+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

İzmir En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

YAŞAM VE İNSAN Kategorisi Eğitim Öğretim Forumu İzmir En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> İzmir dil okulu şubemizde alacağınız dil eğitimi programlarında eğitim kalitenizi arttırmak ve öğrenme sürecinizi hızlandırmak için çalışmalar yürütmekteyiz. Dil kurslarımızda ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Feb 2018
  Burç:
  Arslan
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  4
  Rep Gücü
  1

  Post İzmir En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

  İzmir dil okulu şubemizde alacağınız dil eğitimi programlarında eğitim kalitenizi arttırmak ve öğrenme sürecinizi hızlandırmak için çalışmalar yürütmekteyiz. Dil kurslarımızda seçmiş olduğunuz eğitim programlarımızda öğrenim tekniklerini kullanarak daha hızlı kavramanızı sağlayarak öğrenme sürecinizi hızlandırmaktayız. İzmir yabancı dil okulu sınıflarımızda bulunan akıllı tahtalar ve gelişmiş cihazlar ile almış olduğunuz eğitimin kalitesini yükseltmekteyiz. İzmir dil okulunda bulunan eğitici kadromuzda hem Türk öğretmenler hem de yabancı öğretmenler ile dil eğitimleri vermekteyiz. TEOL İzmir yabancı dil kursu olarak alacağınız eğitimlerde okuma, konuşma ve yazma noktasında yabancı eğitmenlerden destek alabilirsiniz. Dil okulumuzda eğitimlerimize katılamadığınız dersler için ücretsiz olarak telafi dersleri alabilir veya bu derslerin görüntü kayıtlarını alarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

  TEOL dil okulumuzda her zaman en iyi olmayı hedefleyen kurumumuz; İzmir İngilizce kursu, Almanca kursu, başta olmak üzere Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Fasça ve Flemenkçe dil kurslarımızda bulunmaktadır. genel dil kurslarını sizlere sunmaktadır. Çocuklar için özel olarak hazırladığımız yabancı dil eğitim programlarında 6 yaş ve 8 yaş ingilizce kursu başta olmak üzere çocuklara özel diğer dillere ait kurslarımızda bulunmaktadır.

  İzmir İngilizce kursu aracılığıyla yabancı dil programlarına ayrı ayrı katılabilirsiniz. TEOL dil okulunun avantajlı kampanyalarından biri olan 6 seviye 900 saat ve ikinci dil hediye olan paketimiz İzmir dil kursumuzda da geçerlidir. İzmir dil kursu fiyatlarını minimum seviyede tutarak herkesin bu eğitimlerden faydalanarak yabancı dil öğrenmelerini hedeflemekteyiz. İzmir dil okulu fiyatlarımız almış olduğunuz eğitim programına göre değişiklik göstermektedir.

  TEOL İzmir Dil Okulu şubesinden İngilizce Kursu ile beraber en çok başvuruda bulunulan dil programları ve eğitim içerikleri ise şu şekildedir:

  İngilizce Kursu:

  TEOL dil okulunda Avrupa Birliği Akademik Standartları’na uygun 5 kurluk bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. İngilizce kursunun her kuru 120 ders saatinden oluşmaktadır. Kurlar tercih edilen programın yoğunluğuna göre 8 – 16 hafta sürmektedir. TEOL’ de öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı “iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır. TEOL’ de öğrencinin değişik telaffuzları tanımasını sağlamak amacıyla, İngilizlerin yanı sıra, Kanadalı, Amerikalı, Avustralyalı gibi anadili İngilizce olan öğretmenler de çalışmaktadır. Verilen eğitimlerin amacı öğrencinin dört dil becerisini (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) geliştirmektir.

  İngilizce Kursu ve Londra’da Eğitim Kampanyalarından faydalanmak için için linkte ki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

  Almanca Kursu:

  En iyi Almanca dil eğitimini vermeyi amaçlayan TEOL sizlere Almanca kursunda iki ayrı seviyede eğitim modeli sunmaktadır. Temel seviyede Almanca kursu ve İleri seviyede Almanca kursu dil eğitim programlarından sizin seviyenize uygun olan en iyi Almanca kursunu TEOL’ den alabilirsiniz.

  Temel Almanca Kursu: Almanca’ya dair hiçbir bilgisi olamayan kişiler temel Almanca kursu programına katılması gereklidir. Almanca kursunda sizlerin orta seviyede Almancaya hâkim olması ve günlük hayatta gereksinimlerini karşılayabilir hale gelirsiniz.

  İleri Almanca Kursu: Temel Almanca kursunu bitirmiş ve Almancayı tam olarak öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için İleri seviye Almanca kursu dil eğitim programını uygulamaktayız. Almanca bilgisini üst seviyeye çıkaracak bir Almanca dil kursu ile sizde Almancayı ana diliniz gibi konuşabilirsiniz.

  İzmir Almanca Kursu ve Almanya’da Eğitim Kampanyalarından faydalanmak için için linkte ki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

  Rusça Kursu:

  5 seviyede Rusça kursu. Her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Rusça eğitimimiz alanında uzman ana dili Rusça olan veya Rusça eğitimi almış uzman eğitimciler tarafından dört ana beceriyi geliştirme yönünde programlanmıştır.

  İzmir Rusça Kursu Kampanyalarından faydalanmak için için linkte ki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

  TEOL İzmir, şubesinden faydalanabileceğiniz yabancı dil kursu kampanyaları için link üzerinden görüntüleyebilir ve ilgilendiğiniz kampanyanın ilgili sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  İzmir dil kurs fiyatlarımız için TEOL Dil Okulumuzu ziyaret edebilir veya 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

  Kaynak: İzmir İngilizce Kursu & Dil Okulu | Teol Yabancı Dil Okulları

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. İstanbul Kadıköy En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL
  teoldilkursu Tarafından Eğitim Öğretim Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 03-04-2018, 12:01 PM
 2. İngilizce Alfabesi ve İngilizce Harflerin Okunuşu
  dogangunes Tarafından Soru Cevap Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-01-2015, 11:25 AM
 3. İzmir Yabancı Dil Kursları
  dogangunes Tarafından Super Rehber Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 11-12-2011, 05:05 AM
 4. Web Tasarım kursu - İndirin
  asumanorhun Tarafından Web Tasarım ve Google Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 12-05-2011, 11:36 AM
 5. Çalışana akşam kur'an kursu..
  Guney Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 13
  Son mesaj: 28-02-2010, 02:30 PM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık