İspanyol paça, beyaz kotlarınızı çıkartın....

Baharın gelişiyle, İspanyol paçadan skinnye pek çok farklı modelin bulunduğu beyaz kotlar, modada başrole hazırlanıyor

Modası hiçbir zaman geçmeyen jeanler, yeni sezonda beyaz renk ve yeni trendlerle gardıroplarımızdaki yerini koruyor. Gündüzleri lastik ayakkabı ve t-shirtler ile giyilen jeanler, gece payetli bir bluz ve sivri topuklu stilettolarla tamamlanabiliyor. Gece gündüz rahatlıkla giydiğimiz jeanler üzerimizden neredeyse hiç çıkmıyor. Şu kesim daha ön planda diye bir şey yok. İspanyol, dar, boru ya da kısa paça alternatifleriyle seçim tamamen size kalmış durumda. Dikkat etmeniz gereken ise vücut yapınıza uyacak en doğru kesimi bulmak. Üstelik uygun şekilde kombinlerseniz kilo fazlalarınız da, beyaz kotlara düşman olmanızı engelliyor.

NELERLE TAMAMLANMALI?

Bu bahar bütün renkler birbiriyle dostluk anlaşması imzalamış, hiç ayrılmıyorlar. Asla bir araya gelmez dediğimiz kırmızı, pembe ve turuncu ayrı kıyafetlerde değil, aynı kıyafette yer alacak. Beyaz kotunuzun üzerine favori renginizde bir bluz giyebilir ya da tamamen bembeyaz giyinerek, renkli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Beyaz kotla dore sandaletlerin şıklığını da burada atlamamak gerek. Ya da beyazların içinde dore ince bir kemer, bütün dikkatleri ince belinizin üzerinde toplayabilir.

Beyaz jeanlerin dışında, işte sezonun moda trendleri! Bunları bir kenara not alın...

- Canlı renkler çoğunlukla aksesuar ve detaylarda kullanılıyor. Yani bu sezon canlı renkler yerini pudra tonları ve griye bırakıyor.
- Dolgu topuklarda yükselmeye devam.

BAŞKA NELER VAR?

- Renk renk ve desen desen elbiseler üzerimizden çıkmayacak.
- Kendinize bu yaz için ilginç, tasarım şapkalar alın.
- Zincir saplı çantalar kollarda olacak.
- Renkli eşarplar boyunları süsleyecek.
- Bilekten kelepçeli sandalet ve stilettolar yeni sezonun ayakkabıları olacak.

Güneş / Hande Övünçleyditürk