölgesi, mercan rifleri açısından çok renkli zengin dip yapısı ve tartışılmaz berraklıktaki deniziyle, sualtı fotoğrafçıları için vazgeçilmez bir cennettir.

Bölgede mercan reefleriyle birlikte yaklaşık 60 adet dalış bölgesi bulunmaktadır. Hava koşullarının kötü olduğu zamanlarda bile dalış yapılacak bölgelerin bulunması balıkadamlar için büyük bir avantajdır. Derin, akıntı, gece ve reef dalışları için mükemmel bir dalış bölgesi olan Ayvalık, değişen derinlikteki bölgeleriyle de her seviyedeki dalgıca hitap ediyor.

Eğer bu güzellikleri yaşamak isterseniz, sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız...
Günlük dalış turlarımızın yanı sıra, paket dalış turlarımız (konaklamalı), eğitim ve sertifika programlarımızla hizmetinizdeyiz...
" Ayrıca doğa yürüyüşleri, dağ bisikleti turları, kaya tırmanışı parkurları, eşsiz güzellikleri arasında kazdağı kamp alanlarımız ve oryatring faaliyetlerimiz, winsurf ve kitesurf eğitimlerimizle körfezde ve Ayvalık'ta sıkılmanıza neden olabilecek herşeyi ortadan kaldırıyoruz..."

Pusula Dağcılık ve Doğa Sporları Merkezi
Talatpaşa Cad.Eminzade Pasajı No:52/G Ayvalık/Balıkesir
Tel: 0266 312 53 17 - 0 505 643 90 56
Fax: 0 266 312 76 15