Merhaba

Çok izlenen bir Türk dizisinin başrol oyuncusu vesilesiyle benimsediğimiz dizüstü çizmeler; 2011 kış modasında hayatımızda olmaya devam ediyor.Dizüstü trendi hem çizmelerde hem de çoraplarda etkisini gösteriyor. Yeni sezona hazırladığımız bugünlerde dizüstü trendi ilginizi çekiyorsa, tarzınıza uyarlamak için püf noktaları burada!

Dizüstü Çizmeleri Nasıl Kombinlerim?

Dizüstü çizmelerde topuklu ve düztabanlı olmak üzere iki farklı model karşımıza çıkıyor. Topuklu çizmeler klasik ve ofis modasına uygun kıyafetlerle kullanım için uygun. İlgi çekici tasarıma sahip topuklu dizüstü çizmeleri; mini elbiseler, etekler ve şortlarla kombinleyebilirsiniz.

Düztabanlı dizüstü çizmeler; tasarımlarıyla itibariyle hem günlük hayat hem ofis modası için alternatifler sunuyor. Taytlar, mini elbiseler, şortlar ve kot pantolonlarla kombinleyebileceğiniz dizüstü çizmeler; günün her anında şık görünmeyi garanti ediyor.

Dizüstü Çizmelerde Popüler Renkler Nelerdir?

Dizüstü çizmeler; 2011 kış modasının popüler renklerine karşımıza çıkıyor. Diğer kıyafetlerimle kolay uyum sağlar diyerek tercih ettiğimiz siyah çizmelerle birlikte kahverengi ve gri öne çıkıyor. 2010 yaz modasının popüler trendi denizci temasından esinlenen lacivert dizüstü çizmeler ise yeni sezonun iddialı renkleri arasında bulunuyor.

Dizüstü Çorapları Nasıl Giyebilirim?

Dizüstü çizmelerin yansıması olan çoraplar; minilerle giymek için ideal! Şortlar, elbiseler ve eteklerin altına giyip babet, Oxford ya da bootieler ile kombinleyebilirsiniz.

Genel görünümü itibariyle çekici bir hava yaratan dizüstü çoraplar günlük hayatta ve ofis dışında giymek için uygun parçalardır.

Dizüstü Çoraplar Popüler Renkler Nelerdir?

Ekonomik fiyatları sayesinde istediğiniz sayıda alabileceğiniz dizüstü çoraplarda siyah renkle sınırlı kalmamanızı öneriyorum. Bordo, kahverengi, koyu yeşil, lacivert gibi 2011 kış modasının popüler renklerinde çoraplarla kıyafetinize yepyeni bir hava katabilirsinizDizüstü Trendler! - *MSN Kadın - Moda