2006 yılında 3D Akademi eğitim kurumu olarak belirlediğimiz vizyonumuz doğrultusunda Türkiye'de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Tamamı ulusal ve uluslararası çalışmalara imza atmış profesyonel eğitmen kadromuzla, şimdiye kadar Türkiye'de yapılamamış olan 2 yeni eğitimle yolumuza devam ediyoruz.Bu eğitimlerimizden ilki İleri Seviye Karakter Tasarımı ve Modelleme. Oyun severlerin çok yakından tanıdığın EA Games'de karakter modelcisi olarak çalışan. Hala San Francisco'da yaşayan ve hayatımıza ilk olarak www.fistik.com'daki Karate Kamil tiplemesi ile giren Cemre Özkurt Karakter Tasarımı ve Modelleme konusunda uluslar arası tecrübeye sahip, hemde bizimle aynı dili konuşan bir profesyonelden eğitim almak isteyenlere Aralık 2010'dan itibaren 3D Akademi girişimleri sonucunda eğitim verecek. Eğtimlerde Cemre Özkurt sınıflarımıza Online bağlanarak yine sınıf ortamında eğitimler verecek.

Ders hakkında detaylı bilgi için: Cemre Ozkurt ile karakter modellemeİkinci eğitimimiz ise Türkiye'de önemli işlere imza atmaya devam eden Emre Büyükbayram ile İleri Seviye Karakter Animasyonu. Bu eğitimimizde Aralık 2010'da başlayacak ve Türkiye'de eksikliği çekilen kalifiye Karakter Animatörleri yetiştirecektir.

Ders hakkında detaylı bilgi için: İleri Seviye Karakter AnimasyonuBu iki uygulamalı eğitimize ilgi duyanlar, yakın gelecekte animatör ve karakter tasarımcısı olarak Türkiye'de ihtiyaç duyulan bu alanlarda başarılı işlere imza atabilecekler.Ayrıntılı bilgi için: 3D Akademi - 3D Animasyon ve Görsel Efektte Türkiye'de Bir İlk

0212 272 51 15

ozlem@3dakademi.com3D Akademi Animasyon ve Görsel Efekt Okulu

Adres: Gülbahar Mah. Harmanyolu Üst Sk. Meriç Plaza No.10 Kat.1 D.2 34394 Mecidiyeköy - ŞİŞLİ / İSTANBUL