BigBlue, 2006- 2007 Kış Koleksiyonu'nda, yılın gözdesi, vücudu sımsıkı saran dar paça jean'lere geniş yer veriyor. Düşük ve orta bel olarak tasarlanan dar paça jean'lerde, model ve yıkama olarak da çok sayıda seçenek var.

Koyu tonların ağırlıkta olduğu koleksiyonda, natürel jeanlerin yanı sıra kristal taşlarla işlenmiş modeller de göze çarpıyor. Vücudu saran formu ile feminenliği ön plana çıkaran jeanler, sadece gün içinde değil, üst giyim seçenekleri ile geceleri de ayrı bir şıklık sağlıyor.

BigBlue 2007 Kış Koleksiyonu’nda, dar paça jeanlerle kombine edilebilecek pek çok ürün de bulunuyor. Her tarza ve zevke hitap edecek şekilde tasarlanan jean montlar, rengarenk sweatler, bu yıl çok kullanılan baklava desenli trikolar gibi alternatif pek çok ürün, tüm BigBlue mağazalarında yer alıyor.

Sezon fiyatı 49.90YTL ile 79.90 YTL arasında değişen dar paça jeanler, özel kampanya çerçevesinde, 20.00 YTL ile 30.00 YTL aralığındaki fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca tüm kredi kartlarına 3 ile 6 taksit olanağı bulunuyor.